Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos :)

Jau seniai neperku jokiu loterijos bilietu, o gal pries 10metu buvau laimejusi TeleLoto ~30lt ax.gif
Atsakyti
hm, gal cia reiketu skaiciuoti, ne kiek islosus, o kiek pralosus arba isleidus bilietams... laimei, neesu azartiska loterijoms, tai dabar nieko neperku ir nelaimiu hihihi.gif bet vat, geriausias prizas man buvo ziurkenas, kuri laimejau zoologijos sodo loterijoje hihihi.gif
Atsakyti
Man irgi nesiseka, bet aš ir nežaidžiu 4u.gif Teleloto kartais būdavo po 2,5 Lt.
Bet mano kaimynai tiesiog laimės kūdikiai 4u.gif
Sąrašas yra įspūdingas, parašysiu ką atsimenu. 2 kalnų dviračiai, du kompiuteriai ( čia išvis bajeris, vyras ateina ir sako, ko nesveikini aš kompą laimėjau, o žmona, o tu mane? aš irgi laimėjau bigsmile.gif ) virtuvės komplektas už 15.000. , 2 mob telefonai, šaldytuvas, televizorius, motoroleris ir t.t. Kiek visokių smulkmenų, piniginių prizų, kosmetikos net neatsimenu. Bet jie žaidžia, perka viską kur eina akcijos, siunčia ne po vieną žinutę, o po 10-20, bet ir laimi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šokoladka: 08 rugpjūčio 2008 - 10:04
kelione i Slovakijos kalnus dviem thumbup.gif (kelioniu parodoj is milziniskos dezes istrauke butent mano varda lotuliukas.gif )
Atsakyti
Aš labai senai "Panelėj" esu laimėjusi "LOREAL" kosmetikos ir "GARNIER Fructis" plaukų priežiūros rinkinių biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(jovitav @ 2008 08 06, 14:47)
Norėčiau ir milijoną laimėt iš Teleloto, bet kad bilietų niekad neperku.

Va va, čia kaip tam anekdote, kai prašė Dievo laimėt milijoną, o jis pasiūlė bent jau bilietą nusipirkt lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai visai nelaiminga, kiek zaidziu, tiek nieko. doh.gif Sakau reikia baigti pinigus veltui metyti!
Atsakyti
As kai perku bilietus ar koki daikta su losimu, tai nieko ir neislosiu.
Geriausia sekesi, kai rinkdavau rukaliu Marlboro pokelius ir siusdavau i vykstancia loterija. Pati tai nerukau, nei vieno pokelio nepirkau, siaip rasdavau, juk Marlboro ne deficitas. Tai laimejau firminius Marlboro: striuke, kuprine, kelionine tase, termosini puodeli, peiliuka, zippo ziebtuveli. Vis mane istraukdavo kiekviename etape ir gaudavau priza biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KriuKriu: 18 rugpjūčio 2008 - 17:06
Keno loto - 200lt smile.gif Bet seniai smile.gif
Iš žurnalų - maikutę, plaukų laką ir gumytę atrodo (nepamenu net tiksliai).
Atsakyti
Aš buvau laimėjusi pakvietimą į Druskininkų spa kažkurį, 400lt vertės paslaugoms blush2.gif
Atsakyti
Kiek nusiperku loterijos bilieta, tiek nieko verysad.gif . Na esu islosusi teleloto berods 4 Lt lotuliukas.gif
Atsakyti
As nepamenu kada pirkau, geriau vietoj to kad pirkt bilieta tuos litus i taupykle sukist, nes man visai nesiseka loterijose schmoll.gif esu man atrodo 2 lt laimejusi tele loto kazkada unsure.gif
Atsakyti
Piniginiu gal 10 lt didziausias laimejimas ax.gif o is daiktu esu laimejusi kazkada zurnale "Ausis" RINGO pranesimu gavikli, dar esu laimejusi dzinsus, maisa visokiausios kavos, kupona i kirpykla, dulkiu siurbli, kosmetine ir siaip visokiu smulkmenu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _PostScriptum_: 02 rugsėjo 2008 - 22:33