Įkraunama...
Įkraunama...

Kur paliekat vaikus?

biggrin.gif Na po metų pertraukos pirmadienį pradedu dirbti, tikiuosi mažiau ligelių ir supratingumo darbe.Labai noriu eit dirbti ir tikiuosi suderinti darbą, namus ir visiokias bėdeles.Turiu draugų, jei ką gal padės, jei močiūtė negalės thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Jau mėnesį dirbu, kolkas problemų neturėjau, vaikas nesirgo tfu tfu tfu.Iš darželio pasiima močiūtė, ačiū jai, ką be jos darytume?Artėja mamyčių diena reik pagalvot kokia dovanėlę mielą širdžiai jai padovanoti.
Atsakyti
Mes dirbam o vaikai į daržely eina thumbup.gif
Atsakyti
biggrin.gif Maniškė irgi į darželį eina, bet kitamet į mokyklą, oi ką darysim, turbūt darbą reiks keisti.Jau dabar mama pasiima iš darželio, nes mes dirbam su vyrų iki vakaro doh.gif
Atsakyti
Mes tai su vyru dirbam pamainom. Jis ir ryto iki 5h. O as nuo 4 iki 9vakaro. Vyresneli leidziu i paruosemaje mokyklele, nuo 8.30h iki 1.30h. O su mazium sedziu namuose. smile.gif Paskui ateina mano mama pries 4h.paziureti vaiku kol vyras gryzta is darbo. Tai taip ir gyvenam ax.gif beveik nesimatom, tik vakarais mirksiukas.gif O del darbo jai vaikai serga tai man nera problemu is darbo visada isleidzia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa24 @ 2008 05 21, 13:32)
Mes tai su vyru dirbam pamainom. Jis ir ryto iki 5h. O as nuo 4 iki  9vakaro.  Vyresneli leidziu i paruosemaje mokyklele, nuo 8.30h iki 1.30h. O su mazium sedziu namuose. smile.gif      Paskui ateina mano mama pries 4h.paziureti vaiku kol vyras gryzta is darbo. Tai taip ir gyvenam ax.gif  beveik nesimatom, tik vakarais  mirksiukas.gif  O del darbo jai vaikai serga tai man nera problemu is darbo visada isleidzia 4u.gif

mirksiukas.gif Smagu, bet kad su vyrų visai nesimatote, baisu, kaip čia dar du surezgėte? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(hilin @ 2008 05 27, 21:31)
mirksiukas.gif Smagu, bet kad su vyrų visai nesimatote, baisu, kaip čia dar du surezgėte? thumbup.gif


Tikrai labai liūdna, kad su vyru beveik nesimatote doh.gif . Tiesiog tragedija.
Mūsų mažiulis lanko darželį, kai serga tenka man imti biuletenį. Seneliai tiek iš mano pusės tiek iš vyro visi dirbantys.
Atsakyti
jei suserga su vyru pamainom sedim namie,o pagalbos neturim vieni mes cia verysad.gif o siaip eina i darzeli o vyresnioji po pamoku eina i laisvalaikio kluba ten buna iki penkiu taip ir issivartom bigsmile.gif
Atsakyti
biggrin.gif Na vasara vasarėlė, sirgsim gal mažiau ir lankysimės darželiuose ir pas senelius kaimuose, tik duok dieve gero oro. bigsmile.gif
Atsakyti
Palikus pas senelius širdis plyšta ir norisi kuo greičiau lėkti ir atsiimti doh.gif
Atsakyti
Aš savo vaiką su auklę palikdavau. Darželyje labai sirgo.
Atsakyti
Eina į darželį smile.gif Jei susirgdavo, namie su vaiku būdavau aš smile.gif
Atsakyti