Įkraunama...
Įkraunama...

Kur paliekat vaikus?

Kol dar nelankome darzelio (eisim nuo rudens), sunu priziuri mociute, kuri jau pensijoje. O darzeli stengemes parinkti toki, kad butu arciau mociutes namu, o ne musiskiu ax.gif Mes su vyru abu ratuoti, tai nera problemu nuvaziuoti vaika pasiimti, bet pagalvojom, o kas gi bus, jei abu uztruksim darbe. Tada vistiek reikes prasyti mociutes, kad paimtu vaika. O ji nuo savo namu iki darzelio per 5 minutes nueitu
Atsakyti
QUOTE(asta0721 @ 2008 02 19, 14:57)
smile.gif Tai pirmas mano laiškas, mamai, tokiai pat kaip ir aš. Kai sugrįžau į darbą, mano dvynukėms buvo 1 ir 8 mėnesiai, o didžioji tik 2 metais vyresnė...Su siaubu prisimenu pirmuosius metus, nes sirgo visos paeiliui arba visos vienu metu.Žiūrėjau aš, padėjo vyras, močiutės, seneliai. Tačiau visi mes dirbantys ir "biuletenio" imti ne visada gali, nes valdžia kreivai žiūri. Gerai, kad gelbėjo močiučių pamaininis darbas, vyro geras šefas ir mano "biuleteniai".Dabar merginos didelės, sesėms jau 4 metai, didžioji -  6 su puse, serga mažiau.

mirksiukas.gif Aišku gerai kai yra supratingi šefai, mano pagalbininkė yra mano mama .Jau metai kaip nedirbu nes vyro toks darbas, kad nu niekaip net pačiam neišeina pasirgti, mama tik gali iš darbo ankščiau pabėgti ir viskas.Daugiau nėra kam palikti, žiauru, jau metai sėdžiu namuose be darbo, susiradau sau laisvalaikio praleidimą, išmokau gaminti papuošalus, mezgu, kartais neriu, tai vis kokia pramoga.O dukra ir dabar serga, taigi jau antrą dieną sėdim namuose ir gydomės.
Papildyta:
QUOTE(EvelinaM @ 2008 02 20, 11:35)
Kol dar nelankome darzelio (eisim nuo rudens), sunu priziuri mociute, kuri jau pensijoje. O darzeli stengemes parinkti toki, kad butu arciau mociutes namu, o ne musiskiu  ax.gif  Mes su vyru abu ratuoti, tai nera problemu nuvaziuoti vaika pasiimti, bet pagalvojom, o kas gi bus, jei abu uztruksim darbe. Tada vistiek reikes prasyti mociutes, kad paimtu vaika. O ji nuo savo namu iki darzelio per 5 minutes nueitu

schmoll.gif Ir aš laukiu kol mano mama išeis į pensiją, ir pasiilsės ir aš gal eisiu į darbą, nebijodama, jei susirgs,tai močiūtė pagelbės. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hilin: 20 vasario 2008 - 16:15
et,merginos,gerai jums 4u.gif tai seneliai paziuri,tai auklyte gera,o man nesiseka schmoll.gif aukle samdyti per brangu,seneliai dirbantys ir dar toli gyvena,gimines irgi toli,draugu nebelike(padekokim emigracijai sad.gif )tai va ir negaliu dirbt,nes atrast toki darbdavi,kad leistu imti biuletenius prilygsta stebuklui doh.gif per pusantru metu negaliu susirast darbo blink.gif
Atsakyti
O as tai kas kart vis skirtingai issisukineju is sios problemos. Kartais savo mamai palieku, nes ji nedirba, tik daznai pati negaluoja. Keleta kartu vyras nedarbingumo lapeli turejo, as pati tik viena karta nejau i darba del sunaus. Bet buvau taip nuvargus, kad jau net pati norejau pabuti namie. O siaip tai dziaugiuosi, kad mano sunus pakankamai retai serga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2008 02 22, 13:37)
et,merginos,gerai jums 4u.gif tai seneliai paziuri,tai auklyte gera,o man nesiseka schmoll.gif aukle samdyti per brangu,seneliai dirbantys ir dar toli gyvena,gimines irgi toli,draugu nebelike(padekokim emigracijai sad.gif )tai va ir negaliu dirbt,nes atrast toki darbdavi,kad leistu imti biuletenius prilygsta stebuklui doh.gif per pusantru metu negaliu susirast darbo blink.gif

