Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos :)

QUOTE(Lona @ 2005 02 19, 14:18)
Ar kai pirkai ar buvo kokios ypatingos sąlygos? Na  pavyzdžiui vaikas pirko? Ar tau pritrūko grąžos ir pardavėja davė bilietą? Na papasakok slap.gif


Pirko mano mama 4u.gif Ir man duodama pasake, kad sitas bilietas bus laimingas ax.gif Tai taip ir buvo. O turejau tik ta viena bilieta smile.gif
Atsakyti
Nu geras, kokia tavo mama aiškeregė, man tai jaučiu visa giminė priktų ir nė 4 LT neišloščiau laugh.gif
Atsakyti
Prieš 5 metus laimėjau TELE LOTO 78 Lt. Dar vaikai laimėjo maikutę ir krepšinio kamuolį. Ir tai mūsų dėka, nes mėgstam alų. Perku bilietus l. retai, bet vis dar tikiuosi (juokauju). Vyro namuose sekmadienio vakaras šventas dalykas. Negalima nei skambint, nei trukdyt mat vyksta TELE LOTO. Tik to laimėjimo kažkaip nematyt.
Atsakyti
Jo, pažįstamas vaizdelis, pas mus tas pats. Kaip man vyrelis paaiškino, jam smagu pats žaidimas, azartas. Ai, jei tiek tetrūksta iki laimės, tai gerai biggrin.gif biggrin.gif Tegu žaidžia biggrin.gif
Atsakyti
Perku ir perku aš tuos TELELOTO, bet kaip nieko taip nieko, o vat draugams buvo pasisekę, vieną savaitę studijoje laimėjo 4000Lt o kitą savaitę automobilį 4u.gif
Atsakyti
perkam mes ta tele loto bet nieko geros , sad.gif buna tik 2,3 lt nedaugiau, bet va sestadieni padaviau savo maziukui 2 litus i rankutes sakau gal jis bus laimingas, ir se tau 16 lt biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringa: 21 vasario 2005 - 17:46
Reiks vaikui duot pinigo tongue.gif
Atsakyti
cipsu pakelyje radau 20 lt:D pakeli atidarinejom kine, tai galvoju vel siuksliu kokiu pridejo:D bet kadangi nesiukslinu, tai isidejau i kisene ir lauke savo eiles nukeliauti i siuksliu deze smile.gif gerai kad pastebejau pries ismesdama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2005 02 22, 15:00)
Reiks vaikui duot pinigo tongue.gif


Geriau vyrui duok smile.gif
Atsakyti
As tai nieko nesu islosus. Na gal kokius 10 Lt per visa savo amzeli biggrin.gif
Vidno ne siudba cry.gif
Atsakyti
vyras vis perka telo loto bet didziausias laimejimas buvo 6 lt bet ir tai suo bilieta suede tad vidno ne siudba tongue.gif
Atsakyti
Buvau 25Lt laimejus,ot dziaugsmo buvo-pirma ir matyt paskutini karta gyvenime pasiseke loterijoj biggrin.gif
Atsakyti