vakar buvau pas vaiku pulmonologe su vaiku del kosuliaus tai uzklausiau apie ta skysti tai sake kad negazuota mineralini daug naudingiau patartina naudoti inhaliavimams nes jis turi daug svarbiu zmogaus sveikatai mikroelementu negu tas fiziologinis skystis.
As naudoju TICHE negazuota,mano manymu geriausias Lietuvoje
Tiesa daktare sake kad galima jei netingit profilaktiskai vaikui duot kvepuot nors ir 5-6 kart per diena,aisku jeigu galimybes leidzia
jeigu mano zinios nepasenusios tai lietuviski yra 3 mineralinio vandens pavadinimai, kurie verti taip vadintis: tiche, vytautas, rasa. Noreciau atkreipti demesi i vytauta, jo koncentracija ypac didele visokiu naudingu mineraliniu medziagu. Mano vienas draugas, vandens greziniu specialistas pabreze, kad tai netgi koncentratas, kuri kitose EU salyse jau skiestu geriamu vandeniu, taciau musu rinkoje jis yra parduodamas kaip geriamas. Prasyciau juo nepiknaudziauti dideliais kiekiais. Jis be abejo naudingas, taciau pastoviai naudoti ir daug gerti nereiktu. Inhaliacijoms jis nepavojingas, bet jo vartokite maziau (mazesne doze) nei kitus mano minetus min. vandenis. Antroje vietoje priskirciau Rasa min. vandeni, jis kaip skiestas vytautas. Del tiches turejau neypatingai geros informacijos, ten buvo nepalankiu grezinio grunto tyrimo rezultatu (tiksliau tose apylinkese kur tas grezinys yra), taciau kokia situacija dabar, nezinau. Be to, labai svarbu kai gamintojai laikosi grezinio min. vandens ispompavimo taisykliu: yra ribojamas vandens "isemimo" is grezinio kiekis. Rasa ir vytautas siu reikalavimu laikosi (kartais buna, kad prekyboje sio vandens nebuna pirkti). Tad nutinka taip, kad jis buna isperkamas, taciau laukiama kol grezinys atsigaus, atgis, atgaus savo teigiamas savybes ir tik tuomet papildo parduotuvese lentynas.. Zodziu blogai kai netinkamas mineralinis vanduo patenka i prekyba, o dar blogiau kai jis "patobulinamas", kad butu tinkamas...
Kolkas, laimei, nesergame, bet skaičiau gerus atsiliepimus apie inhaliacijas, tai norėtųsi namie turėti šį gerą daiktą, kad nereiktų ieškoti jau susirgus.
Kolkas, laimei, nesergame, bet skaičiau gerus atsiliepimus apie inhaliacijas, tai norėtųsi namie turėti šį gerą daiktą, kad nereiktų ieškoti jau susirgus.
Zinok labai svarbus inhaliatoriuje parametras nurodantis isgarinamo tirpalo daleliu dydi. Omronas garina tirpala 3-ju mikrometru dydzio dalelemis. Tai labai "profisionalus" parametras, kadangi retas gamintojas pasiekia tokius dydzius. Kitas momentas - tai kompresoriaus oro srauto padavimo intensyvumas, kuris leidzia sutrumpinti inhaliacijos trukme esant intensyvesniam inhaliavimui. Reikia nepamirsti, kad universlus inhaliatoriai visuomet turi vidutinio stiprumo oro srauta tam kad ir vaikai galetu inhaliuotis. Suaugusiems srautas gali buti didesnis, tuomet ir proceduros laikas labai sutrumpeja. Kiseniniai inhaliatoriai tokiu geru rezultatu nepasiekia: jie portatyvus ir mobilus, labai patogus naudoti (net pakankamai tylus), taciau efektyvumas pastebimai mazesnis (cia jeigu kalbame apie portatyvius elektrinius, nes purskiamame inhaliatoriuje privalumu tiek neiszvelkciau). Netgi portatyviniai kompresoriniai inhaliatoriai kainuojantys kelis kart daugiau pinigo yra maziau efektyvus lyginant su siek tiek didesniu stacionariu (nors stacionarus taip pat buna numatyti kaip "retai mobilus").
Komplektacijos gausa taip pat prideda prekei zavesio: didesnes pritaikymo galimybes labai pravercia (man pravercia VISI prideti komponentai)
Kolkas, laimei, nesergame, bet skaičiau gerus atsiliepimus apie inhaliacijas, tai norėtųsi namie turėti šį gerą daiktą, kad nereiktų ieškoti jau susirgus.
cia jau pagal galimybes kiekvienam,as turiu paprasta ir dziaugiuos
kiseninis patogus ir mobilus irgi pliusas bet jo kaina zymiai didesne
darba daro jie ta pati vienodai gerai taip kad rinktis jums
Ne, miegančiam neišeis, nes laikyti reikia vertikalioje padėtyje, ir beje garsas pažadintų
Nors manoji dažnai besiinhaliuojant užmiega, ją tas garsas raminančiai veikia
Ne, miegančiam neišeis, nes laikyti reikia vertikalioje padėtyje, ir beje garsas pažadintų
Nors manoji dažnai besiinhaliuojant užmiega, ją tas garsas raminančiai veikia
Cia regis jau pakankamai patare, nebent pridursiu siek tiek techniniu momentu:
aparaciukas omron NE-U22 yra patogus (mazas, kompaktiskas) ir veikia ne kompresoriniu garinimo principu (todel labai tylus, jauciamas tik nedidelis vibravimas). Turi galimybe dirbti ne tik su dvejomis AA tipo alkaline baterijomis (arba ikraunamus akumuliatorius), bet ir is matinimo lizdo prijungus maitinimo blokeli (regis tai papildomai perkamas priedas). Isgarinamu daleliu dydis yra 5 mikrometrai (kai CompAir 3 mikrometrai). Inhaliavimo sparta du kart mazesne lyginant su ComAir modeliais, priedu kiekis taip pat nezavi. Praktiskai gaunasi, kad tai tik vaikui skirtas prietaisas kai inhaliuotis tenka miegant arba kelioneje nenorint veztis didsniu gabaritu daiktu. Tiesa, kaina visai nezavi...
As dziaugiuosi c28 modeliuku, o tiksliau juo dziaugiasi visa mano seimyna. Jis veikia gan garsiai (60 dB burzgimo), taciau efektyviai ir gerai atlieka savo darba (zinoma ne be trukumu, bet uz savo kaina moka jis pakankamai daug )