Įkraunama...
Įkraunama...

Kur paliekat vaikus?

Ir mums visko buvo. Kai tik pradejau dirbti, vaikui buvo 1.5 metu, tai pusmeti ziurejo visi kas netingejo. Samdziau valandine aukle, darbo dienomis kartais atvaziuodavo mama, per atostogas sesers dukra. O nuo dvieju metuku i darzeli. Kadangi dideliu bedu su sirgimais nebuvo-imdavau biuletenius. Ir dabar imu jei vaikas serga. Ir tikrai imone nesugriuna be manes kelias dienas. Vaiko sveikata svarbiausia. Praeis laiko ir gales vienas namuose pabuti. O laisvalaikiu neturim jo kur palikti, taigi megaujames vaikiskomis pramogomis biggrin.gif
Atsakyti
O mano vadovė sykį manęs net neišleido nuvest vaikų į polikliniką nedarbo valandom... O ką jau kalbėt apie tai, kai eilinį pirmadienį turi jai skambinti ir sakyti, jog imi eilinį biuletenį...
Atsakyti
Nu siaubas, gal vadovė pati vaikų neturi g.gif

Mes retai kada paliekam vaikus vienus, jei tik reikia kokį mažą reikalą susitvarkyti ar iki parduotuvės nulėkt-įjungiam animaciją ir lekiam rolleyes.gif Bet aš visad nervinga ir l.skubu namo-kaip tai nežinia ką jie sugalvos unsure.gif

Kas liečia ligas-tai namie būti galiu kol reikia, blogiausiu atveju vežam seneliui arba bobulei thumbup.gif

Tik visgi įdomu būtų sužinoti nuo kelių metų galima vaikus palikinėti vienus ir kaip juos tam paruošti g.gif
Atsakyti
biggrin.gif man tai baisu palikt, palieku tik tuomet kai nešu vandenį namo.vyras kartą buvo palikes kol nuvažiavo manęs iš darbo paimt, bet ji sako:- mama, aš truputį verkiau nes norėjau tavęs.Vargšė, tai stengiuosi nepalikt.mano tai darbas be manęs tikrai sugriūtų nes pamainoje dirbu viena, pravalas. schmoll.gif
Atsakyti
Aš galvoju, gal reiktų prieš pat mokyklą pradėt pratint po truputį vienus vaikus namie palikt?
Nelabai įsivaizduoju, kaip tuos vaikus iš mokyklos vidury dienos reikės pasiiminėt?.. unsure.gif
Atsakyti
kol kas aš pati su svais namie..o kai pradėsiu dirbt..gal kokią valabndinę auklę reisk turėt...nežinau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(hilin @ 2007 01 24, 12:32)
biggrin.gif man tai baisu palikt, palieku tik tuomet kai nešu vandenį namo.vyras kartą buvo palikes kol nuvažiavo manęs iš darbo paimt, bet ji sako:- mama, aš truputį verkiau nes norėjau tavęs.Vargšė, tai stengiuosi nepalikt.mano tai darbas be manęs tikrai sugriūtų nes pamainoje dirbu viena, pravalas. schmoll.gif


Reikia stengtis atpratint nuo saves, pamenu save kai mane mama visur kartu vedzužiojosi ir i darba ir kt. (galima skaityt kad jos darbe ir uzaugau verysad.gif ), paskui buvo sunku vienai kur nors eiti verysad.gif
Atsakyti
Maniškė tai dabar su babyte-tai yra su savo prosenele būna.. smile.gif Bet jau va po savaitės pradės darželį lankyti..Pati dirbu per du darbus, tai ir nelabai spėju-juolab, kad antras darbas savaitgalinis naktinis.. smile.gif
Atsakyti
Maniškė eina i darželį ir yra labai patenkinta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinozauras @ 2007 01 23, 16:33)
O mano vadovė sykį manęs net neišleido nuvest vaikų į polikliniką nedarbo valandom... O ką jau kalbėt apie tai, kai eilinį pirmadienį turi jai skambinti ir sakyti, jog imi eilinį biuletenį...

Baisu, kai taip vadovai elgiasi blink.gif Nepavydziu!
Atsakyti
Mano mergaitei 6 metai. Tai zinokit mamos, jau pratinu namuose buti viena. Pirma karta palikome ja iki 14 val. Tai grizusi nepatikejau savo akims. Lovos paklotos (aisku klojo kaip mokejo, bet vistiek saunuole...), zaislai sutvarkyti, sumustinius suvalge. Viska dare kaip suaugusi thumbup.gif . tai as sakau , kad jai tikrai buvo i nauda thumbup.gif . As manau, kad vaikas paliktas namuose vienas , jauciasi ju seiminikas, ir jis todel taip elgiasi . Tai va mamos mes labai nepasitikim savo vaikais. (Nors pati skambinau kas puse valandos blush2.gif ok.gif mirksiukas.gif
Atsakyti

QUOTE(gabryte:)) @ 2007 01 29, 16:42)
Mano mergaitei 6 metai. Tai zinokit mamos, jau pratinu namuose buti viena. Pirma karta palikome ja iki 14 val. Tai grizusi nepatikejau savo akims. Lovos paklotos (aisku klojo kaip mokejo, bet vistiek saunuole...), zaislai sutvarkyti, sumustinius suvalge. Viska dare kaip suaugusi  thumbup.gif . tai as sakau , kad jai tikrai buvo i nauda  thumbup.gif . As manau, kad vaikas paliktas namuose vienas , jauciasi ju seiminikas, ir jis todel taip elgiasi . Tai va mamos mes labai nepasitikim savo vaikais. (Nors pati skambinau kas puse valandos  blush2.gif  ok.gif  mirksiukas.gif

doh.gif taip, taip, maniškė irgi savarankiška, bet baisu dar ir dėlto, kad jei kas į duris paskambins išsigąs, o ne duok dieve sugalvos ugnį sukurent, arba apsivilkus į lauką išeit, baisu. verysad.gif
Atsakyti