Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos :)

Esu laimejusi Apie 3O litu teleloto,per kazkuriuos naujus metus,ir skaitmenini fotoaparata..(bet cia ne teleloto) smile.gif
Atsakyti
Esu kadaise laimejusi Nokia 3310 zurnale. Taip pat laimejau nemazai kosmetikos, sketi is Paneles zurnalo. O Tele Loto man nesiseka, daugiausiai esu laimejusi, berods, 12 LT.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitee: 28 gegužės 2007 - 21:54
ax.gif MB renka alaus kamštkus ...turim nemažą bokalų kolekciją ... ax.gif labiausiai ji pasipildo vasarą mirksiukas.gif
Atsakyti
Esu laimėjus sumuštinių keptuvę, 2 CD, alaus taurę, marškinėlius.
Teleloto neperku nert bilietų ir taip 2 lt "laimiu"
Atsakyti
As tai niekur nelaimiu , teleloto - 2lt daugiausiai, tai dabar jau ir neperku tu bilietu irnesakyk.gif
Turiu tik skieti Actimel rolleyes.gif
Atsakyti
As kazkada Teleloto puodu rinkini laimejau 4u.gif
Atsakyti
Oi as jau seniai nebeperku tu popieriuku. as jau losiu intike - www.eloterija.lt .
Aisku is pradziu buvo baisu registruotis, visgi per banka, galvojau nusriaubs mano atlyginima. bet jau puse metu kaip nesriaubia lotuliukas.gif
Siaip fain, man labai patinka thumbup.gif tik svarbu laimejus laiku sustoti, kad azartas kojos nepakistu ir neprasilostum doh.gif
Atsakyti
daugiausia laimejau 10t biggrin.gif nors tiesa sakant ir nelosiu loterijose, vistiek zinau kad nepasiseks verysad.gif
Atsakyti
Esu laimėjusi vaizdajuostę, teleloto didžiausias laimėjimas buvo 40 Lt. Šiaip tai nesiseka loterijoje verysad.gif , bet sekasi kitur thumbup.gif
Atsakyti
šiaip nežaidžiu, bet kažkada labai seniai esu laimėjusi 5 rublius. O kiek laimės man vaikui buvo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barikada: 06 liepos 2007 - 21:24
Atsimenat tokį televizinį žaidimą "Maximanija"? Čia buvo didžiausias laimėjimas - kompas, telikas, 500 lt. ir kruva enciklopedijų.. tongue.gif
Su "Kazino " bilietukais neblogais sekas, esu laimėjus ir 100, ir 50 lt. O po 10, 5 ir 2,5 daug kartų.
Kai "saulutej" (tada dat T-market) vykdavo toks žaidimas, kai ant kitos čekio pusės užrašai savo duomenis ir gali laimėt tą pačią sumą, už kiek pirkaisi - kokius 3 kartus mane yra išstarukę.

Kai susimąsčiau, visai neblogai man sekas thumbup.gif

Tik va, teleloto schmoll.gif - ne mano loterija
Atsakyti
aslaimejau 0,50 cwentu loterijoje 20lt,,,manau kad nemazai,,,bet daugiau nelabai joje sekasi
Atsakyti