Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas su vaiku

Nezinau kiek cia teisybes, bet mums per psichologijos paskaitas aiskino, kad vaiku iki sesiu metu negalima leisti i joki sporta, nes vaikai neturi kauliuku, pas juos yra tik kremzlinis audinys, kuris pamazu kauleja, ir mazu vaikuciu ta kremzle labai pazeidziama ir lengvai pasiduodanti visokiems istrypimams, pvz treniruociu metu atliekant netaisyklingus judesius susiformuoja kreivi kaulai...Tikiuosi tinkamai paaiskinau, kaip musu destytoja sako, savo vaiko ne uz ka neleiscio i jokius sportus, o jei nores pasieks puikiu rezultatu ir nuo 6metu....Na cia kiekvieno teise rinktis, ir kiek zmoniu tiek nuomoniu....
Atsakyti
Tai čia turbūt kalba eina apie profesionalų kokios nors vienos rūšies sportą unsure.gif Nes judėti vaikui būtina ir veiklą keisti būtina. Nemanau, kad tai kažkuom tom kremzlėm pakenktų rolleyes.gif
Aišku, jei kasdien keturmetį varysi čiuožt po 3-4 valandas, ar penkiametį teniso rakete mojuot, tai š.. gausis.
Bet dabar dauguma būrelių orientuojasi ne į profesionalų, o mėgėjišką sportą 4u.gif
Mes kai kurias sporto rūšis esam įtraukę į "privalomą bendrą išsilavinimą" ir stengsimies vaikus pamokint kol jie dar mažesni ir ne taip visokiais mokslais užsiėmę. Kad susiformuotų kažkokie įgūdžiai ir ateityje jie galėtų tiesiog savo malonumui pačiuožt, pažaist tenisą, pajodinėt ar paplaukiot tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 19 rugpjūčio 2005 - 06:47
Man aktualu kur savo 3-metį vesti nuo rugsėjo bet tik Vilniuje, o gal kas vedat tokius pyplius KAune? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Motina @ 2005 08 09, 14:20)
Nuo 2.5 metų priima į lauko tenisą. Plačiau teniso pasaulis


Į tenisą, deja, tokio amžiaus vaikų nepriima schmoll.gif Domėjausi, nes maniškiui raketė - pats geriausias žaislas. Skambinau į teniso pasaulį, pasitarusi su vyru, kad puiki idėja, bet ... sako tokių mažiukų nebeiimam. Siūlė ateiti nuo 5-6 metų smile.gif
Atsakyti
Aha, man irgi taip paaiškino, tai tik dukrą užrašiau, bet nežinau ar eisim g.gif Nebaisiai ji tesiveržia - panelei jodinėt labiau norisi mirksiukas.gif
Bet žinot, mačiau Sereikiškių parke žingsniuojant tokį malaletką (gal dar ir su pamperiu unsure.gif ) su rakete ant nugaros blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer @ 2005 08 19, 10:40)
Į tenisą, deja, tokio amžiaus vaikų nepriima schmoll.gif Domėjausi, nes maniškiui raketė - pats geriausias žaislas. Skambinau į teniso pasaulį, pasitarusi su vyru, kad puiki idėja, bet ... sako tokių mažiukų nebeiimam. Siūlė ateiti nuo 5-6 metų smile.gif

