Įkraunama...
Įkraunama...

Kur paliekat vaikus?

auklė arba močiutės smile.gif
Atsakyti
kadangi dirbu namuose, ir vaikas visada su manimi namie smile.gif
Atsakyti
Niekur nepaliekam, patys auginame. smile.gif
Atsakyti
Darzelis, broliai ir seserys jau suauge, tetos seima, kaimynai. Padeda visi kas tuo metu gali.
Atsakyti
dienom darzelyje, vakarais ir naktim kaip reikia dirbti tetis-vyras buna, o retais atvejais, dukterecios, sesuo priziuri,
Atsakyti
turiu vieną patarimą visoms mamytėms.

VAIKUS PLANUOKITE KAIP BŪSIMŲ VAIKŲ SENELEI BUS PENSIJOJE biggrin.gif TADA NEBUS PROBLEMŲ KAM JUOS PALIKTI lotuliukas.gif

Aišku, aš juokauju. ši situacija tikrai opi problema. mano pipirui jau 5.5 metukų, rudenį jau bus priešmokyklinukas, o serga išties dažnai. abi močiutės darbingo amžiaus ir retai gali slaugyti anūką. tai gerai kad vyras naktinį darbą dirba. tai kaip sūnus serga, šiek tiek mažiau pamiega, ir jį prižiūri.

tik neįsivaizduoju ką kitą vasarą reiks daryti. 6.5 metų vaiką vieną palikinėti, nes į darželį jo nepriims... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katazas @ 2015 07 17, 09:38)
turiu vieną patarimą visoms mamytėms.

VAIKUS PLANUOKITE KAIP BŪSIMŲ VAIKŲ SENELEI BUS PENSIJOJE  biggrin.gif  TADA NEBUS PROBLEMŲ KAM JUOS PALIKTI  lotuliukas.gif

Aišku, aš juokauju. ši situacija tikrai opi problema. mano pipirui jau 5.5 metukų, rudenį jau bus priešmokyklinukas, o serga išties dažnai. abi močiutės darbingo amžiaus ir retai gali slaugyti anūką. tai gerai kad vyras naktinį darbą dirba. tai kaip sūnus serga, šiek tiek mažiau pamiega, ir jį prižiūri.

tik neįsivaizduoju ką kitą vasarą reiks daryti. 6.5 metų vaiką vieną palikinėti, nes į darželį jo nepriims...  doh.gif

Planuojant vaikus, reikia pačiam ir nusiteikti juos auginti, o jei ekstra atvejis - samdyti aukles. Močiutės ne tarnai ir jos neprivalo rūpintis tuo, kas turi rūpėti jums patiems.
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 07 17, 03:09)
Planuojant vaikus, reikia pačiam ir nusiteikti juos auginti, o jei ekstra atvejis - samdyti aukles. Močiutės ne tarnai ir jos neprivalo rūpintis tuo, kas turi rūpėti jums patiems.

drinks_cheers.gif thumbup.gif gyvenam ne LT, pagalbos, vaiku priziurejimo klausimu, jokios ish seneliu nera, ir nebuvo.... ishgyvenom ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
Darželis ir auklė
Atsakyti
Patys sukames, kaip galim, tuoj ir užaugs thumbup.gif
Atsakyti
Vyresnis mokykloj, o mazasis eis i darzeli.
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 07 17, 10:09)
Planuojant vaikus, reikia pačiam ir nusiteikti juos auginti, o jei ekstra atvejis - samdyti aukles. Močiutės ne tarnai ir jos neprivalo rūpintis tuo, kas turi rūpėti jums patiems.

aukso zodziai drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti