Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos :)

biggrin.gif o as tai esu laimejes ten lemonu kruva (melejonu, ta prasme), kur reikia atsiusti pries tai pinigu persiuntimo mokesti i saskaita, o taip pat uz kruva labas papildymo korteliu esu laimejes mobylke ir 2000 Lt kazkokioj pardoj.

gaila, issitryniau tuos savo meilus ir sms... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tikimybė laimėt milijoną:
Įsivaizduokit didelį stadioną. O jo aikštę pilną pristatytą vienas šalia kito alaus butelių. Vienas iš jų yra jūsų. Virš stadiono skrenda varna. Pataikys ar nepataikys varna prišikt būtent į jūsų butelį? O gali ir visai tuokart skrisdama nenorėt š...
Atsakyti
QUOTE (Kuzia @ 2004 09 26, 18:25)
Tikimybė laimėt milijoną:
Įsivaizduokit didelį stadioną. O jo aikštę pilną pristatytą vienas šalia kito alaus butelių. Vienas iš jų yra jūsų. Virš stadiono skrenda varna. Pataikys ar nepataikys varna prišikt būtent į jūsų butelį? O gali ir visai tuokart skrisdama nenorėt š...

Cool palyginimas thumbup.gif clap.gif thumbup.gif . Niekad nebandziau isivazduot milijono tikimybes laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Betgi aš kiekvieną sekmadienį išlošiu po 2 litus, nes neperku teleloto bilietų.
Atsakyti
o as girdejau posaki ; loterija yra mokesciai kvailiem zmonem. (lotto is tax for the stupid people:))
bet vis tiek perku. NU o jeigu.. taip.. A:)
Atsakyti
Pirkau dešreles ir laimėjau kompą su stalu thumbup.gif
Atsakyti
Man kazkodel nesiseka,o uosvienei mano tai neblogai,ji muzikini centra islose,o neseniai ir mikrobange biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (mamaDaiva @ 2004 09 24, 10:03)
o su teleloto jam pasisekė apie 170 tūkstantėlių išlošt, bet žinot su tokiais pinigais nepralobsi, reikia pinigus mokėt uždirbti ir su jais "pinigus daryti", unsure.gif net ir su ta išlošta suma galima būtų buvę kokį bizniuką prasukti, bet reika mokėti, o šiaip tai juokas tokia suma, butuką nusiperki ir nieko nelika... mad.gif

Nu, kaip sakoma, kai kam visada neuztenka... blink.gif
Bet isivaizduok, kad jus nelaimejote tu Lt, ka tada sakytum?
Atsakyti
Nesu loterijų mėgėja, nes man visai nesiseka. Tai dabar visiškai jokių bilietų neperku. Bet vyras tai perka teleloto, kas dieną bent po vieną bilietą. Bet tai laimėjimai tai juoką kelią. Į savaitę tai 2, tai 5 litus laimi, o kartais ir nieko. Švaisto pinigus ir tiek.
Atsakyti
QUOTE (Kuzia @ 2004 09 26, 19:25)
Tikimybė laimėt milijoną:
Įsivaizduokit didelį stadioną. O jo aikštę pilną pristatytą vienas šalia kito alaus butelių. Vienas iš jų yra jūsų. Virš stadiono skrenda varna. Pataikys ar nepataikys varna prišikt būtent į jūsų butelį? O gali ir visai tuokart skrisdama nenorėt š...

o jeigu taip ims ir pataikys wink.gif .....taigi ir vadinasi LOTERIJA......perki ir galvoji, o jeigu... daugiausia laimejau teleloto 38 Lt. O buvo taip, sekamdieni nepatikrinau bilieto, galvoju internete paziuresiu pirmadieni.......tikrinu, yra 38 Lt thumbup.gif ......nulekiu i parduotuve pasiimti, o ten terminalas rodo, kad bilietas nelaimetas sad.gif sad.gif ........liepiu tikrinti dar karta.......nu irgi tas pats mad.gif mad.gif ...... paaiskinu pardavejai situacija, kad turi buti laimejimas, kad internete tikrinau, tada ji rankiniu budu surenka mano numeri....ir bingo....laimejimas vis tik yra tie 38 Lt.......

tagi galvoju, kai interneto nebuvo idomu kiek milijonu ismeciau g.gif g.gif ......
Atsakyti
Niekad nedalyvauju jokiose loterijose, nes man tai paprasciausias pinigu svaistymas!!! user posted image user posted image
Atsakyti
viena karta visi bendradarbiai nusprende padovanot mano tevui teleloto bielietu uz 75LT!!! na ir ka manot, nelaimejo nei vienas is ju.... mad.gif blink.gif
matyt kas nelemtai, tai jau ... turbut nelaiminga diena buvo.
o bendradarbiai tikejosi,kad jis gal net 1 000 000Lt laimes, tai kiti net ant kitos bbilieto puses vardus uzsirase, kad zinot kas nupirko ir padovanojo.. laugh.gif
Atsakyti