Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos :)

oj daug kartu as labai norejau ir lb tikejau...
Atsakyti
aš tai esu kelis kart laimėjus, paskutinis laimėjimas buvo Vilniaus Margarino sumuštinių dežutė... šiaip visai smagu, bet teleloto visokiuose tai nebent kampus vieną kartą iš milijono laimiu... doh.gif
Atsakyti
Na kai kam ir sekasi biggrin.gif Aš tai iš teleloto esu kelis litus laimėjus ir mano tėtis yra laimėjęs kavos servizą tongue.gif ir nieko daugiau

Ai dar senelė buvo gavus pakvietimą į studiją, tai laimėjo keturis tūkstančius bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Man seniau kai dalyvaudavau loterijose, tai ir sekdavos lotuliukas.gif O laimėjus esu:

TELELOTO 64 lt

iš žurnalo PANELĖ: akių pieštuką, maudymos kostiumėlį (bikinį), mineralinio vandens su tos firmos kepurėle, bei logotipu, žurnalo PANELĖ firminius marškinėlius.

Kažkokioje (neprisimenu) VIKTORINOJE per TV elektrinį virdulį mirksiukas.gif

iš KRYŽIAŽODŽIŲ: apie 40 lt mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif mano didziausias prizas tai valgiau ledu .viva. ir laimejau dideki meskiuka balta grazu dainuojanti kelias natas biggrin.gif
Atsakyti
Nesiseka man loterijoj doh.gif Tai nelaimiu nieko,o karts nuo karto vis tikiuosi ax.gif
Atsakyti
seniau pirkdavau teleloto.. tai pora litu esu laimejus.. bet kad daugiau isleisdavau nei laimedavau.. va dabar pradejau intensyviai visur dalyvaut.. ir vis kazka pasiseka islost smile.gif nors smulkmenos bet kolkas dziugina.. manau tereikia visur dayvaut ir kazkur pasiseks wink.gif
Atsakyti
man ir nelabai sekasi loterijose smile.gif
nors esu viena karta kazkada labai seniai laimejusi pakabuti ant kaklo is PANELES..bet nei karto nebuvau uzsidejusi.. kazkoks schmoll.gif

o su teleloto, tai cia atskira kalba... ten is vis niekad nelaimiu.. dabar pradejau pirkt po 1-2 bilietus per savaite..nes reikia man milijono.. blush2.gif sakau, gal kada ir pasiseks.. o per menesi isleist apie 10-15 lt galiu.. taip noretusi, kad tie isleisti pinigai atsipirktu kazkada smile.gif
Atsakyti
vis dar tikiuosi islosti milijona biggrin.gif
Atsakyti
ash tai vis bandziau užsiregistruoti internetu INGMAN ledų žaidime,

prisipirkus ledų, ir vis pranešimai buvo:

"Sistemoje yra klaida", taip ir baigėsi žaidimas be registracijos schmoll.gif

O teleloto tai perskaičiau, kad jei laimėjimas daugiau nei 50 lt,

tada reik pasiimti Kaune, panevez., Klaiped., o Vilniuj tipo nera skyriaus blink.gif

Užtat dabar šiandien sužinojau, kad laimėjau Topshop parduotuvėj kelioninį krepšį,

važiuosiu pasiimti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš laimėjau Loreal kosmetikos rinkinį ir Nescafe puodelį thumbup.gif . Norėčiau ir milijoną laimėt iš Teleloto, bet kad bilietų niekad neperku.
Atsakyti
Teleloto turiu beveik kiekviena sekmadieni, bet taip nieko nesu ir laimejusi, tik kelis litus labai labai seniai..
Atsakyti