Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos :)

Laimėjau "Panelės" BU kepuraitę- bet čia ne loterija, o už geras idėjas. Ir "Cosmo" Auksnę plunksną- parkerį, tai irgi už srtaipsnį, o ne iš dangaus biggrin.gif
Oi, kartą laimėjau "Žiedų valdovo vaizdajuostę-tikrai loterijoje ir pakvietimą į mansono konsertą (čia vyras). Pinigais niekad nieko.
Atsakyti
as esu laimejusi IKI kortele apsipirkti uz 50 litu. o taip dar esu laimejusi 2 litus is teleloto. siaip man nesiseka loterijose wink_3.gif ir pinigu randu daugiausia 2 litus wink_3.gif nu ir nesiseka man doh.gif
Atsakyti
Keletą kartų laimėjau Teleloto - dažniausiai po 2lt, ir vieną kartą 18 lt. Daugiau nieko biggrin.gif
Atsakyti
Man tai is teleloto teko islosti 4 litukus ir istrizaines 45litus tada tikrai dziaugiaus...
Atsakyti
Niekad nieko nelaimiu schmoll.gif A.... Pries pora menesiu desreliu pakuote laimejau megalol.gif Bet tingejau pasiimti.
Atsakyti
Visokiuose teleloto ir pan. beveik niekad nieko nelaimiu, tikrai daugiau isleidziu nei laimiu. man patinka posakis "loterija yra mokestis tu, kurie neismano matematikos", bet visvien laikas nuo laiko neatsispiriu pagundai pabandyti laime. o siaip "paneles" konkursuose du kartus laimejau, kai isvis siunciau gal tik kokius 6 kartus - pries kokius 5 metus laimejau kelione i kalnus, o va pries menesi nagu laka. smulkmena, bet visvien malonu. ir dar esu laimejusi 2 zaislines karvutes is marges pieno konkurso.
Atsakyti
Esu laimėjusi plaukų džiovintuvą profesionalms, bet čia kryžiažodžių konkurse biggrin.gif
O šiaip daugiausiai tada, kai reikia ką nors pirkti ir/arba siųsti - 500 Lt čekį apsipirkti "Kotrynos" parduotuvėje thumbup.gif , čia pernai, pirkom Huggies sauskelnes Iki parduotuvėje. Dar: didelę pasakų knygą "Mamos žurnalo" loterijoje, visokių smulkmenų - skalbimo miltelių 3 kg, bent dvi kosmetines, drambliuką Maximoj...
Aha, dar dukra lėlę Barbę laimėjo tongue.gif
Atsakyti
Teleloto laimejau televizoriu ir 2500 Lt. ax.gif
Atsakyti
Speju buvai studijoj? Zveris tu - loteriju liute biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2005 02 18, 16:45)
Speju buvai studijoj? Zveris tu - loteriju liute  biggrin.gif


Aha. blush2.gif
Atsakyti
Ar kai pirkai ar buvo kokios ypatingos sąlygos? Na pavyzdžiui vaikas pirko? Ar tau pritrūko grąžos ir pardavėja davė bilietą? Na papasakok slap.gif
Atsakyti
Esam laimeje Teleloto losime satelitine antena...nu reikalinga ji mums kaip suniuj penkta koja....
Ir niekaip neprakisam jos. Draugams siulem - neima, uosviams siulem - nereikia, montavimas kainuoja...broliuj siuliau - vos nepasiunte.
Prisijungem ja sau patys...daba karta i metus ijungiam paziuret ar veikia ir as nuo stogo jos kas nenukosejo smile.gif
Siaip smulkiu prizu esam islose smulkiose loterijose, tokiu kaip marskineliai, ranksluosciai, taures ir t.t. ir pan.
Atsakyti