Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas su vaiku

QUOTE(Kenzo @ 2005 08 24, 11:18)
Buvom užvažiavę į "Antilopę" dėl gimnastikos. Pakvietė ateiti rugsėjo 3d., bus atvirų durų diena, tada viską ir papasakos. Tik kai pasakiau, kad maniškei rugsėjį bus 4metai, tai kazkaipuabejojo, ar bus tokių mažiukų grupė, nors internete skelbiasi, kad priima nuo 4m. g.gif
Vija, dar norėjau paklausti, kokią aprangą ir kur pirkot? Ačiū 4u.gif


Pernai jie skelbėsi, kad priima nuo 5 m. Mano dukrai buvo lygiai 4 m., bet mus prikalbino pabandyti. Visai sekėsi, nors atrodo ji buvo pati jauniausia.
Aprangai griežto reikalavimo nėra, gali būti ir šortukai su marškinėliais, bet pageidautina prigludę prie kūno. Mes aprangą įsigijom tik po kelių užsiėmimų. Pirkom centrinėje universalinėje, kažkuriame sporto skyriuje, ten daug vaikiškų įvairių dydžių ir spalvų, atrodo mokėjom apie 20-30 lt. Paskui mačiau Spartoje, gerokai pigesnės (atrodo iki 20 lt), bet tik juodos ir įvairių dydžių. Spec. avalynės nereikia, užtenka kojinyčių.
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2005 08 24, 16:45)
Pernai jie skelbėsi, kad priima nuo 5 m. Mano dukrai buvo lygiai 4 m., bet mus prikalbino pabandyti. Visai sekėsi, nors atrodo ji buvo pati jauniausia.
Aprangai griežto reikalavimo nėra, gali būti ir šortukai su marškinėliais, bet pageidautina prigludę prie kūno. Mes aprangą įsigijom tik po kelių užsiėmimų. Pirkom centrinėje universalinėje, kažkuriame sporto skyriuje, ten daug vaikiškų įvairių dydžių ir spalvų, atrodo mokėjom apie 20-30 lt. Paskui mačiau Spartoje, gerokai pigesnės (atrodo iki 20 lt), bet tik juodos ir įvairių dydžių. Spec. avalynės nereikia, užtenka kojinyčių.


Ačiū, Vija, už atsakymą 4u.gif Lauksim rugsėjo 3d. ir eisim apsižvalgyt. Gal ir jūs ten būsit ax.gif ? Beje, kiek kartų per savaitę vaikštot?
Atsakyti
QUOTE(Kenzo @ 2005 08 24, 18:50)
Ačiū, Vija, už atsakymą 4u.gif  Lauksim rugsėjo 3d. ir eisim apsižvalgyt. Gal ir jūs ten būsit ax.gif ? Beje, kiek kartų per savaitę vaikštot?


Mes lankėm dažniausiai 3 kartus per savaitę, kartais 2, nes aš ir pati buvau pradėjus ten sportuoti, tai buvo dviguba motyvacija. Bet šiaip sočiai užtenka 2 k.
Man patinka, kad ten laisva atmosfera, žaidimų pažaidžia, nespaudžia juodai 45 min. Būna gi, mergiotės paišdykauja, visgi mažės, tai nieks ten jų nemuštruoja. Reto mielumo trenerė, mano dukrai tai ji buvo stabukas.
Rugsėjo 3 d. planuojam ateiti. O kelintą valandą?

NOME
O Vilniaus gimnastikos mokykla kur yra? Kauno g.? Dar atrodo gimnastikos užsiėmimai mergaitėms būna Žirmūnuose VRM rūmuose (jei ko nemaišau). Papasakok daugiau apie Vilniaus gimnastikos mokykla, kainas, atmosferą.
Atsakyti
Vija, Vilniaus gimnastikos m-kla yra (kaip tu ir rasei) Kauno g. 43, tel.233
33 31 (sustojimas-"Daile").
Kaina uz menesi ganetinai juokinga (gi sakau, m-kla vis dar valstybine)-tik 20 lt.
Bet....aplinka daugiau nei skurdi. Mano akimis ziurint-labai tarybine, remonto senokai nebuve (gal po sios vasaros kas pasikeis?). Taciau labai gera ir puiki trenere. Ir dar-gal pradedantiesiems ir nelabai, nes uzsiemimai (treniruote) vyksta 1,5 val. Bet dukra isijunge pinu ritmu, nors neturejo ir 5 metu.
Na jei dar kas domina-klausk, pasistengsiu atsakyti 4u.gif
Atsakyti
Na, mamytės, kaip ten su tuo pigiu sportu Naugarduko gatvėje? Kada, kur, po kiek? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2005 09 20, 10:28)
Na, mamytės, kaip ten su tuo pigiu sportu Naugarduko gatvėje? Kada, kur, po kiek? wink.gif

