Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos :)

QUOTE(Sophi @ 2011 01 15, 16:37)
Yra ir geresnių būtų išleisti pinigus nei loterijos rolleyes.gif

as irgi taip mastau, nes niekada nelaimiu, nors taip norisi mirksiukas.gif
Atsakyti
As visada galvojau kad tas Teleloto tik isdurineti zmonems, kad ten viskas surezisuota (nes aisku nieko nelaimedavau). O viena diena man i darba skambina mama (gyvenu kitam mieste) ir pasnibzdom sako "Laimejau masina..." topsecret.gif O as "ka cia nusikalbi?" doh.gif lotuliukas.gif Ir vot bajeris. Kaip tik tais metais buvo mano tevuko kazkelinto svestuvu metines, ispuole sekmadienie, tai mama tai progai nupirko Teleloto bilieta. Bilietas liamejo tik 2 Lt. Tai mama nuejo i ta pacia parde ir nupirko nauja bilieta, sekanciam sekmadieniui. O tas ir isrideno auto! thumbup.gif Na, kadangi visi mes seimos buvom ratuoti, tai pardave kaip nauja :-) Tai taip ir patikejau, kad ne viskas ten surezisuota.
Aaa.. pati dar pries kazkurias Kaledas nusipirkau bilieta, kaip visad pries sventes dovanoms babkiu pritruksta, ir bac, 300 Lt :-) Ta pacia diena skambina man brolis (is kito miesto), sako, e, laimejau 300 Lt teleloto blink.gif Sakau ko cia giriesi, as irgi laimejau 300 lotuliukas.gif
Tai vat. Dabar nebegyvenu LT, taciau karts nuo karto nusiperkam su MB loterijos, faina kartais pasvajoti. O sakoma durnas ne tas kuris losia, durnas kuris nelosia, nes vienaip ar kitaip nieko nelaimes 4u.gif
Atsakyti
Aš laimės loterijose kaip ir neturiu, o mama yra teleloto laimėjusi duonkepę, gera draugė-mikrobanginę.
Atsakyti
kartais nusiperku teleloto, esu daugiausia laimejus 15lt ax.gif
Atsakyti
Kartais nusiperku loterijos bilietus,bet nieko nelaimejusi ax.gif
Atsakyti
be sansu-viskas i minusa biggrin.gif neisivaizduoju,kaip ten pas mus kas islosia blink.gif
Atsakyti
Labai kvailai skamba kai žmonės guodžiasi nelaimintys loterijose o kai paklausi ar jose dalyvauja tai papurto neigiamai galvą

Aš pati dažnai dalyvauju ir laimiu-ypač praeitų metų pabaiga buvo sėkminga, teleloto po 3 Lt kelis kartus (nedidelis bet džiuginantis laimėjimas) , 4 pakvietimus į vichy parką, m-1 marškinėlius, mirkobangę, 3 picos biggrin.gif , brangaus kremo mėginėlius, didelį rankšluostį
Atsakyti
Mano dėdė prieš kelis metus laimėjo gerą mašiną Nissan, bet neėmė pinigais, nes neapsimoka:) o buvęs fizikos mokytojas 6000lt laimėjo:)
Atsakyti
Perkuosi bilietus ,bet išlošiu į metus porą kartų,kampus užbrėžus biggrin.gif
Atsakyti
ankščiau pirkdavau, bet jei nori, kad taip ir toliau daryčiau, reikėjo duot kada ir išlošt biggrin.gif nebetikiu loterijom smile.gif
Atsakyti
Esu absoliuciau gimus po nelaiminga zvaigzde doh.gif net bilietu nebeperku. O namo uosvene gal pries 4 metus laimejo 1000 lt teleloto, kur reikia siusti sms. Dar neseniai laimejo 38lt uz istrizaines ir kampus. O va per si sventini meta, kai teleloto buvo dalijama daug prizu, tai giminaiciai laimejo televizoriu thumbup.gif
Atsakyti
deze alaus teisiu atsiemimo proga lotuliukas.gif teleloto po du lt gal keli kartai tik.... nu mano milijonas manes dar laukia biggrin.gif ale jauciu zaibas greiciau nutrenks nei tas milijonas man isriedes lotuliukas.gif
Atsakyti