Įkraunama...
Įkraunama...

Kur paliekat vaikus?

O mano keturmetis zuikis tūno namie su aukle. Tokią nerealią turim, fainiausią pasauly.
Ir negali su ja niekaip išsiskirt. Nei daržų, neiu babų nereikia, tik tėvų ir auklės. Oi kaip čia bus.
Dabar auklė pas mus laikinai nedirba,. nes aš namuose. Tai vaikas kiekvieną dieną prisimena ir laukia ojojoj.'
Kas bus kai reiks į mokyklą eit. Ar nereiks kad auklė vestų blush2.gif
Atsakyti
Mano mergytė lanko darželį smile.gif
Atsakyti
Atsimenu ,man buvo 5 metai...sirgau...mama sakydvoa ,akd turiu pabūti viena..na žinoma, be temperatūros .tik kosulys ir pan...lig šiol prisimenu kaip jos laukdavau,kad parbėgtų pietų metu...tik parbėgdavo or vėl išbėgdavo,man valgyti palikus.....tik dabar suprantu, ką reiškia...mama,kai vaikas vina s namuose...ojei......reikai labai vaiku pasitikėti...., nes kitu atveju...ojoji.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano pyplys drozia i darzeli, taciua dirbu pamainini darba, tai kai darzelis nedirba- pagelbsti mociutes biggrin.gif
Atsakyti
Mes kartais einame į darželį. Kartais, nes dažnai serga manoji uogelė verysad.gif O šiaip, tai močiutes dvi turime, kurios noriai pagelbėja mums, ir dar kartais ateinančią auklę (na kai močiutės negali prižiūrėti). Bandom visaip verstis ax.gif
Atsakyti
Mes i darzeli einam,kai serga einu ant bilieto,nes mociute musu dirbanti ir neturi kada anukus priziuret,o aukles neturim.Ir dabar sirgulioujam,bet tikiuosi pirmadieni i darza iseisim
Atsakyti
Vis svarstau, ar leisti jau dukra i darzeli? g.gif Jau 3 savaites namie, visai nuo darzelio atpras biggrin.gif
Atsakyti
Mano panos abi eina i darzeli, kai serga imu biuleteni, bet paskutini kart kai sirgo viresnele, tai prisiprase pabut viena namie, tai palikau. Ji iki 10 val. miega, tada paziuri filmukus, pavalgo ir 12 val as jau gristu is darbo. smile.gif
Atsakyti
Kai dirbau ir maniske susirgdavo tai bilioteni pamainom kartu su vyru imdavom, viena karta as kita karta jis, nes kitaip tikrai gali is darbo islekti verysad.gif kai vaikas taip daznai serga. Dabar kai as namie tai viskas gerai, bet arteja mokslai, sesija, tai bandysim ieskoti aukles mazesniajam, tai jei ka ir vyresne paziures.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

turiu tokį užrašą ant šaldytuvo lotuliukas.gif :
VIEŠPATS NEGALĖDAMAS VISUR SUSPĖTI, SUKŪRĖ MOČIUTES 4u.gif

Lankom darželį, bet ligos ir atostogų nedarbadieniai leidžiami - pas močiutes ax.gif
Atsakyti
Mes tai samdome valandinę auklę, kuri paima vaiką iš darželio, nes mano darbas iki 18 val., o kai reikia, pabūna ir dienos metu. Seneliai gyvena toli, tad kitos išeities nėra, o nedirbt galimybių nėra...
Atsakyti
biggrin.gif tikrai ką gi čia bedarysi be močiūčių, jos kaip antros mamos, nors pas mus viena tik kuri prižiūri, bet esu jai be galo dėkinga.Šiuo metu nedirbu, bet būną kad reikia kur išlėkt su reikalais, tai kai negali eiti su manim mažylė, tai ji visada pagelsbsti.Štai kokia ji šaunuolė thumbup.gif Superinė močiūtę turim thumbup.gif
Atsakyti