Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

Oj merginos kosmosas tie Zepteriai. Patarkite man naujokei, snd bandysiu kepti kotletus, tai keptuvę reik ikaitint iki zalio vidurio ir tada dėti kotletukus? ar juos reik uzdengt?kogero kad ne jei noriu apkeptu? o po kiek laiko reik apversti juos? ar butina pilti alieju? jei yra pilamas aliejus, ar ji reik pilti i salta keptuve, ar tada kai keptuve ikaista pilam alieju ir iskart dedam kotletus? Aciu uz atsakymus,gal ir as kada ismoksiu kept smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringasha @ 2009 10 22, 14:31)
Oj merginos kosmosas tie Zepteriai. Patarkite man naujokei, snd bandysiu kepti kotletus, tai keptuvę reik ikaitint iki zalio vidurio ir tada dėti kotletukus? ar juos reik uzdengt?kogero kad ne jei noriu apkeptu? o po kiek laiko reik apversti juos? ar butina pilti alieju? jei yra pilamas aliejus, ar ji reik pilti i salta keptuve, ar tada kai keptuve ikaista pilam alieju ir iskart dedam kotletus? Aciu uz atsakymus,gal ir as kada ismoksiu kept smile.gif

Norint suzinoti ar keptuve ikaitusi as ipilu sauksteli vandens jai vanduo vazinejasi kaip rutuliukas dedu kotletus aliejaus nepilu keptuve uzdengiu jai per karsta sumazinu ugni.
Atsakyti
QUOTE(Neringasha @ 2009 10 22, 12:31)
Oj merginos kosmosas tie Zepteriai. Patarkite man naujokei, snd bandysiu kepti kotletus, tai keptuvę reik ikaitint iki zalio vidurio ir tada dėti kotletukus? ar juos reik uzdengt?kogero kad ne jei noriu apkeptu? o po kiek laiko reik apversti juos? ar butina pilti alieju? jei yra pilamas aliejus, ar ji reik pilti i salta keptuve, ar tada kai keptuve ikaista pilam alieju ir iskart dedam kotletus? Aciu uz atsakymus,gal ir as kada ismoksiu kept smile.gif


Kai būna žalio lauko vidury, tai jau iškepę kotletai būna smile.gif Kaitint reikia iki geltono lauko pabaigos, na, kad beveik geltono lauko pabaigoj būtų. Tada (bent jau aš vandeniu netikrinu, užtenka į rodyklę pažiūrėt) reikia sudėt kotletus, bet juos reikia paspaust, kad gerai prisilipintų (kaip kad ir mėsą su šakute prispaust, kad priliptų reikia) ir uždengt. Na ir tada nukėlus nuo kaitros arba kaitrą sumažinus iki minimumo reikia laukt, kol ten toj keptuvėj visas šnypšt ir čirškėt nustoja, tada jau atidengt, apverst ir ant minimumo (ar šiek tiek daugiau, nei ant minimumo) kept iki kol rodyklė pakyla iki žalio lauko vidurio. Ir viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 10 22, 19:39)
Kai būna žalio lauko vidury, tai jau iškepę kotletai būna  smile.gif  Kaitint reikia iki geltono lauko pabaigos, na, kad beveik geltono lauko pabaigoj būtų. Tada (bent jau aš vandeniu netikrinu, užtenka į rodyklę pažiūrėt) reikia sudėt kotletus, bet juos reikia paspaust, kad gerai prisilipintų (kaip kad ir mėsą su šakute prispaust, kad priliptų reikia) ir uždengt. Na ir tada nukėlus nuo kaitros arba kaitrą sumažinus iki minimumo reikia laukt, kol ten toj keptuvėj visas šnypšt ir čirškėt nustoja, tada jau atidengt, apverst ir ant minimumo (ar šiek tiek daugiau, nei ant minimumo) kept iki kol rodyklė pakyla iki žalio lauko vidurio. Ir viskas  4u.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal esat kuri kepusi zemaitiskus blynus zepter keptuveje?
gal kokiu rekomendaciju duotumete kaip juos iskepti? i bulvinius blynus deti pora saukstu miltu reikia kad nekibtu, o kaip su zemaitiskais?
Atsakyti
QUOTE(esca @ 2009 10 24, 13:48)
Sveikos merginos, gal esat kuri kepusi zemaitiskus blynus zepter keptuveje?
gal kokiu rekomendaciju duotumete kaip juos iskepti? i bulvinius blynus deti pora saukstu miltu reikia kad nekibtu, o kaip su zemaitiskais?

