Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

QUOTE(Frosted @ 2007 03 18, 17:08)
Ar Actara yra retenybė? Buvau keliose parduotuvėse, kur augalais ir t.t. prekiauja, visur išpirkta Actara  doh.gif


Aktaros vakar mačiau Vilniuje Senukuose ir Sheteling'e Žirmūnų gatvėje, o šiandien Megos Senukuose Kaune. Taigi tikrai ne deficitas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2007 03 20, 22:40)
Aktaros vakar mačiau Vilniuje Senukuose ir Sheteling'e Žirmūnų gatvėje, o šiandien Megos Senukuose Kaune. Taigi tikrai ne deficitas  ax.gif


Iki Senukų iki šiol nedavažiavau. Buvau Madoj, Ermitaže, keliose mažose (net pavadinimų nežinau), kur augalais ir gėlėm prekiauja, nuvariau iki Žalios stotelės šiaurės miestelyje (pasirodo, ji uždaryta). Varysiu į Senukus jaučiu, nebeklaidžiosiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetus_laike @ 2007 03 19, 20:22)
PADĖKITE................ verysad.gif
Citrinmedžio žemėje kažkokie balti kaip ir vos įžiūrimi balti į permatomumą vabaliukai bėgioja......  blink.gif  blink.gif  net nebežinu ką ir daryt..... doh.gif  doh.gif
su kuom nupurkšt ar paliet? bijau citrinmedį numarint....?  verysad.gif  doh.gif  blink.gif  unsure.gif  unsure.gif
jie tik vazone gyvena, bandžiai sluoksnį viršutinį nuimt, bet visur jų yra.... doh.gif
bet tik žemėj....


Kaip sekasi kovot su vabaliukais? Pas mane ta pati bėda verysad.gif , jau kelias gėles teko išmesti cry.gif , bet dar porą bandysiu gelbėti.
Atsakyti
QUOTE(Natute @ 2007 04 08, 19:26)
Kaip sekasi kovot su vabaliukais? Pas mane ta pati bėda  verysad.gif , jau kelias gėles teko išmesti  cry.gif , bet dar porą bandysiu gelbėti.

Ar nebandei kovoti liaudiskom priemonem?Pvz. tabakas, cesnakas.Chemija naudoti patalpose negerai.
Atsakyti
QUOTE(Natute @ 2007 04 08, 19:26)
Kaip sekasi kovot su vabaliukais? Pas mane ta pati bėda  verysad.gif , jau kelias gėles teko išmesti  cry.gif , bet dar porą bandysiu gelbėti.

O ar bandėt daug mažiau laistyt?Jie dažniausiai tarspta,kai drėgna ir šilta.
Dar sakiau:galima uždėt bulvių griežinėlių ir kasdien vis pakeist,jie tas bulves ėda,į jas sulenda.
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2007 04 09, 17:10)
Dar sakiau:galima uždėt bulvių griežinėlių ir kasdien vis pakeist,jie tas bulves ėda,į jas sulenda.

O geras ... kai vėl užpuls -- bandysiu (nes užpuola tai reguliariai verysad.gif ).
Atsakyti
QUOTE(pasimetus_laike @ 2007 03 19, 21:22)
PADĖKITE................ verysad.gif
Citrinmedžio žemėje kažkokie balti kaip ir vos įžiūrimi balti į permatomumą vabaliukai bėgioja......  blink.gif  blink.gif  net nebežinu ką ir daryt..... doh.gif  doh.gif
su kuom nupurkšt ar paliet? bijau citrinmedį numarint....?  verysad.gif  doh.gif  blink.gif  unsure.gif  unsure.gif
jie tik vazone gyvena, bandžiai sluoksnį viršutinį nuimt, bet visur jų yra.... doh.gif
bet tik žemėj....

Taip dabar pamaniau, kad gal būtų galima pabandyti nestipriu kalio permanganato tirpalu palaistyt g.gif Nes atviram lauke tai braškėms labai jis patinka ir visokius dirvos kenkėjus atbaido g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2007 04 09, 11:41)
Ar nebandei kovoti liaudiskom priemonem?Pvz. tabakas, cesnakas.Chemija naudoti patalpose negerai.

Su česnakais bandžiau: ir žemė laisčiau, ir prisodinus į vazoną buvau. Nepadėjo verysad.gif Dabar bandau mažiau laistyti. Einu dar bulvių pridėsiu.
Atsakyti
QUOTE(Radvyle @ 2007 04 10, 10:44)
Taip dabar pamaniau, kad gal būtų galima pabandyti nestipriu kalio permanganato tirpalu palaistyt  g.gif  Nes atviram lauke tai braškėms labai jis patinka ir visokius dirvos kenkėjus atbaido  g.gif  4u.gif

Išbandyta -- tikrai nepadeda.
Atsakyti
QUOTE(Radvyle @ 2007 04 10, 09:44)
Taip dabar pamaniau, kad gal būtų galima pabandyti nestipriu kalio permanganato tirpalu palaistyt  g.gif  Nes atviram lauke tai braškėms labai jis patinka ir visokius dirvos kenkėjus atbaido  g.gif  4u.gif



Nepadėjo.... Padėjo tik persodinimas....


P.S. Dabar bandau kitai gėlei išnaikint (vėl užpuolė.... doh.gif ), tai teta sakė, jog ji išnaikina tuos baltus mažučius taip:
Palieja žemę, kad būtų drėgna, ir susmaigsto degtukus žemyn sieros galvutėmis į žemę. Priklauso nuo vazono, bet dėžutę degtukų būtų geriausia susmaigstyt. Sako, jie nuo sieros miršta ir jos bijo.
Dabar tai bandau, kaip seksis pranešiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetus_laike @ 2007 04 10, 14:39)
Nepadėjo.... Padėjo tik persodinimas....
P.S. Dabar bandau kitai gėlei išnaikint (vėl užpuolė.... doh.gif ), tai teta sakė, jog ji išnaikina tuos baltus mažučius taip:
Palieja žemę, kad būtų drėgna, ir susmaigsto degtukus žemyn sieros galvutėmis į žemę. Priklauso nuo vazono, bet dėžutę degtukų būtų geriausia susmaigstyt. Sako, jie nuo sieros miršta ir jos bijo.
Dabar tai bandau, kaip seksis pranešiu  mirksiukas.gif

Tiek siera tiek kalio permanganatas yra nuo grybiniu ligu, nuo kenkeju jie nepades.
Atsakyti
QUOTE(Natute @ 2007 04 10, 13:08)
Su česnakais bandžiau: ir žemė laisčiau, ir prisodinus į vazoną buvau. Nepadėjo  verysad.gif  Dabar bandau mažiau laistyti. Einu dar bulvių pridėsiu.

Vienam rusiskam puslapyje radau toki patarima ,kaip isnaikinti tuos vabalus.Reikia nusipirkti vaistu nuo kirmeliu ,Vermoksa arba kitu,tinka ir is veterinarines vaistines jie pigesni ir veiksmingesni.Istirpinti nedideliam kiekyje degtines ideti ukisko muilo su tulzimi/galima indu ploviklio ir tulzies/Kur galima nusipirkti tulzies nezinau.Palaistiti.
Atsakyti