Įkraunama...
Įkraunama...

Obuolių sultys

Merginos, kas tiksliai zino, kur Nemencines plente spaudzia sultis?
Buciau dekinga uz info...
Atsakyti
istryniau, nes radau atsakyma blush2.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo triule: 09 rugsėjo 2008 - 10:15
QUOTE(polonia @ 2008 09 09, 10:43)
Merginos, kas tiksliai zino, kur Nemencines plente spaudzia sultis?
Buciau dekinga uz info...


Ir mane tai labai domintų blush2.gif O gal kuri mamytė žino ir kitų vietų, kur Vilniuje spaudžia sultys ax.gif

Atsakyti
o gal kas bandė spausti su paprasta namine sulčiaspaude? blush2.gif parsivežėm iš sodo obuolių, nėra jų tiek daug, kad vežti kažkur specialiai spausti, bet ir per daug naminiam vartojimui biggrin.gif kadangi turim galingą sulčiaspaudę, kur galima cielus obuolius spausti, galvoju kodėl nepabandžius ax.gif tik va, o kaip su nuosėdom? gal dar per kokią marlę reik perkošti? nieks nebandė? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2008 09 18, 10:21)
o gal kas bandė spausti su paprasta namine sulčiaspaude?  blush2.gif  parsivežėm iš sodo obuolių, nėra jų tiek daug, kad vežti kažkur specialiai spausti, bet ir per daug naminiam vartojimui  biggrin.gif kadangi turim galingą sulčiaspaudę, kur galima cielus obuolius spausti, galvoju kodėl nepabandžius  ax.gif  tik va, o kaip su nuosėdom? gal dar per kokią marlę reik perkošti? nieks nebandė? blush2.gif

Mano mociute spausdavo su namine sulciaspaude.Ilgas zaidimas budavo ax.gif Na o paskui kosdavo per marle dviguba.Kartais likdavo tu nuosedu dar ant dugno,bet kai as didele obuoliu sulciu megeja-isgerdavau ir tokias blush2.gif
Atsakyti
Reikia skubaus patarimo blush2.gif Vakar iki 3 nakties vakavau sultis ir pritrūkau trilitriakų. Aš jas iškaitinau ir palikau puode per naktį. Šiandien planuoju lėkt nusipirkt stiklainių, vėl užkaitint ir užsukt. Kažin neiššaudys? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viga @ 2008 09 22, 12:00)
Reikia skubaus patarimo blush2.gif  Vakar iki 3 nakties vakavau sultis ir pritrūkau trilitriakų. Aš jas iškaitinau ir palikau puode per naktį. Šiandien planuoju lėkt nusipirkt stiklainių, vėl užkaitint ir užsukt. Kažin neiššaudys? g.gif

Tikrai nemanau, kad iššaudytų, man kartą teko palikt bidone nekaitintas per naktį, užkaitinau tik kitą dieną ir laikėsi puikiausiai, o čia pakaitintos tai turėtų viskas būt gerai.Šiaip aš kaitinu iki 85 laipsnių, o tada irgi bijojau, kad neiššaudytų tai pakaitinau iki 90.Tik aš sultis pilstau į mažesnius stiklainius ar stiklinius butelius nuo sulčių, nes mes trilitrinio taip greit neišgeriam. Pernai draugė atvežė visą maišą buteliukų nuo sulčių kubuš tai vaikams labai patiko iš jų gerti, šiemet naudojau tuos pačius thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(faustina @ 2008 09 18, 13:19)
Mano mociute spausdavo su namine sulciaspaude.Ilgas zaidimas budavo ax.gif Na o paskui kosdavo per marle dviguba.Kartais likdavo tu nuosedu dar ant dugno,bet kai as didele obuoliu sulciu megeja-isgerdavau ir tokias blush2.gif

