Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

QUOTE(vilmike @ 2005 07 30, 15:28)
as pirkdama puodus gavau receptu knyga,buten gaminti su Zepter puodais.tai ten tikrai daug pasiulymu,bet apie pyragus ten nieko ir neradau.tai butinai pabandysiu si varskes apkepa. 4u.gif bet kokio didumo puoda tam apkepui geriau butu pasirinkti?kokio didumo jis gausis? g.gif

Apkepą aš kepu keptuvėje.Jo gaunasi kaip tik 4mano šeimos nariams.Apie pusė keptuvės.Puode kepti nebandžiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babalia: 01 rugpjūčio 2005 - 13:52
Išbandžiau ir aš Babalia's varškės apkepą thumbup.gif Nu bet,kad svarbiausia šeimyna"kirto",kad ausys linko tongue.gif Tiesa man liko tik paragauti ax.gif Bet laabai skanus thumbup.gif
Atsakyti
Maistas,verdamas šiuose puoduose iš tiesų yra skanesnis.Mūsų šeimai labai patinka troškinta žuvis su daržovėmis. PIcos kepti nebandžiau,bet jau susigundžiau ją iškepti šį vakarą. Dukra labai mėgsta kiaušinienę,kurią pati išmoko išsikepti: įkaitina šiek tiek keptuvę,įmuša kiaušinį, dar truputį pakaitina ir išjungusi palaiko kokias 5 minutes. Neprikepa ir labai skanu.
Gal kas bandė virti virtinukus garuose? Man kažkaip dar neišeina, vis sulimpa. biggrin.gif
Atsakyti
Man taip pat labai patiko troškinta žuvis, bet mano brangiausias paragavęs nusprendė ,kad tai žuvies gadinimas.Gaila ,bet žuviai teko pasilikti senąją keptuvę.Kaip ir miltiniams blynams.Man jie Zepter-yje nekepa.O kadangi blynai vos ne privalomas mūsų stalo patiekalas,tai irgi neapseinu be senosios keptuvės.O gal kas nors maišote kokią nepaprastą tešlą miltiniams blynams ,ar juos kaip ypatingai kepate ,kad jie gautusi skanūs. doh.gif
Garuose virti bandžiau tik daržoves sriubai.Mano šeimynai patiko.Bet sriubą jie valgo tik su naminiu sultiniu. blush2.gif
Atsakyti
O man iskilo siokia tokia problemele su tuo virimu be vandens. Kaip jus verdate bulves? Pirma karta kai bandziau virti be vandens- jos man prisvilo. Kita karta ipyliau vandens tai normaliai gavosi. Ir pagal ta termometra teisingai darau, rodos,ir vistiek man be vandens neiseina ju isvirt doh.gif
O keptuvej bulves fri kepti galima?
Atsakyti
oi panos, greičiau sakykit kiek kainuoja visas puodu komplektas arba atskirai puodas ir keptuve? g.gif kur galima pigiau nusipirkti?
man kaip tik reikia puodo, bet ir keptuvę prie progos nusipirkčiau...
kaip užsimaniau varškės apkepo ir vištos kumpelių - nusišausiu cry.gif
Atsakyti
Burbukas zinok sitie puodai brangoki....
Yra tu Zepter puodu atstovybe salia Holiday Inn viesbucio Kalvariju gatvej. O mes pirkom per konsultante. Issimoketinai. Kai jau susimoki- tada ir puodus atiduoda.
Atsakyti
QUOTE(Joalin @ 2005 08 29, 17:18)
Burbukas zinok sitie puodai brangoki....
Yra tu Zepter puodu atstovybe salia Holiday Inn viesbucio Kalvariju gatvej. O mes pirkom per konsultante. Issimoketinai. Kai jau susimoki- tada ir puodus atiduoda.

Beje.mes puodus pirkome per Snoro lizingą.Pliusas tas ,kad puodus gauni iš karto ir jau žinai už ką moki pinigus.
Atsakyti
Bulvių virimas be vandens tai tikras aukštasis pilotažas.Pradžioje ir mes ne kartą valgėme dūmo kvapo bulvytes.Dabar verdu taip: vis tik įpilu kokį šaukštą vandens.Ant labai mažos ugnies įkaitinu puodą iki žalio lauko vidurio.Iš jungiu,leidžiu rodyklei nusileisti iki žalio lauko pradžios.Ir dar kartą visa tai pakartoju.Jokiu būdu neatidarinėju puodo.Žinoma tai užtrunka ilgiau negu demonstravo konsultantė per pristatymą. unsure.gif
Atsakyti
Šiandien lygiai savaitė, kaip aš turiu Zepter puodus. Kol kas atrodo, kad nieko neveikiu, tik ištisai šveičiu prisvilusią keptuvę cry.gif. Niekaip man neišeina su ja susitarti unsure.gif . Čia gal kokio burtažodžio reikia g.gif .
Kepiau varškės apkepą. Kaitinau iki žalio lauko pradžios, bet vis tiek pridegė. Ir taip 3 kartus blink.gif ! Nors paskutinį kartą keptuvė jau lengviau šveitėsi. Tai gal jau tobulėju ax.gif . Kaip sakoma, per kančias į žvaigždes!
Atsakyti
Man irgi prisvyla.
Kol cackiniesi su tais zepter- 3 kartus greiciau paprastam puode pagamintum doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuka @ 2005 08 31, 16:05)
Šiandien lygiai savaitė, kaip aš turiu Zepter puodus. Kol kas atrodo, kad nieko neveikiu, tik ištisai šveičiu prisvilusią keptuvę  cry.gif. Niekaip man neišeina su ja susitarti  unsure.gif . Čia gal kokio burtažodžio reikia  g.gif .
Kepiau varškės apkepą. Kaitinau iki žalio lauko pradžios, bet vis tiek pridegė. Ir taip 3 kartus  blink.gif ! Nors paskutinį kartą keptuvė jau lengviau šveitėsi. Tai gal jau tobulėju  ax.gif . Kaip sakoma, per kančias į žvaigždes!

Aš irgi apie mėnesį su jais kankinausi beeksperimentuodama.Dabar supratau dar ir tai ,kad daug kas priklauso ir nuo viryklės.Mano dujinė ,pagyvenusi.Todėl labai sunku nustatyti tą minimalią šilumą.O prisvyla dažniausiai kaitinimo pradioje jei tik per greitai kaista.Aš kartais net trumpam išjungiu ugnį kol kol dar kaitinu iki žalio lauko.Gal kas nors mano kitaip ,bet aš tai tokį dalyką pastebėjau. doh.gif
Atsakyti