Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos :)

Lietuvoj kiek zisdavau esu laimejus tele loto bet visi smulkus piniginiai prizai,viena kart esu laimejus naujametine kelione i Austrija bigsmile.gif ,neperseniausiai laimejau 100euru smile.gif kazkur skaiciau,kad loterijose laimingos yra moterys gime po zuvies zenklu,o vyrai po vandenio g.gif nezinau kiek teisybes...
Atsakyti
teleloto kazkada laimejau pakvietima i studija, tai gavau 200 lt blink.gif
Atsakyti
esu 2 litus laimėjusi Teleloto thumbup.gif ir tai bilietas buvo ne mano o mamos lotuliukas.gif matyt man labiau meilėj turi sektis o ne loterijose lotuliukas.gif
Atsakyti
Daugiausiai esu laimejusi TELE LOTO 12 litu blush2.gif
Atsakyti
laimejau kazkada kampus net kelis kartus po kelis litus
Atsakyti
QUOTE(Doviliukasss @ 2008 01 30, 13:48)
Lietuvoj kiek zisdavau esu laimejus tele loto bet visi smulkus piniginiai prizai,viena kart esu laimejus naujametine kelione i Austrija bigsmile.gif ,neperseniausiai laimejau 100euru smile.gif kazkur skaiciau,kad loterijose laimingos yra moterys gime po zuvies zenklu,o vyrai po vandenio g.gif nezinau kiek teisybes...

Sveikos,lošėjos 4u.gif Kad laimingiausios lošėjos žuvys,tai didžiausia nesąmonė g.gif ,esu žuvis ir šiandien laimėjau thumbup.gif 5 lt. iš 11 bilietų ax.gif ,sausį nė lito neišlošiau,o ir šeip jokios didesnės sumos nesu laimėjus,tik dar kai buvo tokia sekmadie loto,esu kompą laimėjus,prieš 7metus,bet jau baigia atitarnaut vargšelis g.gif
Atsakyti
Teleloto laimejau 3lt.. daugiau nebeperku bilietu tai manau kad kas savaite islosiu po 2lt nepikdama biggrin.gif
Atsakyti
esu laimejusi kvietima i kluba, kelis kartus po kelis litus, o didziausias prizas- skaitmenins fotikas karunos ar tai krafto organizuotoj loterijoj bigsmile.gif
Atsakyti
o man sekasi zaisti Keno loto, skaicius spelioti geriau negu zaisti Teleloto, nors esu ir teleloto laimejusi 67 lt. Bet tai buvo seniau, kai dar kampams ir istrizainems buvo skiriami didesni laimejimai.
Atsakyti
15 litų teleloto ax.gif Seniai... Jie iš manęs daaaaaaaaug daugiau gavo... lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš mėgėja padalyvauti loterijose 4u.gif
Esu laimėjus smulkius dalykėlius : kuprinę, kvietimus į kiną, 100lt ledinukų žaidime, telefoną, neseniai laimėjau bilietus i koncertą.
Ir teleloto keletą litukų.
Vis pasvajoju apie didenį piniginį laimėjimą blush2.gif
Atsakyti
vaje,na ir laimejimai pas jus 4u.gif o as NIEKO ax.gif NIEKADA doh.gif
Atsakyti