Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos :)

Man tai kazkaip nesiseka loterijose ax.gif nieko nesu laimejus biggrin.gif gal todel, kad vyra auksini turiu tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
jau senokai jokiose loterijose nedalyvavau lotuliukas.gif daugiausiai 18 lt yra buvę xD užbraukius teleloto kampus doh.gif
Atsakyti
Netikiu loterijomis tongue.gif Visada sakiau, kad nepirkdamas bilieto ( pvz Telelolo) , jau laimi 2 litus mirksiukas.gif Nors mano tetis skalbimo masina laimejo, ir siaip visokiu smulkiu piniginiu sumeliu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristukui @ 2007 11 23, 11:41)
Netikiu loterijomis  tongue.gif  Visada sakiau, kad nepirkdamas bilieto ( pvz Telelolo) , jau laimi 2 litus  mirksiukas.gif  Nors mano tetis skalbimo masina laimejo, ir siaip visokiu smulkiu piniginiu sumeliu...  g.gif


labas visoms:)
o as vakar laimejau 2 kvietimus Dienos pietums kinieciu restorane "Pekinas":) tiesiog atsakiau i pateikta dienos klausima per Kauno radijo stoti "TAU":)
Atsakyti
Mama kiek bepirko bilietus tai per kelis metus gal du kartus po 3 Lt laimėjo... tai kažkaip ir manęs netraukia... blink.gif
Atsakyti
didžiausias prizas, kokį esu laimėjusi-didelis šaldytuvas su dyyyyydele braške. "Pepsi" loterija buvo. tik gaila, kad jau senokai tokių stambių prizų nelaimiu. o smulkių tai visų ir neprisiminsiu doh.gif - vienu metu labai intensyviai visur dalyvaudavau ax.gif
Atsakyti
et tos loterijos... dar kazkada tevai buvo nusipirke Kaledu proga 100 teleloto bilietu... laimejo 81 lt... ir tai buvo didziusias laimetas prizas lotuliukas.gif
Atsakyti
esu laimejus po kleis litus uz kampus per Teleloto, o stambiausias laimejimas buvo dulkiu siurblys per SekmadienioLoto thumbup.gif
Atsakyti
Mano didžiausia loterijoje laimėta suma buvo 2 litai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir tai buvo senai senai, kai vaikas buvau, ir tuos 2 litus vėliau pamečiau doh.gif
Neperku aš tų bilietukų, o jei kas padovanoja visada tušti jie būna lotuliukas.gif
Atsakyti
Didziausias laimejimas 12 litu teleloto lotuliukas.gif
Atsakyti
smulkus mano laimėjimai,be to labai jau seniai jose dalyvavau,o laimėjimai tokie:
"labas" rankšluostis
"pik-nik" sieninis laikrodis
vienkartinis fotoaparatas
buvo dar kazkoks kosmetikos kuponas
ivairios alaus taurės ir bokalai kuriuos jau dabar pradėjau kolecionuot
bilietas i kirkorovo kocerta
bilietai i kino tetra
kompaktiniai diskai
ai daugiau neatsimenu

sako kam sekasi loterijoje tam nesiseka meilėje tongue.gif
Atsakyti
daugiausia laimėjau 25 litus biggrin.gif ir tai buvo dovanotas bilietas bigsmile.gif
Atsakyti