Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos :)

as irgi esu laimejus Ringo:) galejau po to gauti zinutes po 5,79 Lt:)

o su piniginiais laimejimais - tai tuos minimalius, kur iki 20 Lt.

nesiseka man:))


QUOTE(_PostScriptum_ @ 2008 09 02, 22:32)
Piniginiu gal 10 lt didziausias laimejimas  ax.gif  o is daiktu esu laimejusi kazkada zurnale "Ausis" RINGO pranesimu gavikli, dar esu laimejusi dzinsus, maisa visokiausios kavos, kupona i kirpykla, dulkiu siurbli, kosmetine ir siaip visokiu smulkmenu

Atsakyti
veidrodį kažkada teko laimeti.. biggrin.gif
Atsakyti
tele loto pries keleta metu teko laimes sklabianke ir fotika unsure.gif db perku taip arba ne bilietus, tai laimiu po 3, 4 ar 5 lt, dedu i kruvele, kai susidarys apvalesne suma - eisiu atsiimt lotuliukas.gif
Atsakyti
Prieš 3 dienas atsiėmiau laimėtą Ipodą bigsmile.gif . Visai ant durniaus išsiunčiau žinutę, kai pirkau elmenhorster sultis. Paskutinę akcijos dieną blink.gif
Atsakyti
Sveikinu, kad pasiseke 4u.gif
Gaila, kad man nesiseka.. biggrin.gif
Atsakyti
esu laimejus 2, 4lt ir vsio. o kiek lt isleista bilietams... doh.gif
Atsakyti
as esu laimejus is paneles zurnalo effiji ceki gal 60 lt nebepamenu,telelotu tik smulkmenas,2,4,8 lt neskaitau to laimejimu ax.gif
Atsakyti
As ir pries men is teleloto laimejau , papildoma priza(skausmo daktaras, toks aparatelis masazus daryti ir skausma malsinti).
Taip pat lb nustebino, kai delfije suzaidziau, zaidime, kokius apatinius nesioja (Alanas Ch, vaidas B ir dar kazkas) tai primeciau, kas kokius nesioja lotuliukas.gif ir gaunu zinute, kad laimejau 100 lt vertes ceki, apsipirkti apatiniu pard. biggrin.gif

O didziausias prizas, tai kai tik pasirode loretija Tuzinas, laimejau 625 lt

Atsakyti
Mes su vyru kai dar draugavom, pirkom kartu ledus ir laimejom gal 20 Lt ir ledu porcija papildoma smile.gif
Atsakyti
Bet tikrai, kam sekasi tai sekasi. O kam nesiseka loterijose, tai ir nesiseka.
Kiek beperku bilietuku (tiksliau kiek pirkdavau) - niekad nieko.
Kazkaip ir nustojau pirkti, et... Didziausias laimejimas buvo teleloto 4 lt. blink.gif

O va viena drauge, kad ir nieko neislosia, vistiek perka bilietus ir tiki, kad islos milijona.
Ka gali zinot, kai toks uzsispyrimas, gal ir laimes kada smile.gif
Atsakyti
Didžiausias mano laimėjimas - Bauer Kupranugarių vilnos viengulis patalynės komplektas,bent tuo metu vertė jo buvo 5,5 tūkstančio biggrin.gif
Atsakyti
Šeši litai Teleloto. Nesekasi man loterijose..
Atsakyti