As į bulvinius blynus miltų nededu, blynai skanasni
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 10 24, 13:00)
As į bulvinius blynus miltų nededu, blynai skanasni


man labai pritrauke paskutini karta kai kepiau.
O kaip su zemaiciu kazin? pritrauks?
kokia temp reiketu laikyti?
Atsakyti
QUOTE(esca @ 2009 10 24, 11:48)
Sveikos merginos, gal esat kuri kepusi zemaitiskus blynus zepter keptuveje?
gal kokiu rekomendaciju duotumete kaip juos iskepti? i bulvinius blynus deti pora saukstu miltu reikia kad nekibtu, o kaip su zemaitiskais?


Aš žemaitiškus visada orkaitėj kepu, nėr geriau 4u.gif
Atsakyti
na va prakepiau as tu zemaiciu blynu, tai tokie komentarai butu...
malti bulves TIK saltas..mano buvo laabai siltos...
deti ne miltus o krakmola,
o del temperaturos manau kepiau tinkamoje, tik jie buvo per minksti ir per dideli kad eitu normaliai apversti...nepritrauke smile.gif
aisku labai susinervinau doh.gif issitraukiau teflonine ir ten iskepiau dar du blynus... kaip suprantu is antro blynu valgytojo, teks tuos tefloninenje keptus trenkt lauk.. nes jie buvo neskanus lyginant su "negraziais" taciau skaniais zeptery keptais zemaiciu blynais. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(esca @ 2009 10 24, 15:33)
na va prakepiau as tu zemaiciu blynu, tai tokie komentarai butu...
malti bulves TIK saltas..mano buvo laabai siltos...
deti ne miltus o krakmola,
o del temperaturos manau kepiau tinkamoje, tik jie buvo per minksti ir per dideli kad eitu normaliai apversti...nepritrauke smile.gif
aisku labai susinervinau  doh.gif  issitraukiau teflonine ir ten  iskepiau dar du blynus... kaip suprantu is antro blynu valgytojo, teks tuos tefloninenje keptus trenkt lauk.. nes jie buvo neskanus lyginant su "negraziais" taciau skaniais zeptery keptais zemaiciu blynais.  4u.gif


biggrin.gif Pabandykit kitąkart orkaitėj, nei verst ką reikia, nei pritraukia, apkepa gražiai ir skanūs thumbup.gif Aš paprastoj skardoj ant sviestinio popieriaus kepu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adatiene @ 2009 10 21, 09:50)
Labas rytas,
vakar bandžiau kepti cukinijos blynus, ir nepavyko lotuliukas.gif , teko traukti paprastą keptuvę. Prilipo mano blynai  lotuliukas.gif baisu.
Keptuvę truputi pakaitinau ( gal per mažai  g.gif ), aliejuko irgi truputuka įpyliau  g.gif , ir vistiek reikėjo mirkyti lotuliukas.gif  KĄ DARIAU NE TAIP

man cukinijos blynai puikiai iškepė thumbup.gif įkaitinau tiek kad vanduo po keptuvę "lakstytų" įpyliau labai nedaug aliejaus ir dėjau tešlą. Nepritraukė, labai puikai iškepė. Gal per daug arba per mažai keptuvę įkaitinai. Ir dar kai įkaista primažinu ugnį.
Atsakyti
QUOTE(esca @ 2009 10 24, 14:16)
man labai pritrauke paskutini karta kai kepiau.
O kaip su zemaiciu kazin? pritrauks?
kokia temp reiketu laikyti?

Jai traukia tai tai jiem per karsta reikia mazinti kaitrą.
Atsakyti