Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

QUOTE(Jucy @ 2009 09 29, 19:04)
Seni zepter puodai, gaminti prieš 10 metų, iš tiesų nepritaikyti indukcinėm, stiklo keramikinėm ir t.t. viryklėm. Tik dujinėm ir paprastom elektrinėm. Kažkada kai saviškius pirmuosius pirkau, tai man laaabai jau akcentavo, kad jie visom naujom viryklėm pritaikyti, skirtingai nei senieji.


Tai koks tikslas pirkti brangiausius puodus trisdešimčiai ar daugiau metų, jei jau po dešimties metų jie pasensta?
Atsakyti
QUOTE(Neringa30 @ 2009 09 29, 19:54)
Tai koks tikslas pirkti brangiausius puodus trisdešimčiai ar daugiau metų, jei jau po dešimties metų jie pasensta?


Taip, sutinku drinks_cheers.gif Neaišku, kokios technologijos bus po dar 10 metų, gal jau iš maniškiai dabar tinkantys viskam tada netiks niekam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringa30 @ 2009 09 29, 20:54)
Tai koks tikslas pirkti brangiausius puodus trisdešimčiai ar daugiau metų, jei jau po dešimties metų jie pasensta?


Labas, o aš išsirinkau AMC puodus. Jie tokie kaip ir Zepteris, bet man patiko, kad turi garsinius temperatūros daviklius. Jie cypsi, kai puodas pasiekia reikiamą temperatūrą. Juose galima ir laiką užsistatyti. Dar tas cypsiukas praneša jei temperatūra per daug pakyla arba nukrinta. Patogu. Nes užstačius puodą gali dar kažką kitą nuveikti . AMC nelabai patinka vakumavimo sistema. Ten galima vakumuoti į dubenėlius ir puodus, o smulkiems produktams yra tokie polietileniniai maišiukai. Tai tuos maišiukus mažiausiai naudoju.

O prieš kokius 5 metus Metalo amžiuj pirkau GGS nediduką puodelį, kainavo apie 100 litų.Irgi storu dugnu. Išeina ir bulves virti be vandens ir kiti bajeriai. Tik parduotuvėj neišmokino tų bajerių. kol nenusipirkau AMC puodų , tai šitą naudojau kaip paprastą. Dabar jau gal tokių brangių puodų nepirkčiau vien dėl cypsiukų. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledum: 01 spalio 2009 - 06:02
QUOTE(Jucy @ 2009 09 29, 20:04)
Seni zepter puodai, gaminti prieš 10 metų, iš tiesų nepritaikyti indukcinėm, stiklo keramikinėm ir t.t. viryklėm. Tik dujinėm ir paprastom elektrinėm. Kažkada kai saviškius pirmuosius pirkau, tai man laaabai jau akcentavo, kad jie visom naujom viryklėm pritaikyti, skirtingai nei senieji.

perskaiciau ir issigandau, pas mane stiklo keramika,o puodai pirkti mazdaug pries 10 metu verysad.gif verysad.gif , tai as juos naudot galiu tik kaip paprastus puodus??(siuo metu taip ir naudoju)
ar reikia kazkaip atnaujint? doh.gif doh.gif tik ar padeda
aciu labai jei kas gali padet
Atsakyti
QUOTE(zuikispuikis @ 2009 10 15, 06:41)
perskaiciau ir issigandau, pas mane stiklo keramika,o puodai pirkti mazdaug pries 10 metu  verysad.gif  verysad.gif , tai as juos naudot galiu tik kaip paprastus puodus??(siuo metu taip ir naudoju)
ar reikia kazkaip atnaujint?  doh.gif  doh.gif  tik ar padeda
aciu labai jei kas gali padet