Taip ir neišbandėm blush2.gif , užrašiau saviškį į Ratuto šokius, porą kartų buvom, tai labai nesipriešina, bet ir entuziazmu nedega. Žiūrėsim, jei labai ims ožiuotis, tai ir neversiu, nes nelabai ir pagauna jis rolleyes.gif . Palauksim, kol ūgtels su tais sportais ir pasirinkimas bus didesnis, nes dabar tai kur rimta jam dar per rimta, nesugeba ilgam susikaupti schmoll.gif .
Atsakyti
Mes vakar buvom Antilopėj tongue.gif
Labai labai patiko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tiesa, gavosi kiek chaotiškai, nes neturėjom kur brolio palikt, tai jis ožiavosi ir tvarką gadino, beto mano mergička po čiuožimo treniruotės buvo, pavargus, tai irgi gale dėl visiško nieko isteriją pakėlė doh.gif .
Bet pati treniruotė mane sužavėjo - viskas žaidimo forma, jokio muštravimo thumbup.gif Gal tik salėj tvankoka g.gif Bet tai niekis prieš bendrą atmosferą 4u.gif .
Atsakyti
Mes lankom baseina "forum palace",ten yra ir pirteliu pasisildyti,vanduo pakankamai svarus.Poto palieku vaika su aukle,o pati einu pasportuoti.Super.
Atsakyti
Kam idomu del baseinu kaune,tai yra ne tik mazylyje(beje jis labiau pritaikytas nesciosioms,nepatogu vaikuti pasiguldyti,be to labai dideles eiles...Mes atradom vaiku raidos centre baseineli,nors pastatas ir atrodo senokas,bet trenere zymiai geresne nei mazylyje.ir baseinelis pritaikytas leliukams o ir kaina gerokai skiriasi.Pvz mazyly 21lt,o vaiku raidos centre 5,8 lt.Beje Mazlylyje zada pastatyti nauja baseina specialu kudikiams,tai tada gal ir ten bus fainiau,butinai nueisim pasiziureti.Bus ne tik ketvirtadieniais,o visa savaite.
Atsakyti
QUOTE(ega999 @ 2007 09 13, 11:22)
Kam idomu del baseinu kaune,tai yra ne tik mazylyje(beje jis labiau pritaikytas nesciosioms,nepatogu vaikuti pasiguldyti,be to labai dideles eiles...Mes atradom vaiku raidos centre baseineli,nors pastatas ir atrodo senokas,bet trenere zymiai geresne nei mazylyje.ir baseinelis pritaikytas leliukams o ir kaina gerokai skiriasi.Pvz mazyly 21lt,o vaiku raidos centre 5,8 lt.Beje Mazlylyje zada pastatyti nauja baseina specialu kudikiams,tai tada gal ir ten bus fainiau,butinai nueisim pasiziureti.Bus ne tik ketvirtadieniais,o visa savaite.



Ar buvote kas nors Vaiku raidos centro baseine? man tai vis yra baime, kad su sanitarinem salygo gali buti nekas..
Atsakyti
Nors pastatas ir senokas,baseinelis tikrai normalus Vaiko raidos centre.Galbut mamu dusas atrodo prastokas,bet as pvz gryztu namo i savo dusa:)
Atsakyti
mes tai sportuojam nuo mazumes. Dukra lanke nuo 2 metuku pas viena treneri, kuris buvo sudares pagal amziu grupeles ir su jais uzsiiminejo. Tai nebuvo kazkokios grand treniruotes, o tiesiog fizinis lavinimas. bet mums labai patiko, kadangi lavinama buvo koordinacija, judesys, pusiausvyra, reakcija ir pan. Ir visa tai per linksmus pratimus, zaidimus ir kt. Anksciau jis nuomavosi darzelyje Justiniskese sale. Dabar va kaip tik galvoju apie savo mazojo toki fizini ugdyma. Ir kaip tik suzinojau, akd tokie uzsiemimai vyks 2-3 m. vaikams Turniskese, Vilniaus tarptautineje mokykloje (nes jis ten dirba fizinio mokytoju), tai manau, kad mielai prisijungsiu. O dabar dukra darzelyje sekmingai toliau sportuoja Niat nam kovu menus. Beje, ten irgi labai daug tokiu paciu elementu, kuriuos ji maza lavino. Todel, aks nori, kviesciau prisijungti, su kompanija bus linksmiau.
Atsakyti