Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

gal aliejaus per mažai pilu g.gif arba per silpna ugnis? O jums nuo aliejaus kai kepat keptuvės šonai labai paruduoja? Aš tai kai įpyliau aliejaus išpradžių kepė normaliai paskui pradėjo šonai ruduoti ir daug dūmų virtuvėje buvo lotuliukas.gif doh.gif gal kažką netaip darau. Kepiau cukinijos blynus. O dagtį jūs nors trupam dengiat kai kepat blynus?
Atsakyti
QUOTE(vestė21 @ 2009 10 19, 11:15)
gal aliejaus per mažai pilu g.gif arba per silpna ugnis? O jums nuo aliejaus kai kepat keptuvės šonai labai paruduoja? Aš tai kai įpyliau aliejaus išpradžių kepė normaliai paskui pradėjo šonai ruduoti ir daug dūmų virtuvėje buvo lotuliukas.gif  doh.gif gal kažką netaip darau. Kepiau cukinijos blynus. O dagtį jūs nors trupam dengiat kai kepat blynus?


Aš jos nenaudoju blynams ir bulvėms kepti...
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2009 10 19, 11:29)
Aš jos nenaudoju blynams ir bulvėms kepti...

drinks_cheers.gif as irgi. jei noriu kepti aliejuje, tai kepu paprastoj keptuvej. man zepterine keptuve yra tam, kad galeciau kepti/virti/troskinti be aliejaus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vestė21 @ 2009 10 18, 13:09)
norėčiau paklausti ar kuri kepėte miltinius blynus ir kaip gavosi? Turiu puodus gal mėnesį tai dar ne viskas išeina pagaminti schmoll.gif Norėjau bulves išsikepti, bet prisvilo ir tokios sukritusios gavosi, o norėjosi apkepusių verysad.gif mėsa ir žuvis su daržovėmis puikiai gaunasi thumbup.gif čia pagal jūsų receptėlius dariau



QUOTE(joreta @ 2009 10 18, 15:41)
man kažkaip apkepusios toj keptuvės nesigauna  schmoll.gif



QUOTE(vestė21 @ 2009 10 19, 09:32)
pyliau, bet vistiek tos bulvės kaip košė gavosi. O blynus aš dariau iš kvietinių dribsnių, tai tokie tysnos gavosi, vidus neiškepė verysad.gif



QUOTE(ČIČI @ 2009 10 19, 10:29)
Aš jos nenaudoju blynams ir bulvėms kepti...


Na na, mamytės, viskas šitoj keptuvėj kepa ir iškepa, o neišsitroškina smile.gif Bulves jei norit, kad iškeptų (ta prasme apkeptų, o ne išsitroškintų) dėkit į įkaitintą keptuvę įpylę aliejaus ir kepkit ant kokio 4 (iš 6) neuždengusios, jei uždengusios kepsit, tai tada jau tikrai išsitroškins. Tas pats su blynais, įkaitinusios keptuvę mažinkit kaitrą ir kepkir neuždengtoj. Kas liečia apkepimą, man apkepa ir iškepa taip pat, kaip kad tefloninėj g.gif
Atsakyti
Aš turiu mažą ir didelę keptuvę ir kai kepu blynus (ar miltinius ar bulvinius visada jungiu abi, kad greičiau iškeptų), bet visada pasigailiu, kad užstačiau ir didžiąją, nes joje man visda pritraukia, o mažoje iškepu super. Bet ką darau didžiojoj ne taip, tai niekaip neįsivaizduoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(+777+ @ 2009 10 20, 14:23)
Aš turiu mažą ir didelę keptuvę ir kai kepu blynus (ar miltinius ar bulvinius visada jungiu abi, kad greičiau iškeptų), bet visada pasigailiu, kad užstačiau ir didžiąją, nes joje man visda pritraukia, o mažoje iškepu super. Bet ką darau didžiojoj ne taip, tai niekaip neįsivaizduoju g.gif


Lietinius aš kepu tik mažoj blyninėj keptuvėj, o paprastus miltinius tik didelėj, bet man gaunasi visuomet gerai, nė kiek netraukia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 10 19, 12:50)
Na na, mamytės, viskas šitoj keptuvėj kepa ir iškepa, o neišsitroškina  smile.gif Bulves jei norit, kad iškeptų (ta prasme apkeptų, o ne išsitroškintų) dėkit į įkaitintą keptuvę įpylę aliejaus ir kepkit ant kokio 4 (iš 6) neuždengusios, jei uždengusios kepsit, tai tada jau tikrai išsitroškins. Tas pats su blynais, įkaitinusios keptuvę mažinkit kaitrą ir kepkir neuždengtoj. Kas liečia apkepimą, man apkepa ir iškepa taip pat, kaip kad tefloninėj  g.gif

na tas bulves aš dėjau į šaltą keptuvę ir kepiau uždengus doh.gif dėl to taip ir gavosi lotuliukas.gif Ačiū už patarimą smile.gif Bandysiu dar kartą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vestė21 @ 2009 10 21, 08:16)
na tas bulves aš dėjau į šaltą keptuvę ir kepiau uždengus doh.gif  dėl to taip ir gavosi lotuliukas.gif  Ačiū už patarimą smile.gif Bandysiu dar kartą ax.gif


Tai, kad ja visada reikia ikaitinti, jei i salta desit, visada pritrauks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2009 10 21, 08:15)
Tai, kad ja visada reikia ikaitinti, jei i salta desit, visada pritrauks  ax.gif


Pvz kugelį kepant reikia dėti tarkius į šaltą keptuvę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 10 21, 09:19)
Pvz kugelį kepant reikia dėti tarkius į šaltą keptuvę  smile.gif


kugelio nekepu blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas,
vakar bandžiau kepti cukinijos blynus, ir nepavyko lotuliukas.gif , teko traukti paprastą keptuvę. Prilipo mano blynai lotuliukas.gif baisu.
Keptuvę truputi pakaitinau ( gal per mažai g.gif ), aliejuko irgi truputuka įpyliau g.gif , ir vistiek reikėjo mirkyti lotuliukas.gif KĄ DARIAU NE TAIP
Atsakyti
QUOTE(adatiene @ 2009 10 21, 08:50)
Labas rytas,
vakar bandžiau kepti cukinijos blynus, ir nepavyko lotuliukas.gif , teko traukti paprastą keptuvę. Prilipo mano blynai  lotuliukas.gif baisu.
Keptuvę truputi pakaitinau ( gal per mažai  g.gif ), aliejuko irgi truputuka įpyliau  g.gif , ir vistiek reikėjo mirkyti lotuliukas.gif  KĄ DARIAU NE TAIP


Variantai:
1. Per mažai įkaitinot keptuvę;
2. Per daug įkaitinot keptuvę;
3. Per anksti apverst blyną norėjot, Jie būna prilipę, po to atšoksta, apverst belieka smile.gif
Parašykit man į až, kokio galingumo (kiek kaitinimo lygių|) jūsų viryklė, pabandysiu aprašyt smulkiai, gal padės 4u.gif
Atsakyti