Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

QUOTE(Laputaitytė @ 2007 01 24, 11:37)
galima, tik atmink, kad Actaros poveikis išlieka iki 4 savaičių  mirksiukas.gif

Laputaityte, paaiškink, prašau, ką reiškia "išlieka iki 4 sav."? Nes pas mane palaisčius aktara (tiesa silpnoku tirpalu -- 4g. 15-kai litrų vandens) po savaitės vėl matėsi mažų kirminėlių (muselių lervų žemėje). Kaip tai išlieka? Kur? Aš maniau, kad aktara veikia momentiškai (ką apliejo -- tą nugalabijo) g.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2007 01 24, 13:39)
Laputaityte, paaiškink, prašau, ką reiškia "išlieka iki 4 sav."? Nes pas mane palaisčius aktara (tiesa silpnoku tirpalu -- 4g. 15-kai litrų vandens) po savaitės vėl matėsi mažų kirminėlių (muselių lervų žemėje). Kaip tai išlieka? Kur? Aš maniau, kad aktara veikia momentiškai (ką apliejo -- tą nugalabijo)  g.gif


hmmm, kai čia dabar aiškiai paaiškinus g.gif
Jei tik apipurškei augalą tada nesiginčysiu, poveikis galbūt ir momentiškas. tačiau jei palaistai, tai tas tirpalas "įsisunkia" (nežinau kokį žodį čia pavartot) į patį augalą, jo sultis. ir kenkėjas kai graužia augalą, gauna dar dozę nuodų.
tikiuosi aiškiai parašiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laputaitytė @ 2007 01 24, 12:47)
hmmm, kai čia dabar aiškiai paaiškinus  g.gif 
Jei tik apipurškei augalą tada nesiginčysiu, poveikis galbūt ir momentiškas. tačiau jei palaistai, tai tas tirpalas "įsisunkia" (nežinau kokį žodį čia pavartot) į patį augalą, jo sultis. ir kenkėjas kai graužia augalą, gauna dar dozę nuodų.
tikiuosi aiškiai parašiau  ax.gif

O aš tikiuosi, kad tikrai gauna tų nuodų -- gal tada išmirs anksčiau, nereikės laistyti tuos 3 kartus, kaip, kad skaičiavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2007 01 24, 14:17)
O aš tikiuosi, kad tikrai gauna tų nuodų -- gal tada išmirs anksčiau, nereikės laistyti tuos 3 kartus, kaip, kad skaičiavau  smile.gif


o aš ir nupurškiu, ir palaistau rolleyes.gif tada po kiek laiko, jei reikia, dar nupurškiu.
Atsakyti
QUOTE(Laputaitytė @ 2007 01 24, 14:21)
o aš ir nupurškiu, ir palaistau  rolleyes.gif  tada po kiek laiko, jei reikia, dar nupurškiu.

As paprasciausiai nusiperku tokia kinietiska kreidele, kuri skirta tarakonams ir kitiems vabalams, apibreziu ja vazono krasta is vidaus ir dar truputeli patrupinu ant zemes, tai jokiu gyviu nei suziburiu po dienos nebera. Mane taip pamokino drauges mama. O tu kreideliu buna Tomas Philips parduotuvese. 4u.gif
Atsakyti
4 savaitės yra ne chemikalo veikimo, o karencinis laikotarpis. Tai reiškia, kad per tiek laiko suskyla nuodai. Jei norit, kad būtų geras efektas tai chemikalus reikia naudoti pagal instrukciją.
Atsakyti
vakar nusipirkau Jukneviciaus zemiu doh.gif , nes kitokiu neradau doh.gif , o reikejo skubiai viena gelyte persodint doh.gif . tai dabar net bijau pagalvot jei atsiras tu prakeiktu museliu doh.gif doh.gif doh.gif . gal zinot kokia profilaktine chemija nuo ju be actaros, nes iki senuku man tolokai nusigaut, o taip noriu uzkirst toms isibrovelems kelia i mano namus gun_bandana.gif
Atsakyti
kažkada aš laisčiau silpnu kalio permanganato tirpalu ax.gif lyg ir padėjo smile.gif ir dar diklofosu šiek tiek žemę apipurškiau po poros dienų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Laputaitytė @ 2007 01 26, 12:06)
kažkada aš laisčiau silpnu kalio permanganato tirpalu  ax.gif  lyg ir padėjo smile.gif ir dar diklofosu šiek tiek žemę apipurškiau po poros dienų  unsure.gif

4u.gif reiks pabandyt su kalio permanganatu, nes dar kazkur yra uzsilikes tirpaliukas nuo mazylio bambutes valymo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkis @ 2007 01 26, 12:11)
4u.gif reiks pabandyt su kalio permanganatu, nes dar kazkur yra uzsilikes tirpaliukas nuo mazylio bambutes valymo tongue.gif

Paimk i kokia metaline dezute suberk ir ikisusi i orkai te pakaitink, ir tavo problemos iskeps lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Cia rimtai, o paskui atsaldziusi sodink ka tik nori ir jokiu musyciu. Problema yra kai pamatai musytes, o augaliukai jau pasodinti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 01 26, 21:47)
Paimk i kokia metaline dezute suberk ir ikisusi i orkai te pakaitink, ir tavo problemos iskeps lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Cia rimtai, o paskui atsaldziusi sodink ka tik nori ir jokiu musyciu. Problema yra kai pamatai musytes, o augaliukai jau pasodinti.  doh.gif

O man kaitinimas kažkaip nepatinka -- žemė kažkokia nenatūrali lieka, be to kartais po to įsimeta pelėsis. Aš kaitindavau, tiksliai nepamenu, ar tai 80 ar tai 100 l.C. temperatūroje. Daugiau nebekaitinu. Iš žemių man tinka Vilniaus žalumos žemės.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 01 26, 22:47)
Paimk i kokia metaline dezute suberk ir ikisusi i orkai te pakaitink, ir tavo problemos iskeps lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Cia rimtai, o paskui atsaldziusi sodink ka tik nori ir jokiu musyciu. Problema yra kai pamatai musytes, o augaliukai jau pasodinti.  doh.gif

neturiu as orkaites doh.gif , o tai zinoma pabandyciau ir pakaitint tongue.gif . jau palaisciau su kaliopermanganato tirpaliuku, dabar lauksiu rezultatu blink.gif
aciukas uz patarimus 4u.gif
Atsakyti