Įkraunama...
Įkraunama...

Obuolių sultys

QUOTE(Kapricija @ 2012 09 14, 13:45)
gal kas zino kontaktus kur Dituvoj spaudzia sultis ir pila i maiselius? ax.gif

sulciunamai.lt yra visa info
Atsakyti
Sveikos, nors čia ne skelbimų tema, bet gal kam iš jūsų reikia 2l stiklinių butelių su užspaudžiamais kamščiais? turiu nemažai tuščių butelių, manau sultis supilstyti būtų geri indai smile.gif turiu apie 40 vnt. smile.gif
buteliai nuo šito gėrimo
Atsakyti
Gal kas turit kontaktus kur kaune spaudzia sultis i maiselius?
Atsakyti
Vaišvydoje tai 2 vietose tikrai pilsto į maišelius Didžioji g. 79, Kaunas, Vaišvydava ir dar už IKI lygtai pirma gatvelė į dešnią.
Atsakyti
QUOTE(Monalyza @ 2012 09 19, 08:16)
Gal kas turit kontaktus kur kaune spaudzia sultis i maiselius?

mane domina Vilniuje
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 09 16, 10:23)
Cia skonio reikalas. Ragaukit 4u.gif Pvz, as 5 litram(toki puoda turiu) dedu 1kg cukraus.

Pirma partija sultyciu pastatyta. Darem 8l sulciu 1kg cukraus smile.gif . Kita partija darysim su morkom, tai speju dar maziau galima bus deti smile.gif
Atsakyti
Mes cukraus visai nededam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2012 09 20, 13:25)
Mes cukraus visai nededam biggrin.gif

Ir mes nededavom pradzioj, bet obuoliu sultys ir likdavo nenaudojamos, nes jos rugscios budavo.
Ka padarsi, vaikai megsta saldziai gerti, tad ka ten gers coca cola, tai kur kas sveikiau bus pasaldintos obuoliu sultys mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš šiemet išspaudžiau sultis paprastai ir supilsčiau į stiklainius smile.gif , bet net maximoje mačiau pardavinėja ūkininku sultis supilstytas į tas dėžutes kur iškart pasterizuoja. įdomu ar kas išsiaiškino, koks ten plastikas ar jis nekenksmingas g.gif ? Nes kitais metais jai bus obuoliu turbut ir aš susigundysiu pilstyti iš kart į dėžutes.
Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2012 09 20, 15:07)
Aš šiemet išspaudžiau sultis paprastai ir supilsčiau į stiklainius smile.gif , bet net maximoje mačiau pardavinėja ūkininku sultis supilstytas į tas dėžutes kur iškart pasterizuoja. įdomu ar kas išsiaiškino, koks ten plastikas ar jis nekenksmingas g.gif ? Nes kitais metais jai bus obuoliu turbut ir aš susigundysiu pilstyti iš kart į dėžutes.



VA ČIA YRA INFO
My Webpage

Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2012 09 20, 17:02)
VA ČIA YRA INFO
My Webpage


Gal zinote kiek si paslauga kainuoja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2012 09 21, 12:54)
Gal zinote kiek si paslauga kainuoja? 4u.gif



Viskas ju puslapyje detaliai surasyta.
Atsakyti