Įkraunama...
Įkraunama...

Obuolių sultys

QUOTE(denyxe @ 2013 09 21, 21:41)
Gal kas atsakys i man kilusius klausimus? tai galima imti sultis tik maisely be dezutes? o dezutes tada pirkt paciam? ar isideti paciam lengva tuos maiselius i dezute? neuztenka vienos dezutes? ta prasme, jos susidevi ir jau kitam maiseliui jos nepanaudosi?  ax.gif

as emiau tik viena dezute ir jos uzteko.
Atsakyti
aciu uz atsakymus smile.gif

QUOTE(boruziukas1 @ 2013 09 22, 08:47)
as emiau tik viena dezute ir jos uzteko.


o kur jus laikete, kad niekas nepragrauztu tu maiseliu? ax.gif bet juk ir su tom dezutem gali pragrauzti, mm g.gif
Atsakyti
Mes ėmėme tik porą dėžučių, maišelius gražiai sukrovėme rūsyje, svarbu tik kad kraneliai nespaustų maišelio. Žodžiu reikia pažiūrėti dedant, bet kaip nesumesti. O dėl graužikų, tai gal pas mus jų nėra, nes nesugraužė smile.gif

Aš irgi dėl obuolių noriu paklausti, jei turite per daug, Vilniuje ar Kaune, galėčiau nupirkti, atvažiuoti susirinkti.
Atsakyti
QUOTE(denyxe @ 2013 09 22, 10:39)
aciu uz atsakymus  smile.gif
o kur jus laikete, kad niekas nepragrauztu tu maiseliu?  ax.gif  bet juk ir su tom dezutem gali pragrauzti, mm  g.gif

as juos sudedu i tokias plastikines statines (na kur kopustus raugia) ant virsaus uzdedu plokste ar nereikalinga koki stalvirsi ir puikiai visa ziema prastovejo taip rusy
Papildyta:
QUOTE(boruziukas1 @ 2013 09 22, 15:53)
as juos sudedu i tokias plastikines statines (na kur kopustus raugia) ant virsaus uzdedu plokste ar nereikalinga koki stalvirsi ir puikiai visa ziema prastovejo taip rusy

va tokia http://skelbiu-img.d...usia-327741.jpg
Atsakyti
Sveiki.Mane domina kiek mokate uz viena maisiuka isspaustu sulciu?Cia turiu aumeni tuos maisiukus su kraniukais.
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2013 09 29, 20:51)
Sveiki.Mane domina kiek mokate uz viena maisiuka isspaustu sulciu?Cia turiu aumeni tuos maisiukus su kraniukais.

su maisiuku-7lt
Atsakyti
o Vilniuje 8 lt
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2013 09 30, 09:10)
o Vilniuje 8 lt

Kaune 8Lt maišiukas, jei su dėžute 9Lt.
Atsakyti
Oho ,tai as pigiausiai reiskias issispaudziau.Uz maisiuka 6lt.O dezute atskirai 2 litai.Tik nebeturejo,noreciau viena nusipirkt,kad butu patogiau sultis pilstyt.
Tik kazkaip susimasciau,ar vis tik sveika i tuos maiselius tas sultis spaust.Nes jos tokias karstas i juos supila,tai galvoju,ar ta plevele neisskiria kokiu "nuodu"? g.gif
Kazkaip galvoju,kad kitais metais vis tik vakuosiu i stiklainius,bus sveikiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2013 09 30, 10:01)
Oho ,tai as pigiausiai reiskias issispaudziau.Uz maisiuka 6lt.O dezute atskirai 2 litai.Tik nebeturejo,noreciau viena nusipirkt,kad butu patogiau sultis pilstyt.
Tik kazkaip susimasciau,ar vis tik sveika i tuos maiselius tas sultis spaust.Nes jos tokias karstas i juos supila,tai galvoju,ar ta plevele neisskiria kokiu "nuodu"? g.gif
Kazkaip galvoju,kad kitais metais vis tik vakuosiu i stiklainius,bus sveikiau. smile.gif

O man nepatiko kitas dalykas: supila karstas i tuos maiselius, kaip ir viskas ok, bet po kurio laiko rusyje radome tuscius maiselius ir didziausia bala blink.gif Galvojom, gal peles pragrauze. Ne, skyliu nerasta. Paskui gerai maiselius nusausinom ir ziu-eme slapiuoti mikroskopinem skylutem doh.gif Matyt, karstos sultys(karstis+rugstis) islydo maiselius.
Kitais metais irgi nebepilsiu schmoll.gif
Atsakyti
Mes antrus metus spaudėm, tai jokių nesąmonių nebuvo ir nėr schmoll.gif perkam maišiukuose, dėžutė antri metai ta pati, laikau namie į didenes dėžes sudėjus ir spinton įkišus blush2.gif nes sandėliukas šiltesnis už namus ir puikiai laikos, nieks lig šios dienos nėra išsilydę, o pernykštes baigėm gert šios vasaros vidury tad atlaikė tiek.
Atsakyti
gal zinot, kur siuo metu gauti dezute obuoliu sultims? g.gif
Atsakyti