Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

QUOTE(išdykėlė @ 2007 03 08, 22:16)
Tik aktara skydamarių neveikia. Norint juos išnaikinti, reikia purkšti deciu arba fastaku kas 2-3 savaites.
Papildyta:
Jei augalo lapeliai smulkūs, tai reikia augalą nupurkšti, o ne valyti  mirksiukas.gif
Papildyta:
Ir dar literatūroj rašo, kad skydamarius galima naikinti augalą purškiant indų plovikliu, atskiestu nedideliu kiekiu vandens.

nieko neveikia nei indu plovikliai nei kita kokia chemija verysad.gif . numiro mano cikas, pusę metų gavinau visom priemonėm, viskiom trcyznom nuodijau tuos skydmarius. Suėdė gėlę kaip rusau sako "zažyvo" mad.gif
Atsakyti
Klausykit, ant mano chlorofilo, to oranzinio, lapu yra tokiu rudu demiu. Kas tai galetu buti ir kaip su tuo kovoti 4u.gif
Atsakyti
Labutis, (rasau cia, nes kita tema negyva smile.gif
prasau pakonsultuokite zinovai : visos mano kriaušės pernai , tiksliau jų lapai nuejo rudim-taip sako zinovai. Viršuje lapo ruda deme o kitoje lapo puseje isaugų darinys (lyg karpu). As jas purškiau kazkokiu rudu smeru(sodininku parduotuveje pirkau), lapus nurinkau, išgrėbsčiau sudeginau...ka daryti pavasarį? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(marene @ 2007 03 16, 15:50)
Labutis, (rasau cia, nes kita tema negyva smile.gif
prasau pakonsultuokite zinovai : visos mano kriaušės pernai , tiksliau jų lapai nuejo rudim-taip sako zinovai. Viršuje lapo ruda deme o kitoje lapo puseje isaugų darinys (lyg karpu). As jas purškiau kazkokiu rudu smeru(sodininku parduotuveje pirkau), lapus nurinkau, išgrėbsčiau sudeginau...ka daryti pavasarį? cool.gif

Tai rudlige, ja uzsikreciama nuo kadagiu, rudeni reikejo labai gerai sugrebti lapus, o dabar kol nera lapu nupurksti vario sulfatu (melynasis akmenelis) o po to laikas nuo laiko naudok chemikalus skirtus rudligei, bet kol dar nesusirgo, kai suserga nebera prasmes purksti. 4u.gif
Atsakyti
Ar Actara yra retenybė? Buvau keliose parduotuvėse, kur augalais ir t.t. prekiauja, visur išpirkta Actara doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 03 18, 18:08)
Ar Actara yra retenybė? Buvau keliose parduotuvėse, kur augalais ir t.t. prekiauja, visur išpirkta Actara  doh.gif

Dar nesezonas, todel svieziai neuzsiveze, o likucius pardave. ax.gif As taip manau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 03 16, 21:56)
Tai rudlige, ja uzsikreciama nuo kadagiu, rudeni reikejo labai gerai sugrebti lapus, o dabar kol nera lapu nupurksti vario sulfatu (melynasis akmenelis) o po to laikas nuo laiko naudok chemikalus skirtus rudligei, bet kol dar nesusirgo, kai suserga nebera prasmes purksti. 4u.gif


Aciu. Bet mano pastangos tiktiausiai bus bergzdzios, nes sodas ribojasi su pusynu, kuriame auga kadagiai. Bandysiu kovoti. Bet gal neverta kriausiu auginti visai? O obelys neuzikres?
Atsakyti
PADĖKITE................ verysad.gif
Citrinmedžio žemėje kažkokie balti kaip ir vos įžiūrimi balti į permatomumą vabaliukai bėgioja...... blink.gif blink.gif net nebežinu ką ir daryt..... doh.gif doh.gif
su kuom nupurkšt ar paliet? bijau citrinmedį numarint....? verysad.gif doh.gif blink.gif unsure.gif unsure.gif


jie tik vazone gyvena, bandžiai sluoksnį viršutinį nuimt, bet visur jų yra.... doh.gif
bet tik žemėj....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasimetus_laike: 19 kovo 2007 - 20:23
Ar tie vabaliukai nešokinėja? Iš aprašymo nesuprantu kas tai. Gal labai drėgna žemė? O gal ten ne kenkėjai?
Mano banano lapu kraštai pradėjo ruduoti. Apverčiu lapą, blink.gif blink.gif erkės zarazos. Aš tuoj į bananą pakišau po dušu, dabar žiūrėsim. Nusiteikus gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(marene @ 2007 03 19, 09:01)
Aciu. Bet mano pastangos tiktiausiai bus bergzdzios, nes sodas ribojasi su pusynu, kuriame auga kadagiai. Bandysiu kovoti. Bet gal neverta kriausiu auginti visai? O obelys neuzikres?


Visai ne:) Tik reikia pavasari pumpurams brinkstant nupurksti kriauses ir kt. vaismedzius, vaiskrumus Efektoriumi. Ir ligu kaip nebuta, o dar geriau kad ta efektoriu sumaisytumet su Fastaku, tai dar ir visokius kenkejus tuo paciu isnaikinsite. Sanikis toks 10 g efektoriaus, 4 ml fastako i 10 l vandens. Viska ispurkskite. Efektoriumi reikia purksit kelis kartus per sezona.
O apie visas augalu apsaugos priemones galite suzinoti www.vaat.lt
Papildyta:
QUOTE(pasimetus_laike @ 2007 03 19, 20:22)
PADĖKITE................ verysad.gif
Citrinmedžio žemėje kažkokie balti kaip ir vos įžiūrimi balti į permatomumą vabaliukai bėgioja......  blink.gif  blink.gif  net nebežinu ką ir daryt..... doh.gif  doh.gif
su kuom nupurkšt ar paliet? bijau citrinmedį numarint....?  verysad.gif  doh.gif  blink.gif  unsure.gif  unsure.gif
jie tik vazone gyvena, bandžiai sluoksnį viršutinį nuimt, bet visur jų yra.... doh.gif
bet tik žemėj....


As siulyciau pasidaryti toki misinuka actara 2 g+ fastakas 4 g +10 l vandens ir gerai, gerai nupurksti pati augala bei palieti zeme. Citrinmedziui neko blogo nepadarysi. Tik ji isgydysi. Dar jei neatsigaus, nuspirk Delfano - cia toks amino rugsciu koncentratas, kuris labai gelbeja nepalnkiomis augimo salygomis ir praskiedus palaistyk. Gali palieti ir kt. augalus, tikrai nepakenks, o pades atsigauti po nepalankaus sildymo, ziemos sezono. Zinau kad Ermitaze siu priemoniu rasi.
Atsakyti
LAAbai ačiū, bandysim thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=Sigute,2007 03 19, 22:07]
Visai ne:) Tik reikia pavasari pumpurams brinkstant nupurksti kriauses ir kt. vaismedzius, vaiskrumus Efektoriumi. Ir ligu kaip nebuta, o dar geriau kad ta efektoriu sumaisytumet su Fastaku, tai dar ir visokius kenkejus tuo paciu isnaikinsite. Sanikis toks 10 g efektoriaus, 4 ml fastako i 10 l vandens. Viska ispurkskite. Efektoriumi reikia purksit kelis kartus per sezona.
O apie visas augalu apsaugos priemones galite suzinoti www.vaat.lt
Sigute, aciu 4u.gif
Taip ir bandysiu, ieskosiu purskalu. O keli kartai per sezoną? Tai kada mazdaug?
Atsakyti