Įkraunama...
Įkraunama...

Kur paliekat vaikus?

[COLOR=blue]
QUOTE(Laki @ 2006 10 05, 10:30)
Sveikos 4u.gif
Kai dukra praeitais metais pradėjo lankyti darželį, aš tiesiog neatsisakiau mūsų auklės. Tai man buvo tikras išsigelbėjimas, nes dukra visą sezoną beveik prasirgo.
Imti biuletenį reikėtų kas antrą savaitę. Kai auklė sirgdavo, tai žiūrėjom dalimis: 1/3 mano tėvas, paskui vyras, paskui aš anksčiau išlėkdavau iš darbo.



Sveikutes, 4u.gif

As pirma karta cia, todel nelebai dar pripratusi kalbetis forumuose.
As siuo metu dirbu ir auginu 2 vaikus. Gal taip viskas klostytusi gerai, jei ne mano mama, kuri jau pavargo ziureti mano mazyli, Viktoriukui 1m ir 8 men.
Ieshkau aukles, dar kraustomes gyventi i Vilniu, turim pabaigti remonta ir t.t. ir t.t. schmoll.gif Sako viena beda ne beda, dabar zinau kas tai yra. Kai su dviem vaikais varo lauk ir reikia skubiai susirasti aukle, nezinai ko griebtis, imiesi bet kokiu imanomu priemoniu, kad tik viska sutvarkyti...
Buciau labai dekinga jei ka nors man patartumet
Aciu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2006 11 29, 14:56)
Gyvenam su vyru "svetimame" mieste. Visi artimieji už 150 km. Draugai, kolegos visi dirbantys, todėl paparašyti nėra ko. Maniškei 4 m. Dirbu mokykloje, todėl susirgus nedarbingumo lapelio nepriiminėsi ( tuo labiau, kad nėra kam pavaduoti). Vyras irgi dirba. Neseniai radau visiškai svetimą moterytę, kuri sergant mažajai pabūna. Mažoji su ja būti nenori, bet o KĄ DARYTI??? Kitą žmogų rasti sunku nepastoviam darbui, tai džiaugiuosi, kad tik būna. Toks jau tas gyvenimas. Aišku, kad širdį skauda ir taip neprižiūri kaip aš pati...Visur visada esame kartu, nes nėra kam palikti. Nei senelių, nei tetulių, nei kaimynų gerų...


mano situacija beveik tokia pati, tik, kad dukra truputį didesnė, tai jau ir viena šiek tiek pabūna, bet tada būna labai neramu verysad.gif
Atsakyti
Aš esu labai dėkinga žmonėms su kuriais dirbu. Jie mane supranta ir jei vaikui blogai, leidžia kelias dienas pabūt namie, kol pasitaisys ax.gif .
Dar kartais senelis pagelbėja, ar močiutė, jei tuo tarpu nedirba mirksiukas.gif
O šiaip jei palieku laisvalaikiui tai savo yėvams, bet ne ilgiau kaip 2 valandas schmoll.gif .
Atsakyti
doh.gif tik išėjau iš darbo dėl šių problemų, bet ne radau darbą geresnį, pradirbau 3savaites ir vaikeliui akių uždegimas, kalėdinis žiburėlis darželį o mes va, kaip ""vampiriukai" raudonom akelėm.ir vėl tas pats.Gerai, kad sesė dar dekretinėse,bet ji irgi savo mažaja greit ves į darželį, ką tada darysim, oi, oi, oi? unsure.gif
Atsakyti
mano išsigelbėjimas-seneliai. Gyvena šalia, abu jau nebedirba, todėl anukytes padaboja kiek tik reikia.
Atsakyti
QUOTE(urtea @ 2007 01 13, 23:43)
mano išsigelbėjimas-seneliai. Gyvena šalia, abu jau nebedirba, todėl anukytes padaboja kiek tik reikia.

gerai, kai seneliai nebedirba mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano darbe bilioteniai nera toleruojami, bet as imu nedarbingumo lapelius, ir imone dar nesugriuvo lotuliukas.gif , visi galvoja, juk gali buti mano mama, bet as imu vistiek, nes jei aukle, jei darzelis, ka tada daryciau ??? o vaikas tai mano ir jo su 40 temp niekam nepaliksiu, nors kai reikia skambint virsininkei tai zegnuojuosi cool.gif
Atsakyti
Nu, kai dukrai 40temp., ar kai sirgo vėjaraupiais ar skarlatina , irgi ėmiau nedarbingumą, oj pridariau bendradarbiams nervatriopkės, bet kai 37-38temp., ar šiaip koks nedidelis virusas, lieka namie viena, o tada jau su vyru, pakaitom namo lakstom, per pietų pertrauką, darban vėluojam, anksčiau iš darbo sprunkam doh.gif
Atsakyti
As turejau sugristi is akademiniu atostogu i universiteta kai dukrai buvo 11 menesiu. Tai galejau padaryty, nes gyvename kartu su mano tevais, o mama jau nedirba ir gali ja priziureti(DIDELIS ACIU JAI UZ TAI 4u.gif ) Tai galima sakyti pasiseke. Sekmingai baigiau magistrantura, vasara pailsejau ir is karto nuejau dirbti. Dirbu jau pusantru metu, bet biliutenyje dar ne karto nebuvo, nors vaikas labai daznai serga(ypac, kai pradsejo nuo sios vasaros lankyti darzeli). Teko su ja net keleta kartu ir lygonineje pagyleti, bet mama labai padejo, o ir virsininke pas mane(manau virsininkes moterys siuo atzvilgiu yra tolerantiskesnes negu vyrai) gera thumbup.gif , jei reikejo su vaiku pas gydytoja isleisdavo, ar pora dienu, kai pas vaika auksta temperatura buvo, paleisdavo.
Atsakyti
Kai vaikai rimtai serga imu bileteni ir nesuku sau galvos.Visa laime kad retai serga.Be to dirbu fabrike ir del manes vienos jis nesugrius.

savo dicki,je labai reikia palieku ir viena tik trumpam,na ilgiausiai porai valandu,o mazoji tai nuo manes neatsitraukia ir jei reiktu palikt tai asaru pakalnes butu ir vistiek manes neisleistu
Atsakyti
biggrin.gif sunku labai dirbti kai lelius serga, pati vaikštau darbe apsiašarojus, niekas nesiseka, viskas krenta iš rankų, pastoviai tada susižeidžiu.O kaip gi negalvosi, jis gi tavo,labiausiai tik mums ir rūpi.sukūriau šią temą nes pastoviai su tuo turiu rūpesčių, oi, oi kaip sunku, bet nedirbt irgi neišeina.Sunku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(hilin @ 2007 01 22, 12:55)
biggrin.gif sunku labai dirbti kai lelius serga, pati vaikštau darbe apsiašarojus, niekas nesiseka, viskas krenta iš rankų, pastoviai tada susižeidžiu.O kaip gi negalvosi, jis gi tavo,labiausiai tik mums ir rūpi.sukūriau šią temą nes pastoviai su tuo turiu rūpesčių, oi, oi kaip sunku, bet nedirbt irgi neišeina.Sunku verysad.gif

Sutinku!Man irgi labai sunku buna dirbti, kai dukrele serga.As tai tuomet po keleta kartu namo skambinu ir stengiuosi anksciau namo grizti. bigsmile.gif Viena laime, kad zinau, jog ji patikimuose rankose! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adalija: 22 sausio 2007 - 14:27