Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

Sunku su jais gaminti, bet tereikia priprast. Teisingai Babalia sakai, reikia paeksperimentuot thumbup.gif dabar zinosiu, kad kaitint reikia ant mazos ugnies, bo as visad kaip paprasta puoda kaitindavau, ant 6 doh.gif Tai gal todel ir prisvildavo...
O bulves fri keptuvej kept imanoma?
Atsakyti
QUOTE(Babalia @ 2005 08 31, 16:54)
Aš irgi apie mėnesį su jais kankinausi beeksperimentuodama.Dabar supratau dar ir tai ,kad daug kas priklauso ir nuo viryklės.Mano dujinė ,pagyvenusi.Todėl labai sunku nustatyti tą minimalią šilumą.O prisvyla dažniausiai kaitinimo pradioje jei tik per greitai kaista.Aš kartais net trumpam išjungiu ugnį kol kol dar kaitinu iki žalio lauko.Gal kas nors mano kitaip ,bet aš tai tokį dalyką pastebėjau. doh.gif


Ačiū, Babalia, už patarimus 4u.gif .
Atsakyti
Džiaugiuosi jei tik galiu kuo nors padėti tongue.gif .Pati prisimenu kai gavusi nuo vyro šiuos puodus dovanų turėjau apsimetinėti laiminga (juk negali būti nepatenkinta tokia brangia dovana kurią pati išsirinkai) ir vis šveisti juos prisvilusius.Dabar jau ir aš jaučiu tą pasitenkinimą,kai galiu sėdėti prie kompiuterio ,o maistas gaminasi pats. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(remka @ 2004 04 21, 23:07)
...na as turiu "Zepter"puodus,bet mesos tai tikrai juose nerukinau rolleyes.gif  rolleyes.gif ,o del  tu receptu,tai manau,kad galima daryti viska taip pat,kaip ir kituose puoduose! thumbup.gif ..na as keptuvej toj Zepterinej,tai kepu obuoliu pyraga,nei orkaites nereikia ir toks thumbup.gif COOL gaunasi!O receptas,tai kaip paprasto pyrago! thumbup.gif TiK ant dujines! rolleyes.gif



remka, gal gali placiau papasakot kaip ta obuoliu pyraga Zepter keptuvej kepi? 4u.gif Pabandziau ir as, bet apacia prisvilo, o virsus visai zalias doh.gif , tad teko pabaigt kept orkaitej, nes kitaip apacia visai suanglejus butu ax.gif Tesla i ikaitusia keptuve pili ar ne? Zodziu jei nesunku, parasyk visas smulkmenas, nes Zepterio reikaluose dar esu naujoke biggrin.gif Aciu! mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas nors turi ir gali paskolinti Bauer'io receptų knygelę?.. ax.gif
Atsakyti
labai jau brangus tie puogai.ar jie geri
Atsakyti
QUOTE(SiVidz @ 2005 04 08, 10:13)
rukyta mesyte niam niam niam...ar zuvyte....


Papasakok apie tą mėsos rūkymą... ax.gif
Atsakyti
As turiu ir Zepter puoda (tiksliau nedideli puodeli) ir keptuve.
Su puodu tai viskas gerai, draugaujame. thumbup.gif
Bet vat su keptuve tai dideliu draugysciu nevedame. Isskyrus tuos atvejus, kai kepame mesyte ant ikaitintos keptuves be riebalu, be druskos, be prieskoniu. Labai super kepsniai gaunasi, minksta mesyte savo sultyse. Maniskiui be druskos siaip neikisi, o situos kepsnius valgo net nemirksedamas.
Bet kai pabandome kepti kokius blynus ar kiausiniene, tai greit mudvi su ta keptuve susipykstam, metu as ja i sona, atsiprasau senos ir joje kepu. Zepterinej viska man pritraukia, nemoku as su tom temperaturom, tai per maza, tai per didele. O jei dar vyras pabando joje kokia kiausiniene issikepti, tai puse dienos bamba, kad neturiu kur pinigu det toki s... pirkinedama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Romeo: 30 lapkričio 2005 - 10:53
QUOTE(Romeo @ 2005 11 30, 11:52)
As turiu ir Zepter puoda (tiksliau nedideli puodeli) ir keptuve.
Su puodu tai viskas gerai, draugaujame. thumbup.gif
Bet vat su keptuve tai dideliu draugysciu nevedame. Isskyrus tuos atvejus, kai kepame mesyte ant ikaitintos keptuves be riebalu, be druskos, be prieskoniu. Labai super kepsniai gaunasi, minksta mesyte savo sultyse. Maniskiui be druskos siaip neikisi, o situos kepsnius valgo net nemirksedamas.
Bet kai pabandome kepti kokius blynus ar kiausiniene, tai greit mudvi su ta keptuve susipykstam, metu as ja i sona, atsiprasau senos ir joje kepu. Zepterinej viska man pritraukia, nemoku as su tom temperaturom, tai per maza, tai per didele. O jei dar vyras pabando joje kokia kiausiniene issikepti, tai puse dienos bamba, kad neturiu kur pinigu det toki s... pirkinedama.



Man su kiausiniene tai irgi kol kas dar truputi sudetinga bet blynai tai super iseina thumbup.gif ir paprasti, ir lietiniai, tik bulviniu nebandziau. Ikaitini keptuve kaip ir mesai, tada pradziai laseli aliejaus ipili ir viskas, kepi. Dar laseli aliejaus i tesla ipiliu. Bet daugiau tai nieko joje nekepu, tik mesa ir blynus smile.gif Bulves svyla, o daugiau gal nieko ir nebandziau. Kazkaip vis nutveriu iprasta keptuve blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2005 11 30, 14:54)
Man su kiausiniene tai irgi kol kas dar truputi sudetinga bet blynai tai super iseina thumbup.gif ir paprasti, ir lietiniai, tik bulviniu nebandziau.  Ikaitini keptuve kaip ir mesai, tada pradziai laseli aliejaus ipili ir viskas, kepi. Dar laseli aliejaus i tesla ipiliu. Bet daugiau tai nieko joje nekepu, tik mesa ir blynus smile.gif  Bulves svyla, o daugiau gal nieko ir nebandziau. Kazkaip vis nutveriu iprasta keptuve blush2.gif

O tai iki kiek tu ta keptuve ikaitini kai blynus kepi? Iki kur ta rodykle turi uzkilti, kad jiems idealiai butu?
Vriedna ta keptuve, oi vriedna g.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Romeo @ 2005 11 30, 16:30)
O tai iki kiek tu ta keptuve ikaitini kai blynus kepi? Iki  kur ta rodykle turi uzkilti, kad jiems idealiai butu?
Vriedna ta keptuve, oi vriedna g.gif  tongue.gif



Na, zinok i rodykle demesio neatkreipiau... blush2.gif Tiesiog ilsinu lasa vandens ir ziuriu ar jis begioja po keptuve apvalus lyg gyvsidabris, jei ne, tuomet dar kiek palaukiu kol labiau ikais... O i rodykle kazkodel net nepaziuriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2005 12 01, 08:28)
O i rodykle kazkodel net nepaziuriu ax.gif

Nu va, toks prietaisas itaisytas, o tu juo nesinaudoji doh.gif smile.gif
Atsakyti