Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos :)

po 2lt esu laimejus, ir perkam nutrinamus bilietukus tai is ju daugiau laimim, ir po10kelis kart nors bilietas 1lt ar 50cnt.
bet retai tokius zaidimus darom biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif kartais pagal nuotaika-kai pasiulo-nusiperku smile.gif N.metams turejau gal 15 padovanotu tele loto bilietu doh.gif rezultatas-0 hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(laurutexxxx @ 2011 01 26, 14:08)
Esu absoliuciau gimus po nelaiminga zvaigzde doh.gif  net bilietu nebeperku.


Patiko man šita žinutė biggrin.gif Dabar aiškiai žinau žmogaus, gimusio po laiminga žvaigžde, apibrėžimą: tai žmogus, kuris laimi nepirkdamas bilieto biggrin.gif
No offence mirksiukas.gif


Džiaugiatės, giriatės, kad jūs ar artimieji laimėjo po kelis litus, bet paskaičiuokit, kiek iš to laimėjimo gaunasi pelno. Jei stovėdamos prie kasos pasiimate bilietėlį su gražiu numeriuku ir per savaitgalį turite 1 teleloto bilietą, per metus tai būtų daugiau nei 100 lt. O jei bilietėlis ne vienas? Jei nusiperka jūsų vyras ir mama? 300 lt per metus. Dar kiek ir televizorius išeis. O kiek laimite?
Norėčiau kada gauti tikslius duomenis, kiek yra laimingų teleloto bilietų per vieną savaitę. O tie 2 ar 4 litai už kampus ir įstrižaines tėra motyvacija pirkti toliau - dėl to gana dažnai kažkas susigrąžina išleistus pinigus. Bet gal tai vienas kartas iš... kelių dešimčių?

Na, loterijos yra bereikalingos išlaidos. Nuo 10 litų nepraturtėsite, o laimėti kelis šimtus, turbūt, mažesnė tikimybė už 0,1.

Aš čia truputį užsidegus, nes į šitą temą iškart atėjau iš temos apie pinigų taupymą.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RITUTE#1 @ 2011 02 02, 19:50)
4u.gif kartais pagal nuotaika-kai pasiulo-nusiperku smile.gif N.metams turejau gal 15 padovanotu tele loto bilietu doh.gif rezultatas-0 hihihi.gif

Va va ir mane sugunde Kalediniu laikotarpiu kasininke graziai vartydama akis lotuliukas.gif Laimejau net 2 lt biggrin.gif Nusipirkau dar, nieko nelaimejau ir stop - nebeperku. Gana kraut kazkam milijonus biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
tik teleloto perkame,retai ka laimime,paskutini karta 10lt.laimojom tik bilietu uz daugiau pirkome biggrin.gif
Atsakyti
Kažkaip visą savaitę niežtiejo karį delną, tai šiandien vistiek nusipirkau bilietuką, mažu ką bigsmile.gif
Atsakyti
Galima sakyti iš teleloto laimėjom šunį. lotuliukas.gif
Mes prieš dešimt metų su vyru buvom jauni 4u.gif ir neseniai susituokę, kai užėjo noras nusipirkti teleloto bilietuką ir laimėjom 2 litus už kampus. Vyras juos atsiėmė ir nešiojosi kišenėj striukės. Kažkas užrodė, kad netoliese vienkiemyje žmonės nori atsikratyti mažaūgiu šuneliu. schmoll.gif Tai, kad nenuskandintų mano vyras šunelį išpirko tais laimėtais 2 litais. blush2.gif bigsmile.gif Šunelis su mumis ir dabar gyvena.
Nuo tada bilietų kaip ir nepirkom.
Paskutines tris savaites kažkodėl taip ir traukia bilietuką nusipirkti. Gal mūsų aukso puodas artėja? bigsmile.gif
Atsakyti
Si vakara laimejau teleloto 10 lt doh.gif bilietu tai turejau 7 biggrin.gif Vadinasi laimejau -4 lt
Atsakyti
didiziausias mano laimejimas buvo pries daug daug metu kai dar vaikas buvau ir uzbraukiau istrizaines biggrin.gif o tada dar prizai kitokie buvo tai ten apie 40-50 litu berods gavau smile.gif
o va pazystamos tevams sekasi, televizoriu dviraciu belekiek daug jau yra laimeje sako neturi ju kur kisti visiems draugams dalina.. ir didiji priza yra laimeje ir automobili.. thumbup.gif thumbup.gif paklausiau po kiek bilietu perka.. sake apie 100 kiekviena savaite.. doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jingrida @ 2011 02 23, 14:49)
sake apie 100 kiekviena savaite..  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Oh siaubeli doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(melynake* @ 2011 02 23, 17:40)
Oh siaubeli  doh.gif  biggrin.gif

va is ko teleloto pasidaro bizni biggrin.gif
Atsakyti
mano vienas pazystamas sia vasara laimejo motoroleri. Taip pat zinau zmones, kurie laimejo 20000Lt (bet cia seniai buvo). viena mokyklos mokytoja musu mieste laimejo automobili, bet tai irgi seniai buvo.
pati teleloto laimiu nebent 2Lt. "Taip arba ne" esu laimejusi 15 lt (tada pirma kart nusipirkau toki bilieta ir iskart laimejau) smile.gif
Atsakyti