Aš tai ne konsultantė, tai iki tiek neatirenku smile.gif O pas tave rankenėlės kokios spalvos? Ir Kokie ženkliukai ant dugno yra? Ten turi būti lyg nurodyta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikispuikis @ 2009 10 15, 06:41)
perskaiciau ir issigandau, pas mane stiklo keramika,o puodai pirkti mazdaug pries 10 metu  verysad.gif  verysad.gif , tai as juos naudot galiu tik kaip paprastus puodus??(siuo metu taip ir naudoju)
ar reikia kazkaip atnaujint?  doh.gif  doh.gif  tik ar padeda
aciu labai jei kas gali padet


Neišsigąsk, stiklo keramikai tie puodai puikiausiai tinka, jokių atnaujinimų tikrai nereikia, puikiausiai gali gaminti be vandens ir riebalų, senieji puodai netinka indukcinėm kaitlentėm, jom tinka tik tie puodai, prie kurių dugno limpa magnetas (bent jau man taip aiškino).
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 10 15, 09:23)
Aš tai ne konsultantė, tai iki tiek neatirenku smile.gif O pas tave rankenėlės kokios spalvos? Ir Kokie ženkliukai ant dugno yra? Ten turi būti lyg nurodyta?  g.gif


rankenos juodos, o zenkliuku jokiu blink.gif blink.gif
na mazyti puoda pries pora men isigijau,bandau dabar bulves, ziuresiu koks skonis, nes nepatiko senuose puoduose virtos (cia be vandens, nors isvire ir ten)
QUOTE(Neringa30 @ 2009 10 15, 10:41)
Neišsigąsk, stiklo keramikai tie puodai puikiausiai tinka, jokių atnaujinimų tikrai nereikia, puikiausiai gali gaminti be vandens ir riebalų, senieji puodai netinka indukcinėm kaitlentėm, jom tinka tik tie puodai, prie kurių dugno limpa magnetas (bent jau man taip aiškino).

4u.gif 4u.gif aciu, tiesa sakant siek tiek issigandau rolleyes.gif unsure.gif
Atsakyti
Puodai kurie yra su baltomis rankenomis tinka ir indukcinėme ir visoms kitoms viryklėms,o senieji puodai su juodomis rankenomis taip pat tinka visoms tik netinka indukcinėms kaitlentėms.
Atsakyti
norėčiau paklausti ar kuri kepėte miltinius blynus ir kaip gavosi? Turiu puodus gal mėnesį tai dar ne viskas išeina pagaminti schmoll.gif Norėjau bulves išsikepti, bet prisvilo ir tokios sukritusios gavosi, o norėjosi apkepusių verysad.gif mėsa ir žuvis su daržovėmis puikiai gaunasi thumbup.gif čia pagal jūsų receptėlius dariau
Atsakyti
QUOTE(vestė21 @ 2009 10 18, 15:09)
norėčiau paklausti ar kuri kepėte miltinius blynus ir kaip gavosi? Turiu puodus gal mėnesį tai dar ne viskas išeina pagaminti schmoll.gif Norėjau bulves išsikepti, bet prisvilo ir tokios sukritusios gavosi, o norėjosi apkepusių verysad.gif mėsa ir žuvis su daržovėmis puikiai gaunasi thumbup.gif čia pagal jūsų receptėlius dariau

Kepant miltinius blynus reikia pilti aliejaus ir bulvėms taip pat
Atsakyti
QUOTE(vestė21 @ 2009 10 18, 14:09)
norėčiau paklausti ar kuri kepėte miltinius blynus ir kaip gavosi? Turiu puodus gal mėnesį tai dar ne viskas išeina pagaminti schmoll.gif Norėjau bulves išsikepti, bet prisvilo ir tokios sukritusios gavosi, o norėjosi apkepusių verysad.gif mėsa ir žuvis su daržovėmis puikiai gaunasi thumbup.gif čia pagal jūsų receptėlius dariau

man kažkaip apkepusios toj keptuvės nesigauna schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 10 18, 14:55)
Kepant miltinius blynus reikia pilti aliejaus ir bulvėms taip pat

pyliau, bet vistiek tos bulvės kaip košė gavosi. O blynus aš dariau iš kvietinių dribsnių, tai tokie tysnos gavosi, vidus neiškepė verysad.gif
Atsakyti