Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos :)

Sveiki o aš šia savaitė laimėjau Audi a3.
Atsakyti
o vat aš girdėjau, kad tie, kurie laimėjo keturračius motokciklus loterijoje Taip arba Ne turėjo sumokėti gyventojų pajamų mokestį ir dar tuos motociklus pavažinėtus atidavė (matyt tiesą reklamoje sakė: "mes juos išbandėme" thumbup.gif ). kažkokia afiora kvepia. gal kas panašaus ką girdėjo?
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2008 04 01, 10:43)
o vat aš girdėjau, kad tie, kurie laimėjo keturračius motokciklus loterijoje Taip arba Ne turėjo sumokėti gyventojų pajamų mokestį ir dar tuos motociklus pavažinėtus atidavė (matyt tiesą reklamoje sakė: "mes juos išbandėme" thumbup.gif ). kažkokia afiora kvepia. gal kas panašaus ką girdėjo?


Nereikia mokėti gyventojų pajamų mokesčio. (Gyventojų pajamų mokesčio įstatymas 17 str.33 d.)
Atsakyti
o kas sakė, kad keturračiai yra loterijos laimėjimai? jie toje laidoje "duodami", bet dalina juos ne loterijos organizatorius.... vat tame matyt ir šaknys.
Atsakyti
QUOTE(elv @ 2008 04 01, 08:14)
Sveiki o aš šia savaitė laimėjau Audi a3.

saunu, as tai tik 2lt uz kampus laimejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(atviraj @ 2008 04 01, 12:31)
saunu, as tai tik 2lt uz kampus laimejau biggrin.gif

labas visoms_ o as antra velyku diena laimejau kvietima i soliarumu studija "El Verano" _25,-Lt paslaugoms. Bet kadangi nesu megeja sito malonumo, tai parduodu si kvietima uz simboline kaina.
Veiksmas Kaune. Atsiras norinciu ?
Atsakyti
QUOTE(elv @ 2008 04 01, 08:14)
Sveiki o aš šia savaitė laimėjau Audi a3.

Rimtai,niuu kaip fainai. thumbup.gif
O aš niekad nieko nelaimiu, cray.gif nesiseka man.
Ai prisiminiau esu kazkada du litus laimejus. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(SUNO @ 2008 04 01, 18:34)
Rimtai,niuu kaip fainai. thumbup.gif
O aš niekad nieko nelaimiu, cray.gif nesiseka man.
Ai prisiminiau esu kazkada du litus laimejus. bigsmile.gif



o tu pagalvok kad laimesi ir laimek. reikia labai labai noreti
ir tiketi kad laimesi
Atsakyti
QUOTE(elv @ 2008 04 01, 19:16)
o tu pagalvok kad laimesi ir laimek. reikia labai labai noreti
ir tiketi kad laimesi

nemanau kad pades. As daug kartu labai labai norejau, o vis nieko, tik nuvilia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elv @ 2008 04 01, 19:16)
o tu pagalvok kad laimesi ir laimek. reikia labai labai noreti
ir tiketi kad laimesi

Aš ir labai labai noriu laimet,(kas nenoretu) ax.gif
Ir niekaip nieko nelaimiu,bet kas zino gal kadanors kanors ir laimesiu. bigsmile.gif
Atsakyti
Šiaip neišlošiu, bet rytoj būtinai pirksiu tele loto, nes chemijos mokytoja sakė, kad man pasiseks biggrin.gif unsure.gif bo kiekvieną pamoką iš eilės tenka "laimė" atsakinėt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(atviraj @ 2008 04 01, 19:22)
nemanau kad pades. As daug kartu labai labai norejau, o vis nieko, tik nuvilia  doh.gif


reikia labai labai stipriai patiketi kad laimesi.
Atsakyti