Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos :)

Mano dede yra laimejes pakvietima i studija ir ten prie linijos stovejo,laiko zenge ir laimejo gal apie ~4000lt rolleyes.gif o as tai esu laimejus ir 80lt ir 30 ir po 2lt gan daznokai biggrin.gif
Atsakyti
Kazkaip buvo laikotarpis kai tikrai sazningai pirkome TELELOTO bilietukus ir tikejome kad galime laimeti, bet...bet...Dabar esu nusivylusi ir vietoj bilietuku pataupau pinigelius taupykleje tongue.gif , bent jau ne veltui pinigai ismetami .... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 0rchideja: 15 sausio 2011 - 11:40
Yra ir geresnių būtų išleisti pinigus nei loterijos rolleyes.gif
Atsakyti
man loterijose ir ne itin sekasi, max pinginė suma buvo 40 lt laimėta, iš to pačio teleloto..
Na, esu laimėjus pakvietimą į studiją, buvau ten, bet deja per liniją neperžengiau geru laiku, tai iš ten parsivežiau tik raudonus teleloto marškinėlius (kuriais labai džiaugiaus, ir turbūt kokius 5 metus mkloj per kūno kultūrą dėvėjau lotuliukas.gif ) bei ten visiems už atva-žiavimą davė 100 lt.
o daugiau tai kaip ir neteko g.gif namiškiai ir dabar žaidžia, bet taip turbūt max 20 lt nebuvo laimėję.

na, tiesa, tėtis senais senais rusų laikais laimėjo volgą, tai gal jis jau savo laimės dalį išnaudojo biggrin.gif

o dar kaip sako, jei sekas meilėj, nesiseks loterijoj, tai............ biggrin.gif
Atsakyti
Perkam kiekviena savaite teleloto bilietus,didziausias laimejimas 4lt lotuliukas.gif bet vilties neprarandam,kaip sakoma ''VILTIS DURNIU MOTINA,O TEVAS TELELOTO'' lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip man kazkada sake vienas zmogus - nori garantuotai laimeti 8 Lt? Nepirk bilieto kas savaite, o dek po 2 Lt i taupykle lotuliukas.gif Panasiai ir darau.
O siaip loterijose esu laimejusi parduotuves cekiu, mobiluji telefona, marskinelius ir pan. smulkmenas smile.gif
Atsakyti
Yra geras posakis: Tikimybe laimeti loterijoje yra lygi tikimybei, kad pastačius stikliuką viduryje šešių arų sklypo, į jį pakakos praskredantis paukštukas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na o man pasiseke pirma ir turbut jau paskutini karta gyvenime biggrin.gif Vakar tele loto studijoje laimejau ne mazai pinigu, kuriuos deja reiks dalint per puse, nes bilietas buvo mano uosvio verysad.gif
Atsakyti
MB loterijoi bet ne teleloto laimejo 50 tukstanciu litu smile.gif buvo pries pora metu senuku loterija tokia reikejokazka pirkt ir uzpildyt lapeli tai ir laimejo smile.gif o teleloto perkam laaabai daznai bet laimim tik po kelis lt smile.gif
Atsakyti
Kazkada pirkau, laimedavau po poros lituku.... bet dabar nebeperku unsure.gif va pazistama vyrui padovanojo gimtadienio proga 45 teleloto bilietus pusantru metu atgal, ir ne vieno lito nelaimejo is tu 45 doh.gif
o ir siaip pastebejau, kad didesnius prizus laimi zmones is mazu miesteliu, is kaimu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(®Olandas @ 2011 01 12, 18:31)
Dar zinau  draugeli , kurio mociute gyvenanti Palangoj laimejo kelialapi i Palanga  doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Mano vienos draugės močiutė laimėjo milijoną, bet čia prieš keletą metų, tad pinigus atidavė savo dukrai, jie susitvarkė namą, sutvarkė ir močiutės namą biggrin.gif Bet jie iš Kauno. Bet pasisek tu man.. ax.gif Nors jie ten nesiskelbė labai, kadangi nenorėjo tokio viešumo, kad kaimynai spoksotų tongue.gif Bet, kai išgirdau, tai buvo šokas, oho, pagalvojau, sekas žmonėms smile.gif
Aš nesu nieko laimėjus biggrin.gif MB nusiperka kartais po bilietuką, laimi po kelis litus ax.gif
Kursiokė mano yra laimėjusi pledą tokį šiltą iš teleloto biggrin.gif Senais teleloto laikais močiutė mano dukart dalyvavo laidoj, pamenu kartą laimėjo laikrodį, o antrąkart nieko berods schmoll.gif Dar seneliai yra laimėję telefoną, bet čia taip pat seniai smile.gif O pastaruoju metu niekas nieko nelaimi verysad.gif
Atsakyti
Aš esu laimėjus ne teleloto, o šiaip loterijose nedideles sumas, dar parduotuvių žaidimuose laimiu dažnokai kokį daiktą,o teleloto daugiau 9lt.nelaimėjau biggrin.gif
Atsakyti