schmoll.gif Puikiai tave suprantu, jau metai laiko be darbo, ir dabar serga antibiotikus geriam, bet jau ryt pas gydytoja ir nebekosti, tai manau jau pasveikom.
Atsakyti
Labas vakaras,dirbu pamainom,tai jau lengviau su prieziura ir vyras pamainom.bet kai bunam abu darbe,tai anyta gelbeja smile.gif
Atsakyti
priklausomai kokio sunkumo liga, jei stipriai serga tai vaikas pats labiau nori likti su mama, o jei tik lengvas kosuliukas ar slogyte i darzeli juk nevesi kad kitus uzkrestu ar dar labiau susirgtu, tai savo teta pasiprasau paziureti.....o jei ji negali aisku kad pati ziuriu, kur daugiau ji padesi biggrin.gif
Atsakyti
Vyresnele tekdavo tai pas viena mociute palikti tai kita priziurejo,bet vis del to geriausia kai prizuiri pats.Jei netycia kas nutiktu tai kaltinsi tikl save,o kai kas nors nutinka kai taves salia nera(musu atveju taip buvo)tai tada nezinai ka daryti doh.gif uz tad meciau darba ir pradejau pati priziureti biggrin.gif O paskui isidarbinau kad galeciau pati nuvesti vaika i darzeli ir pasiimti thumbup.gif Dabar esu labai patenkinta kad nuo nieko nepriklausau thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos.Mes anksčiau sukdavomės įvairiai:viena,kita močiutė,ne kartą pati ėmiau biuletenį,kvietėm pamainom dirbančią auklytę(kuri prižiūrėjo,kol dar nevedėm į darželį).Dabar auklytė nebedirba,tai apsirgus kviečiam ją.Žadam ją "saugoti" iki 1 ar 2 klasės. ax.gif
Atsakyti
Mūsų vaikučiai yra mūsų turtas thumbup.gif , todėl jie visą laiką su mumis. Iš tikrųjų labai norėtumėm, kad su jais karts nuo karto liktų seneliai, tačiau jie nerodo didelio noro, nes "bijo, kad mažiukas verks" blink.gif . Vyresnėlis jau nebenori likti su seneliai, todėl, kad prie jų nepripratęs. Išėjau į darbą kai dičkiui buvo 1,5 m. saugojo mano mama, kartais mano močiutė. Bet man grįžus iš darbo mama stovėdavo prie durų apsirengusi, nes labai skubėdavo. 2,2 m. pradėjom savo vaikiną vesti į darželį. Savo vaikinus visur vedamės kartu. bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif Pritariu 100proc. jau tokio turto niekas nepakartos, koks pas kiekviena yra sokiai.gif Va padaviau daug skelbimų dėl darbo o kaip ten bus neaišku, jeigu pasiseks, tai dirbsiu, bet jei vaikas sirgs tai nežinau, bandysiu suktis, jei ne vėl išeisiu iš darbo, jau taip metai su manim pomidorai2.gif
Atsakyti
As su savo sunumi sedejau namie beveik iki 3 metu, nors darzeli pradejo lankyti, kai jam buvo dveji. Bet ir nuo to laiko prasidejo ligu maratonas: vienas savaite darzelyje, 2-3 namie. Taip beveik metus. Grizau i darba. Mano darbas pamaininis ir mes aptariame tarpusavyje patys grafika i prieki. Tai viena para imu savaitgali, kai vyras nedirba ir viena, kai anyta turi laisva diena, kad galetu vaika is darzelio paimti ir kita diena nuvesti. Nedarbingumo lapeli turejau per pastaruosius 8 men. 2 kartus, kai mus pagulde i ligonine ir viena karta kai angina susirgo ir nebuvo galimybes susikeisti. Nors jis serga kaip ir sirges, daznai verysad.gif bet pavyksta darba suderinti. smile.gif
Atsakyti