Įkraunama...
Įkraunama...

Obuolių sultys

QUOTE(Agnesyte @ 2011 08 31, 21:24)
Padariau ir aš šiandien pirmą blyną, išsispaudžiau su sulčiaspaude pabandymui obuolių sulčių su kriaušėmis. Gavosi labai skanios  thumbup.gif Įpyliau vandenuko, atsivirinau ir bus mažajam ką paduoti. Savaitgalį imsimės rimtesnio kiekio  lotuliukas.gif


Jei įpylus vandenį, nedėjote cukraus ar rūgšties, tai tokias sultis , manyčiau reikėtų laikyti šaltoje vietoje ir greitai suvartoti, nes sumažintas obuolių sulčių natūralus rūgštingumas, kuris yra ir natūralus konservantas. Be to, kriaušių sultys irgi pamažins rūgštingumą. Geriau virintu vandeniu skiesti paskui, atidarius stiklainį. Bent aš neskiesčiau vandeniu iki užsukimo.
Atsakyti
QUOTE(Natalja200710 @ 2011 09 03, 01:46)
Jei įpylus vandenį, nedėjote cukraus ar rūgšties, tai tokias sultis , manyčiau reikėtų laikyti šaltoje vietoje ir greitai suvartoti, nes sumažintas obuolių sulčių natūralus rūgštingumas, kuris yra ir natūralus konservantas. Be to, kriaušių sultys irgi pamažins rūgštingumą. Geriau virintu vandeniu skiesti paskui, atidarius stiklainį. Bent aš neskiesčiau vandeniu iki užsukimo.

ten buvo tik pabandymas, vos litras su viršum lotuliukas.gif kam man kiekvieną kartą terliotis, jei galiu vienu kartu atvirinti ir duoti gerti ax.gif
O šiaip kriaušės nemaišo obuolių sultims, tik saldensės būna 4u.gif ir stovi labai gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnesyte @ 2011 09 05, 10:51)
ten buvo tik pabandymas, vos litras su viršum  lotuliukas.gif kam man kiekvieną kartą terliotis, jei galiu vienu kartu atvirinti ir duoti gerti  ax.gif
O šiaip kriaušės nemaišo obuolių sultims, tik saldensės būna  4u.gif ir stovi labai gerai  biggrin.gif


Jei ne ilgesniam saugojimui, labai tinka.

Į obuolių sultis nieko papildomai neįdedu ir net nevirinu, o tik iki virimo kaitinu, ir užsuku steriliuose stiklainiuose, laikosi kambario temperatūroje ilgai (iki metų suvartojame). Obuolių-kriaušių sulčių tokiu metodu be jokių papildų (vandens, cukraus, citrinų rūgšties) gaminti ir saugoti kambaryje nerizikuoju.
Atsakyti
sveikutes,mes dazniausiai obuoliu sultis spaudziam su morkais ir apelsinais...sultys nerealios thumbup.gif 2 maisai uobuoliu,apie 10 kg morku ir kokie 5 apelsinu...sultis kaitinu iki uzvirimo ir i stiklainius,laikos i puikiai,jau kelinti metai taip darom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2011 09 06, 14:24)
sveikutes,mes dazniausiai obuoliu sultis spaudziam su morkais ir apelsinais...sultys nerealios thumbup.gif 2 maisai uobuoliu,apie 10 kg morku ir kokie 5 apelsinu...sultis kaitinu iki uzvirimo ir i stiklainius,laikos i puikiai,jau kelinti metai taip darom thumbup.gif

o 5 kg apelsinu ?
Atsakyti
QUOTE(Natalja200710 @ 2011 09 06, 15:21)
Jei ne ilgesniam saugojimui, labai tinka.
Į  obuolių sultis nieko papildomai neįdedu ir net nevirinu, o tik iki virimo kaitinu, ir užsuku steriliuose stiklainiuose, laikosi kambario temperatūroje ilgai (iki metų suvartojame). Obuolių-kriaušių sulčių tokiu metodu be jokių papildų (vandens, cukraus, citrinų rūgšties) gaminti ir saugoti kambaryje nerizikuoju.