Aš irgi skambinau, bet man dar sakė tą patį kaip ir reklamoje - nuo 2,5 metų g.gif Bet kadangi mums bus tuoj 4, tai aš labai ir nesigilinau. Dar ir neužrašiau, nes neapsisprendžiam blush2.gif
O sportuoti leisti noriu ne dėl kažkokių rezultatų, ir tikrai ne į kokį profesionalų sportą, kur treniruotės kasdien po kelias valandas, o kad imtų nors kiek mankštintis, pajudėtų, išsikrautų, sutvirtėtų, nes dabar pilvelis kaip arbūzas atsikišęs smile.gif . Nes kai yra dar maži dvynukai namuose, tai jo ratas baigiasi darželis-namai, kartais dar įsipaišo sodas, tai neturi kur dingti iš laimės. O jis labai aktyvus, bet namie aš tiesiog neturiu kaip su juo daugiau užsiimti. Dėl tų neigiamų fizinių pasėkmių - nežinau g.gif Ne pirmą kartą girdžiu, bet girdžiu ir priešingų nuomonių. Svarbiausia, manau, kad jam patiktų, tuomet ir tas fizinis poveikis, manau, turėtų būti teigiamas, o prievarta tikrai nieko nebruksiu.
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2005 06 27, 09:24)
Mes, pvz pradėjom lankyti gimnastika nuo 4 m., nors priiminėjo nuo 5m., ir tai pradžiai tik pabandymui, nes abejojau, ar mano keturmetė turės kantrybės daugiau nei pusvalandį susikaupti ir dirbti. Mums sekėsi, bet viski mažiukai lieka mažiukais, užplaukdavo ir penkiamečiams dūkimo laikas, kai beveik visas užsiėmimas nueidavo šuniui ant uodegos smile.gif
Šiaip, manyčiau, daug kas ir nuo individualaus vaiko priklauso. Pvz mano dukrai didelė motyvacija ir autoritetas buvo jų gimnastikos vadovė, žydroji svajonė - išmokti taip daryti, kaip ji. Kartais net pačią mane stebindavo, kaip ji stengiasi smile.gif


Vija, o kur jūs lankot gimnastiką?
Atsakyti
Į baseinus priima ir moko plaukti nuo pat gimimo. Ir yra visokių mankštų būreliai. Irgi priima nuo gimimo.
Atsakyti
Maziukams nuo keturiu menesiu sporto uzsiemimai ant Gymnic kamuoliu vyksta "Strazdaneliu" mokyklelej. Paziurekit.
Mano berniukui patinka.Sportuojam ant kamuolio nuo kudikystes. Smagu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kenzo @ 2005 08 22, 11:37)
Vija, o kur jūs lankot gimnastiką?


Sporto klube 'Antilopė', Saltoniškių 29/3, Vilniuje, http://www.antilope.lt/
Turėtų nuo rugsėjo vėl prasidėti užsiėmimai. Pirmas, bent jau pernai, buvo toks įvadinis, pažintinis, a la Atvirų durų diena, reiktų jiems pasiskambinti ir pasidomėti, kada jis bus šįmet (jei išvis bus).

Šiaip tinklapy informacija (vaikų užsiėmimų laikas ir kainos) pateikti praeito sezono, tad nekreipkit dėmesio, nors manyčiau panašiai ir šimet bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 24 rugpjūčio 2005 - 10:16
Mano dukra gimnastikos uzsiemimus pradejo lankyti nuo 4,5 metu Vilniaus gimnastikos mokykloje (kol kas dar valstybineje).
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2005 08 24, 11:05)
Sporto klube 'Antilopė', Saltoniškių 29/3, Vilniuje, http://www.antilope.lt/
Turėtų nuo rugsėjo vėl prasidėti užsiėmimai. Pirmas, bent jau pernai, buvo toks įvadinis, pažintinis, a la Atvirų durų diena, reiktų jiems pasiskambinti ir pasidomėti, kada jis bus šįmet (jei išvis bus).


Buvom užvažiavę į "Antilopę" dėl gimnastikos. Pakvietė ateiti rugsėjo 3d., bus atvirų durų diena, tada viską ir papasakos. Tik kai pasakiau, kad maniškei rugsėjį bus 4metai, tai kazkaipuabejojo, ar bus tokių mažiukų grupė, nors internete skelbiasi, kad priima nuo 4m. g.gif
Vija, dar norėjau paklausti, kokią aprangą ir kur pirkot? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenzo: 24 rugpjūčio 2005 - 11:20