Įkraunama...
Įkraunama...

Obuolių sultys

Sveikos,

gal žinot, kur spaudžia sultis Utenoje ar prie Molėtų, a? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maluna @ 2009 02 07, 19:45)
Gal atsakys kuri žinovė, sakykit jei ant obuolių sulčių viršaus užsidėjęs toks mažas ( nykščio nago dydžio) baltas pelėsis.Kenksminga ar ne? Skonis tai geras sulčių.Parsinešėm iš uošvienės, ir visi 3 buteliai 1,5l talpos su tuo pelėsiu.Beje dangteliai užsukami, Kubuš stiklainiai


Šiaip negalima gert tokių sulčių, taip ir uogienių nebegalima valgyti, jei matote bent kruopelytę pelėsio. Nes pelėsio sporos jau gali būti pasiskleidę per visą uogienę ar sultys ir tai gali labai pakenkti sveikatai. Plačiau aprašyta šiuose straipsniuose:
http://klaipeda.dien...io-pluta-129421
http://www.moteris.l...ervavimo_budai/
Atsakyti
siandie prisispaudem obuoliu sulciu,1 maisa saldiniu,antra saldrugsciu+10 kg morku ir apelsinu apie 3 kg.sultys isejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 09 20, 23:51)
siandie prisispaudem obuoliu sulciu,1 maisa saldiniu,antra saldrugsciu+10 kg morku ir apelsinu apie 3 kg.sultys isejo thumbup.gif

Mes irgi savaitgali prisigaminom labai skaniu sulciu thumbup.gif Maisui obuoliu dejom po viena dideli raudona burokeli.. Spalva labai grazi, skonis pasakiskas thumbup.gif Gavosi labai saldzios, gal "kalti" obuoliai buvo g.gif , nes rinkom ananasinius ir kitos veisles saldzius...
Planuojam dar spausti. Gal pabandysim pagal si recepta g.gif Labai jau idomu ir vilioja tie apelsinai ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites! mirksiukas.gif
Reikia jusu patarimu. Siemest bandysiu pirmakart vakuoti obouliu sultys (jei, aisku isspausiu ka nors doh.gif ). Kaip supratau, isspausiu sultis, ipilsiu i puoda, pakaitinsiu ir galiu tada i sterilius stiklainiukus ispilstyti, uzsukti ir i rusi? Tik man neaisku, ar cukru reikia deti ar ne, kad nesurugtu, ar dar ka nors, kad neatsitiktu?

Aciu uz pagalba! 4u.gif
Atsakyti
Uzsivakavau ir as pobuoliu sulciu vakar.Gana nemazai gavos. Nedejau jokio cukraus. Nereik jo.Bent jau ir mama ir mociute taip sake. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2009 09 28, 19:49)
Sveikos mergaites!  mirksiukas.gif
Reikia jusu patarimu. Siemest bandysiu pirmakart vakuoti obouliu sultys (jei, aisku isspausiu ka nors  doh.gif ). Kaip supratau, isspausiu sultis, ipilsiu i puoda, pakaitinsiu ir galiu tada i sterilius stiklainiukus ispilstyti, uzsukti ir i rusi? Tik man neaisku, ar cukru reikia deti ar ne, kad nesurugtu, ar dar ka nors, kad neatsitiktu?

Aciu uz pagalba!  4u.gif

niekada cukraus nededu,jei per mazai idesi,visos sultys surugs,tada bus vyniuko biggrin.gif
Atsakyti
g.gif dziaugiates, kad i plastikinius butelius patogu konservuot, bet kiek esu girdejusi, plastikas reaguodamas su karstu skysciu isskiria nuodingas medziagas. Reiktu rimciau pasidomet, ar vietoj dvieu litru vitaminu nesigauna du litrai nuodu...
As praktikuoju tradicini buda- i stiklainius smile.gif .
Atsakyti
Man rodos gautusi tas pats kaip ir i plastikine lekste karsta sriuba isipilt. Paragavau vakar makaronu sriubytes is tokios lekstes. Grynai plastmases skonis doh.gif Tas pats butu ir su sultim manau. Geriau jau i stiklainius pilstyt.

Beje iskilo klausimukas.O atidarius obuoliu sultis galima kambario temperaturoj laikyt? Nesurugs kazi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 10 03, 10:45)
Man rodos gautusi tas pats kaip ir i plastikine lekste karsta sriuba isipilt. Paragavau vakar makaronu sriubytes is tokios lekstes. Grynai plastmases skonis doh.gif Tas pats butu ir su sultim manau. Geriau jau i stiklainius pilstyt.

Beje iskilo klausimukas.O atidarius obuoliu sultis galima kambario temperaturoj laikyt? Nesurugs kazi... g.gif

Aš,naudoju tik stiklinius indus sultis.
Labai gerai,nuo sulčių pirktų parduotuvėse.
Išplaunu,iškaitinu,ir,kuo puikiausiai laikosi.
Dėl sulčių, laikymo kambario temperatūroje atidarius,aųš manau,kad jos ilgai neišsilaikys,kaip ir kiekvienas produktas,juk jos pagauna oro ir galii gautis rūgimo procesas. 4u.gif
Atsakyti
Parduodu obuoliu sultis 1litras- 90centu.
(Tara tureti patiems)
Daugiau informacijos telefonu 863428577
Kaunas
Papildyta:
Parduodu obuoliu sultis 1litras- 90centu.
(Tara tureti patiems)
Daugiau informacijos telefonu 863428577
Kaunas
Atsakyti
Ar apelsinus spaudziat su zievem ar nulupat?? 4u.gif
Atsakyti