Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos :)

Didziausias laimejimas 72Lt cool.gif
Atsakyti
Seniai seniai buvau laimėjusi kelionę į Čekiją smile.gif. Buvo faina smile.gif Noriu dar biggrin.gif
Atsakyti
Kadaise, prieš daugiau nei 10 metų, esu laimėjusi nemažai audio kasečių ax.gif Piniginėse loterijose max pora litų tiktai... Dabar veltui nešvaistau pinigėlių
Atsakyti
Pries 2 metus laimejau teleloto 3000lt thumbup.gif
Atsakyti
Laimejau pries 5 metus kelione i Maroka dviems, mobiluji telefona, burlente.
Atsakyti
Loterija, kur galima laimeti motoroleri.
http://nugalek.topsh...o...3&sid=49848
Atsakyti
Mano istorija juokinga lotuliukas.gif Kiek pirkau teleloto, niekad nieko nelaimejau, net kampu. Ta vakara irgi is viso bilieto gal tik 5 skaiciai sutapo,o dar pries tai draugas sunervavo. Jam nepatinka kai zaidziu, tad is pykcio isiunciau zinute.. Kita ryta skambina ir sako kad laimejau masina doh.gif o as netpamirsus buvau kad siunciau jiems sms. Aisku masina nekokia, Renault Thalia, bet iskeitem salone i pinigelius, isvaziavom i Egipta dviem savaitem ir sauniai praleidom laika 4u.gif Draugas juokauja kad taip dazniau ant jo pykciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Didžiausias laimėjimas -kelioninis lagaminas. O taip noriu kelionę laimėti. Šis noras atsirado po to kai Novus Orbis bankrutavo, kartu su mūsų sumokėtais pinigėliais doh.gif
Atsakyti
As esu laimejus masina teleloto, kelione i prancuzija, visokiu smulkmenu, puodeliu, sokoladu ir t.t. ax.gif bet nemegstu dalyvauti loterijose, labai retai perku bilietus ar pan doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Teleloto jau senokai nebeperku, o kai pirkdavau- daugiausia 4 lt esu laimėjusi.
Esu laimėjusi firminę stiklinę, JAKOBS skėtį, kt smulkmenų.
Senelis toje senojoje tarybinėje loterijoje buvo laimėjęs žigulį devintuką. Po 20 metų jo dukra (mano teta) Senukuose laimėjo Seat Ibisa. Po metų jos anyta Bauerio loterijoje laimėjo GOLFą. Tai laukiu dabar savo eilės hihihi.gif
Atsakyti
Žinau, kad ne į temą, bet norėjau pasiteirauti gal žinot kur reikia kreipitis, kai yra neišmokamas laimėjimas?ar galbūt forume yra kažkokia tema su tuo susijusi? unsure.gif
Atsakyti
jei neišmoka licencijas turintys organizatoriai (olifeja arba žalgirio loto), tai geriausiai kreiptis į valstybinę lošimų priežiūros komisiją (www.vlpk.lt). jei šiaip kokių žaidimų organizatoriai - į nacionalinę vartotojų teisių gynimo tarnybą reik bandyti. nors jie nelabai nori priimti tokių skundų, nes jų manymu iš žaidimų vartojimo santykiai nekyla.
Atsakyti