Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos :)

mes va Kotrynoje laimejome 50 proc nuolaida, pasiseke smile.gif tai dziaugiames labai ) pirkom vaikams dovanas smile.gif dar man atrodo vyksta tas zaidimas, tai kam aktualu pasinaudokit smile.gif
Atsakyti
Pernai laimėjau kelionę į Italiją slidinėt , dar anksčiau maximoj 200lt, 100lt. ir daug kitokių mažesnės vertės prizų smile.gif
Atsakyti
Vertingesniu prizu niekada nesu laimejusi, tik smulkmenas schmoll.gif
Apie teleloto isvis nekalbu, net 2 Lt niekada nebuvo doh.gif
Atsakyti
As daznai laimiu visokiu smulkmenu kaip salikas, rankenukas, didziausia nuolaida, lempa... smile.gif
Atsakyti
O as visada islosiu du litus kai loto bilieto neperku lotuliukas.gif , nes kitu atveju ir tuos du litus pralosciau bilieta nusipirkus hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2010 12 30, 15:48)
jei neišmoka licencijas turintys organizatoriai (olifeja arba žalgirio loto), tai geriausiai kreiptis į valstybinę lošimų priežiūros komisiją (www.vlpk.lt). jei šiaip kokių žaidimų organizatoriai - į nacionalinę vartotojų teisių gynimo tarnybą reik bandyti. nors jie nelabai nori priimti tokių skundų, nes jų manymu iš žaidimų vartojimo santykiai nekyla.


Jūs čia žiūriu daugiau žinot, esmė, kad laimėjau sprendžiant kryžiažodžius, kreipiausi, kai laiku nepervedė pinigų, bet vis žada, kad perves, nors jau praėjo keli mėn. doh.gif tai ir nežinau kur tiksliai kreiptis dėl tokio dalyko unsure.gif
Atsakyti
Pries pora metu TELE LOTO laimejau 8000lt. ax.gif
Atsakyti
Na,pasigirsiu ir aš. Labai mėgstu dalyvauti įvairiuose konkursuose, spręsti kryžiažodžius ir pan., todėl per eilę metų laimėjimų sąrašas toks:
šaldytuvas,
3 dienų kelionė į Lenkiją,
kosmetikos rinkinys,
knyga,
marškinėliai,
500 lt vertės kuponas SPA procedūroms,
nakvynė su pusryčiais ir pirtimis "Margio"viešbutyje.
Na, bet grynaisiais tai daugiau 30Lt niekaip nepavyksta...
Atsakyti
QUOTE(Austuja @ 2011 01 06, 12:53)
Jūs čia žiūriu daugiau žinot, esmė, kad laimėjau sprendžiant kryžiažodžius, kreipiausi, kai laiku nepervedė pinigų, bet vis žada, kad perves, nors jau praėjo keli mėn. doh.gif tai ir nežinau kur tiksliai kreiptis dėl tokio dalyko unsure.gif


Manau kad reikia kreiptis cia www.vvtat.lt jei tai laimejimas sprendziant lryziazodi, tai jau nebeatsitiktinumas. Verslininkas pazadejo laimejima. Tai akstinas pirkti jo preke. Jei jis neismoka laimejimo, reiskia jis apgavo savo parduodamos prekes vartotoja. Tik siulau ten kreiptis rastu oficialiai, o tai i e-pasta bile ka atsakys kad tik atsikratytu.
Atsakyti
user posted image

user posted image

Neradau temos apie forumo nariu laimejimus. Pasidalinkime savo Teleloto ispildytomis svajonemis. Ar tikrai teleloto pildo svajones? biggrin.gif Jusu laimejimai ivariose loterijose. Kaip isigyjote laimingus bilietus? biggrin.gif

Tai kas laimejot milijona?prisipazinkit, patarsim kur isleist biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O kokia puiki tema thumbup.gif prisispazinsiu, ir pati vis pagalvodavau tokia uzvesti, bet vis nesusiruosdavau.
Taigi, pries kokius 3 metus mano dede teleloto laimejo Snaige saldytuva. Laiminga bilietuka isigijo Vilniuje, IKI Minskas prekybos centre. Nuo to laiko nesame nieko laimeje, net poros litu. Paskutinius 4 sekmadienius, turejome isigyje tai po 2 tai po 1 bilietuka, ir nieko nelaimejome. Net pazaisti nepazaideme, nes tiesiog tu kamuoliuku, kurie buvo ridenami studijoje musu bilietukuose tokiu skaiciu beveik nebuvo, tik vienas kitas. verysad.gif
O vat viena mano giminaite sake, kad kai buvo renkami pretendentai butui laimeti/isigyti, jai tik 2 skaiciai tame nesutapo - mazai truko iki sekmes.
Man kazkodel vis tik atrodo, kad tas teleloto daugiau apgaudineja, nei prizus dalina. O gal as klystu, gal vis tik yra laimejusiu ten masina, ar milijona? Nors siaip paziurejus, kiek laiko jau sis zaidimas trunka, ir kiek tipo buvo islostu automobiliu, tai teleloto laimetais automobiliais turetu vos ne kas antras ar trecias vazineti. Deja, mano dideliame pazistamu rate, apie tokias sekmes nesu girdejusi... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewacka: 12 sausio 2011 - 17:14
Dalina tuos prizus, ta garantuoju. Tiesiog tikimybe maza laimeti, kai puse varganai gyvenanciu LT gyventoju perka bilietus noredami pagerinti gyvenima, tai laimeti kazka yra maza tikimybe.Dede mano laimejo Masina... Skalbimo masina.... bigsmile.gif kuria pardave veliau smile.gif
Taip pat zinau viena zmogu, kurio seima auto laimejo. blush2.gif ir nera jokios apgavystes. Dar is mamos giminiu ar draugiu sms siunciant buvo 10000 lt laimejus.
Dar zinau draugeli , kurio mociute gyvenanti Palangoj laimejo kelialapi i Palanga doh.gif lotuliukas.gif
Patiems max 20 lt yra teke laimeti. Tai tiek to dziaugsmo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kubiliaus NEdraugas: 12 sausio 2011 - 17:32