gali drąsiai į obuolius dėti kriaušes, visada laikosi, tik sultys saldesnės 4u.gif Jau dabar pasidariau sūneliui daugiau 9 buteliukus nuo sulčių 0,5 l, tik vandens nebepyliau. Mano anyta maišo su įv. uogom ir vaisiais, visada laikosi. Ir skoniai geri. Net su borokėliais daro biggrin.gif
QUOTE(JOLKA999 @ 2011 09 06, 15:24)
sveikutes,mes dazniausiai obuoliu sultis spaudziam su morkais ir apelsinais...sultys nerealios thumbup.gif 2 maisai uobuoliu,apie 10 kg morku ir kokie 5 apelsinu...sultis kaitinu iki uzvirimo ir i stiklainius,laikos i puikiai,jau kelinti metai taip darom thumbup.gif

oi kaip gerai, reikia ir man taip pabandyti. Viską iš karto spaudžiate, ar atskirai ir tada maišot? Ir dėl tų apelsinų, čia vienetai ar kg? ax.gif A, ir kokia išeiga gaunasi?
Atsakyti
QUOTE(Agnesyte @ 2011 09 06, 16:54)
gali drąsiai į obuolius dėti kriaušes, visada laikosi, tik sultys saldesnės  4u.gif Jau dabar pasidariau sūneliui daugiau 9 buteliukus nuo sulčių 0,5 l, tik vandens nebepyliau. Mano anyta maišo su įv. uogom ir vaisiais, visada laikosi. Ir skoniai geri. Net su borokėliais daro  biggrin.gif

oi kaip gerai, reikia ir man taip pabandyti. Viską iš karto spaudžiate, ar atskirai ir tada maišot? Ir dėl tų apelsinų, čia vienetai ar kg?  ax.gif A, ir kokia išeiga gaunasi?

jo,apelsinu 5 kg.mum sulciu gavosi 37 litrai,bet cia dar ir nuo obuoliu priklauso...apelsinus tik nuplaukit svariai,nes deti reik su zievelem...
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2011 09 06, 22:45)
jo,apelsinu 5 kg.mum sulciu gavosi 37 litrai,bet cia dar ir nuo obuoliu priklauso...apelsinus tik nuplaukit svariai,nes deti reik su zievelem...

tik dar vienas klausimėlis, kuo jūs spaudžiate? t. y. namuose su sulčiaspaude ar pramoniniu būdu blush2.gif
Atsakyti
Gal kas galetu pasiulyti obuoliu Klaipedoje arba rajone?
Noreciau issispausti sulciu.
Laukiu pasiulymu i az.
Atsakyti
mergaites ar galite pamokyti kaip sultis isgarinti su spec puodu kur sudedi puseles obuoliu ir garini mums nesigavo gal daug vandens pripylem blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2011 09 06, 21:45)
jo,apelsinu 5 kg.mum sulciu gavosi 37 litrai,bet cia dar ir nuo obuoliu priklauso...apelsinus tik nuplaukit svariai,nes deti reik su zievelem...

Jolkute o morkas tai lupate ar ne tuos 10 kg g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 09 08, 18:30)
mergaites ar galite pamokyti kaip sultis isgarinti su spec puodu kur sudedi puseles obuoliu ir garini mums nesigavo gal daug vandens pripylem  blush2.gif

mes su tuo puodu tik uogas gariname, tai pagal mano supratimą obuolius reikia smulkiai pjaustyti norint jog gerai išsiskirtų sultys, nes kitaip daug gero išsimeta, a ir cukriuko reikia joms skirtis ax.gif o vandens per daug nepripilsi, yra riba, nebent puodas kažkoks kitoks 4u.gif
QUOTE(georgiana @ 2011 09 08, 19:19)
Jolkute o morkas tai lupate ar ne tuos 10 kg g.gif

aš maniau jog viską gerai nuplauni ir tada darbuojiesi 4u.gif
Taip bent ketinau daryti, mažiau darbo ax.gif
Atsakyti