na va galiu pasidalinti patirtim ax.gif
spaudėm vakar su namine sulčiaspaude, bet nepasakyčiau, kad labai ilgai užtrukom, per porą valandų užkoncervavom 20 litrų sulčių. Gal viskas taip operatyviai buvo todėl, kad dirbom tryse - juk visada rezultatas geriausias, kai yra geras darbų padalijimas biggrin.gif lotuliukas.gif
tikiuosi neišaudys jos man doh.gif nes mums visiems tai buvo pirmas bandymas ką nors užkoncervuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2008 09 22, 13:22)
na va galiu pasidalinti patirtim  ax.gif 
spaudėm vakar su namine sulčiaspaude, bet nepasakyčiau, kad labai ilgai užtrukom, per porą valandų užkoncervavom 20 litrų sulčių. Gal viskas taip operatyviai buvo todėl, kad dirbom tryse - juk visada rezultatas geriausias, kai yra geras darbų padalijimas  biggrin.gif  lotuliukas.gif
tikiuosi neišaudys jos man  doh.gif  nes mums visiems tai buvo pirmas bandymas ką nors užkoncervuoti  biggrin.gif

Va kaip greit ir gerai bigsmile.gif mes tai zaisdavom visa diena,matyt jusu sulciaspaude galingesne.O pas mus pamenu kaip ji spausdama visa kratydavosi,tai as laikydavau,o mociute obuolius dedavo doh.gif doh.gif doh.gif Dabar as geriausiai spaust i spaudykla isvezu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(faustina @ 2008 09 23, 11:06)
Va kaip greit ir gerai bigsmile.gif mes tai zaisdavom visa diena,matyt jusu sulciaspaude galingesne.O pas mus pamenu kaip ji spausdama visa kratydavosi,tai as laikydavau,o mociute obuolius dedavo doh.gif  doh.gif  doh.gif Dabar as geriausiai spaust i spaudykla isvezu. smile.gif

oj nea, pas mus sulčiaspaudė labai galinga, ten tik spėk dėti obuolius ir nepamiršk iškratyti kas lieka išspaudus šiukšles ax.gif o tie tarkiai beveik sausi lieka, nes labai gerai išspaudžia.
tos spaudyklos man kažkaip nelabai higieniškai atrodo... nei obuolių normaliai nuplauna, nei aišku kokiomis sąlygomis viskas išspaudžiama. Nors aišku, jei obuolių sulčių būtų ne 20 litrų, o 60 blink.gif tai gal apsimokėtų vežti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2008 09 23, 12:31)
oj nea, pas mus sulčiaspaudė labai galinga, ten tik spėk dėti obuolius ir nepamiršk iškratyti kas lieka išspaudus šiukšles  ax.gif  o tie tarkiai beveik sausi lieka, nes labai gerai išspaudžia.
tos spaudyklos man kažkaip nelabai higieniškai atrodo... nei obuolių normaliai nuplauna, nei aišku kokiomis sąlygomis viskas išspaudžiama. Nors aišku, jei obuolių sulčių būtų ne 20 litrų, o 60  blink.gif  tai gal apsimokėtų vežti  biggrin.gif

Oi as obuolius pati visad plaunu pries vezant ax.gif O pirma karta vezem 2 maisus ir penktadieni 2 maisus.Apsimoka.Higiena ten gal ir nelabai,bet kai sultis uzvirinu vistiek,tiek to. smile.gif
Atsakyti
Spaudžiame sultys.[SIZE=14][COLOR=red]
Atejo metas kai visi galime džaiugtis sodo derliumi.
Kadangi dažnai visko suvalgyti neistengiame siulau jums išspausti sultys, uzkonservuoti ir palikti žiemai.
Mes galime išspausti sultys iš obuolių, kriaušių, morkų.
Pageidautinas minimalus kiekis 2 maišai.
Maloniai kvečiame apsilankyti pas mus
Vilnius, Nemenčines plentas.
tel .: 867672354

prašau nesupraskite to kaip reklamos tesiog noriu padeti zmonems kurie vertina savo laika.
Atsakyti