Įkraunama...
Įkraunama...

Kur paliekat vaikus?

4u.gif Sveikos mamos.Skaičiau temas kai vaikai pastoviai serga.Štai ir mano vaikas šiuo metu serga,laukiam gydytojos.O ryt į darbą,darbas pamaininis,kai bandai susikeisti,tai supranti, kad jau ne taip ir lengva.Vat ir iškilo man klausimas kur gi mūsų mielosios mamos palieka savo sergančius vaikus, kai joms reikia į darbą? Ar jau taip visos ir ima "biuletenius"?Su šią dilema ir aš dabar susidūriau. cool.gif
Atsakyti
Kai dar gyvenau su vyru,dažnai sergantį vaiką palikdavau jo motinai,savo anytai,mat mes gyvenom kartu,o ji niekur nedirbdavo. Nors teko kelis kart ir biuletenį pasiimt,nes anyta tiesiai šviesiai pasakydavo,kad pasiimčiau. Tuomet namie tryse sedėdavom doh.gif
Kai persikrausčiau,vaikutis per metus sirgo tik kartą,tai pažiūrėjo mano mama,jos darbas irgi pamaininis,tai taip sutapo,kad laisvos dienos buvo. O šiaip jei reiktų,imčiau "biuletenį",ačiū Dievui jis mano darbe toleruojamas smile.gif
Atsakyti
4u.gif Puse dienos vaikas pasiliko su tėčiu,vėliau su sese,o vakare gryžo močiūtė.Sakytum viskas gerai ir pasitiki, bet dirbti buvo taip sunku, nežinai davė vaistų ar pamiršo, graužė darbe kirminas, galiausiai atsirado žmonės užjaučiantis ir pakeitė mane darbe porai dienų.Viskas būtų kitaip,pasiimčiau nedarbingumo lapelį, bet kai taip dažnai serga, tai tada išeis kad visą laiką tik namie sėdėsiu. g.gif
Gyvenimas pasidaro negražus kai lelka serga verysad.gif
O lauke toks gražus oras thumbup.gif
Atsakyti
Anksčiau palikdavau savo mamai, kol nedirbo, arba anytai, kai pamainini darba turejo. Dabar jau turiu imti "biuleteni", arba, jei darbe didelio krūvio nėra, pamainom su vytu pabūnam - aš pusę dienos, jis pusę dienos. Kažkaip išsikapstom.
Atsakyti
4u.gif Kaip suprantu daugiau niekas šios problemos neturi,o aš iki šiol ieškau kam palikt vaiką,nes dabar po ligos dar dukreliai prirašė šildymus,kad galutinai "išvaryt" bronchita.kolkas namuose,bet ketvirtadienį į darbą. g.gif
Gal kas žino ar yra tokių auklių kurios žiūri tavo vaiką kai jis serga? doh.gif
Atsakyti

Man irgi tai opi problema. Maniškė jau lyg ir nemaža, serga ne taip ir dažnai, aš valstybiniam darbe dirbu, , bet darbas toks, kad niekas kitas nepadarys jo už mane, taip, kad biulioteni galiu imt tik retkarčiais. Anksčiau kviesdavausi buvusia auklę, bet dabar ji rimtai serga. tai kartais vieną palieku kelioms valandoms, priš tai sugirdau vaistus nuo temperatūros, kartais vyras iš darbo gryžta ir kelias valandas pabūna. Bet taip neramu būna palikt vieną doh.gif
O kaip mamos, turinčios jau ųgtelėjusiais atžalas elgiatės, ar paliekat nors kiek namuose vienus?
Atsakyti
man jau lyg ir laikas i darba , bet vien todel, kad ligos atveju nebutu kam palikti vaika vis dar auginu namie unsure.gif net neisivaizduoju kaip velaou viska seksis suderinti doh.gif doh.gif
Atsakyti
Anksčiau tekdavo prašyti draugų, kad prižiūrėtų vaikus. Būdavo, kol grįžtu iš darbo - jų pasikeičia koks trejetas. Ačiū jiems labai už tai 4u.gif Dabar ačiū dievui turiu tokį darbą ir tokį darbdavį, kuris supranta, kaip sunku kai vaikas serga. Nėra jokių problemų, nes savo darbus galiu puikiai atlikti ir namie, nereikia net biuletenio imti smile.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Aš sėdėjau namuose iki 3 metų būtent dėl to, kad dukra dažnai sirgdavo, bet gi nesėdėsiu visą gyvenima.Reikia kaškada į darbą pradėt eit. verysad.gif Dabar girdau geriamuosius skiepus, kad nesirgtų, profilaktiškai. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kai dukra praeitais metais pradėjo lankyti darželį, aš tiesiog neatsisakiau mūsų auklės. Tai man buvo tikras išsigelbėjimas, nes dukra visą sezoną beveik prasirgo.
Imti biuletenį reikėtų kas antrą savaitę. Kai auklė sirgdavo, tai žiūrėjom dalimis: 1/3 mano tėvas, paskui vyras, paskui aš anksčiau išlėkdavau iš darbo.
Atsakyti
Va butent del tu daznu ligu as ir nedirbu, laukiu kol vaikas adaptuosis ir maziau sirgs g.gif
Atsakyti
bigsmile.gif
QUOTE(kavyte @ 2006 10 05, 15:09)
Va butent del tu daznu ligu as ir nedirbu, laukiu kol vaikas adaptuosis ir maziau sirgs  g.gif

blush2.gif Jo taip laukti ,aš suprantu iš kitų mamų straipsnių galimą ir iki mokyklos laikų, gal ir dar ilgiau. Nukvankšt galima namuose sėdint, o ir vaikas pripranta taip prie mamos,kad niekur nepaleidžia.Aš taip iki 3 metų sėdėjau, jau ir pati be darbo siutau, kaip "žvėris".net nežinau kas geriau? doh.gif
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
rolleyes.gif
Atsakyti