Įkraunama...
Įkraunama...

Kur paliekat vaikus?

QUOTE(hilin @ 2006 09 25, 17:00)
4u.gif Sveikos mamos.Skaičiau temas kai vaikai pastoviai serga.Štai ir mano vaikas šiuo metu serga,laukiam gydytojos.O ryt į darbą,darbas pamaininis,kai bandai susikeisti,tai supranti, kad jau ne taip ir lengva.Vat ir iškilo man klausimas kur gi mūsų mielosios mamos palieka savo sergančius vaikus, kai joms reikia į darbą? Ar jau taip visos ir ima "biuletenius"?Su šią dilema ir aš dabar susidūriau. cool.gif

as dirbu nuo 10 iki 22 val parduotuvej.susikeisti nelabai imanoma schmoll.gif tai vaikas kai dirbu ir keliauja g.gif tai sesuo mano pabuna,tai puske,tai mano tevai ax.gif vnz.;kam iseigine tam ir uzkraunam vargeli unsure.gif tikras galvos skausmas kam palikt vaika unsure.gif
Atsakyti
mano sunum pasirupina seneliai,jie jau pensijinio amziaus,nedirba
Atsakyti
kai dirbau anksčiau, tai kažkaip pati spėdavau po darbo pasiimti vaiką iš darželio, arba vyras aplenkdavo mane.būdavo ir močiutė mūsų geroji, leisdavo po darbo neskubėt namo, kad ji paims.o dabar laikinai nedirbu, tai pati ir nuvedu ir paimu laiku. ieškosiu darbelio irgi kad grafikas būtu darbo dienomis nuo 8-17 .
Atsakyti
Labas 4u.gif
Pas mane kogero Tos pačios problemos. Kai ėjo į darželį tai buvo ne kas, tongue.gif nes dvi savitės paėjo , o poto ligoninėje 10 dienų su 40-41 blush2.gif gulėjome. Vos išsikapstėme . Tai gyditojai kategoriškai darželį uždraudė blush2.gif Tai gerai kad anyta nedirba tai yra su kuo palikti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fordanė @ 2008 01 14, 18:33)
Labas 4u.gif
Pas mane kogero Tos pačios problemos. Kai ėjo į darželį tai buvo ne kas,  tongue.gif  nes dvi savitės paėjo , o poto ligoninėje 10 dienų  su 40-41    blush2.gif      gulėjome. Vos išsikapstėme . Tai gyditojai kategoriškai darželį uždraudė blush2.gif  Tai gerai kad anyta nedirba tai yra su kuo palikti. smile.gif


Tikrai pasiseke tau thumbup.gif Pas mane tai mano mama jau pensijoje , tai visada priziuri, kai reikia. O reikia daznai, nes sirgti mano maze megsta doh.gif
Atsakyti
Sveikos
aš dirbanti, kol mažė nelankė darželio tai ją žiūrėjo auklė, paskui nuo Rudens pradėjau leist į darželį...tai 1 savaitę eina, 2-3 sergam...kai sergam žiūri auklė....arba aš...aišku nervina tos ligos (ir "stogas" pradeda kilnotis)...bet yra kaip yra
Atsakyti
4u.gif Pati temikę atidariau ir pamiršau apie ją blush2.gif
Situacija mano pasikeitė, jau metus nedirbu, dėl tos pačios problemos, dabar ieškau darbą su "normaliu" grafiku nuo 8-17h. Tai kad va mano mielosios, jokio darbelio taip nenudirbsi, o jau ir apie antra pasvajojam su vyru, juokiamės vis tiek namuose sėdžiu, išauginčiau. 2.gif soske.gif
Atsakyti
QUOTE(Fordanė @ 2008 01 14, 17:33)
Labas 4u.gif
Tai gyditojai kategoriškai darželį uždraudė blush2.gif  Tai gerai kad anyta nedirba tai yra su kuo palikti. smile.gif

Uždraudė? Įdomu dėl kokių priežąsčių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune78 @ 2008 01 29, 13:29)
Uždraudė? Įdomu dėl kokių priežąsčių? g.gif

g.gif Žinai aš pastebėjau tokį dalyką, dauguma gydytojų siūlo vaikelius auginti namuose iki2,5 - 3m.Kad mažiau sirgtų, kad nekontaktuotų su sergančiais, ir pan.Bet schmoll.gif lengva pasakyt, sunku padaryt, jau 1,5metų vedam savo pipirus į darželį, nes vieniems reikia gryžti į darbą, kiti tiesiog, kad išmoktų bendrauti su vaikais. thumbup.gif Tiesa pasakius nuo ligų niekur nepabėgsi, jei jis neatsparus ir namuose sėdėdamas sirgs.
O kad gydytoja griežtai uždraustų man irgi smalsu pasidarė, labai jau valdinga gydytoja yra g.gif
Atsakyti
Manau bet koks vaikutis pradejes eiti i darzeli pradzioje pasirgs, bet nematau cia nieko blogo... Mano vaikai susirgdavo ir namie budami...

Dabar abu darzelyje nuo rudens, aisku sirguliavo, bet darbas mano pacios planuojamas, tai atidedu kai serga ir tiek smile.gif

Dabar jau 1.5 men sveiki eina ax.gif kartais pasloguoja, bet praeina smile.gif

O darzelis matau naudingas abiem smile.gif Pasidare savarankiskesni, dukra ir drauge geriausia turi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina D. @ 2008 02 08, 10:16)
Manau bet koks vaikutis pradejes eiti i darzeli pradzioje pasirgs, bet nematau cia nieko blogo... Mano vaikai susirgdavo ir namie budami...

Dabar abu darzelyje nuo rudens, aisku sirguliavo, bet darbas mano pacios planuojamas, tai atidedu kai serga ir tiek smile.gif

Dabar jau 1.5 men sveiki eina  ax.gif  kartais pasloguoja, bet praeina smile.gif

O darzelis matau naudingas abiem smile.gif Pasidare savarankiskesni, dukra ir drauge geriausia turi  biggrin.gif


thumbup.gif thumbup.gif Pritariu pilnai,visko būna, visko reikia, jei būtų viskas gerai nebūtų įdomu gyventi drinks_cheers.gif
Atsakyti
smile.gif Tai pirmas mano laiškas, mamai, tokiai pat kaip ir aš. Kai sugrįžau į darbą, mano dvynukėms buvo 1 ir 8 mėnesiai, o didžioji tik 2 metais vyresnė...Su siaubu prisimenu pirmuosius metus, nes sirgo visos paeiliui arba visos vienu metu.Žiūrėjau aš, padėjo vyras, močiutės, seneliai. Tačiau visi mes dirbantys ir "biuletenio" imti ne visada gali, nes valdžia kreivai žiūri. Gerai, kad gelbėjo močiučių pamaininis darbas, vyro geras šefas ir mano "biuleteniai".Dabar merginos didelės, sesėms jau 4 metai, didžioji - 6 su puse, serga mažiau.
QUOTE(hilin @ 2006 09 25, 15:00)
4u.gif Sveikos mamos.Skaičiau temas kai vaikai pastoviai serga.Štai ir mano vaikas šiuo metu serga,laukiam gydytojos.O ryt į darbą,darbas pamaininis,kai bandai susikeisti,tai supranti, kad jau ne taip ir lengva.Vat ir iškilo man klausimas kur gi mūsų mielosios mamos palieka savo sergančius vaikus, kai joms reikia į darbą? Ar jau taip visos ir ima "biuletenius"?Su šią dilema ir aš dabar susidūriau. cool.gif

Atsakyti