Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

QUOTE(sollo @ 2009 09 23, 10:08)
lasisos didzkepsnius pabarstau zuvies prieskoniais,apslakstau citrina ir i karsta gerai ikaitinta keptuve dedu,uzdengiu,kai zuvyte atsoks apverciu ir uzpilu apelsinu sultimis ir uzdengus dar keleta minuciu palaikau ir isjungiu,tik is kart neatidenkit,dar tegul pabuna keleta minuciu  mirksiukas.gif 
apsivalgymas  thumbup.gif

isbandziau, skonis nerealus , apsivalgyt galima thumbup.gif bet toks klausimas kodel man prikempa, atrodo ir ikaitinau gerai g.gif pamokinkit kaip ant kokio galingymo ikaitinti keptuve g.gifu
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2009 09 25, 22:31)
isbandziau, skonis nerealus , apsivalgyt galima  thumbup.gif  bet toks klausimas kodel man prikempa, atrodo ir ikaitinau gerai  g.gif pamokinkit kaip ant kokio galingymo ikaitinti keptuve g.gifu

Norint sužinoti ar keptuvė tikrai įkaitusi tai įpilkit šaukštelį vandens jai susidaro vandens rutuliukas ir jis važinėjasi tai keptuvė paruošta kepimui.Jai vanduo išskysta tai dar nėra įkaitusi,o jai greitai išgaruoja tai per daug įkaitusi.Idėjus produktą kepti reikia dar prispausti ir tada gerai atšoks jai matote kad neatšoksta arba plysta tai keliom minutėma nukelkit keptuvę nuo ugnies kai pravėsta tai ir atšoksta.
Atsakyti
Dar turiu klausimėlį ax.gif , ar verdate mėsą ir sriubas iš nuvirto sultinio g.gif . Ką gaminate iš virtos mėsytės?
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 09 27, 08:42)
Norint sužinoti ar keptuvė tikrai įkaitusi tai įpilkit šaukštelį vandens jai susidaro vandens rutuliukas ir jis važinėjasi tai keptuvė paruošta kepimui.Jai vanduo išskysta tai dar nėra įkaitusi,o jai greitai išgaruoja tai per daug įkaitusi.Idėjus produktą kepti reikia dar prispausti ir tada gerai atšoks jai matote kad neatšoksta arba plysta tai keliom minutėma nukelkit keptuvę nuo ugnies kai pravėsta tai ir atšoksta.

dekui, bandysim dar karteli biggrin.gif ar ikaitus tai taip ir tikrinu, tik pagalvojau gal perdaug ikaito g.gif
Atsakyti
Užmirštuole, jau klausiau tavęs kitoj temoj, bet turbūt nematei, tai čia paklausiu 4u.gif ar gali pasakyt, kodėl tau Beghoff š... lyginant su Zepter, jei jau ir tuos, ir tuos puodus turi? Aš pati Zepter turiu, o dabar, kai "Iki" vyksta ta akcija Berghoffui, apčiupinėjau aš tuos puodus, išžiūrinėjau, metalas toks pats, dugnas toks pats, trijų sluoksnių, šilumą vienodai paskirsto, termoreguliatoriai yra, rankenėlės nekaista, dizainas gražus, kainuoja 4 kartus pigiau, nei Zepter, tai jau ir graužtis pradėjau, vyrui sakau, kad tas pats būtų buvę, jei Berghoffus nupirkę būtumėm, pinigų kiek sutaupytumėm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jucy: 28 rugsėjo 2009 - 17:05
QUOTE(Jucy @ 2009 09 28, 17:04)
Užmirštuole, jau klausiau tavęs kitoj temoj, bet turbūt nematei, tai čia paklausiu  4u.gif  ar gali pasakyt, kodėl tau Beghoff š... lyginant su Zepter, jei jau ir tuos, ir tuos puodus turi? Aš pati Zepter turiu, o dabar, kai "Iki" vyksta ta akcija Berghoffui, apčiupinėjau aš tuos puodus, išžiūrinėjau, metalas toks pats, dugnas toks pats, trijų sluoksnių, šilumą vienodai paskirsto, termoreguliatoriai yra, rankenėlės nekaista, dizainas gražus, kainuoja 4 kartus pigiau, nei Zepter, tai jau ir graužtis pradėjau, vyrui sakau, kad tas pats būtų buvę, jei Berghoffus nupirkę būtumėm, pinigų kiek sutaupytumėm.

nemaciau tikrai anoj temoj g.gif nezinau matai ar tas mano ber.... originalas bet mes juos jau pirke beveik pries 10 metu tai dangciu rankenos kelios suluzo, termometrai jau neberodo schmoll.gif ir as tiek informacijos neturejau apie juos kiek dabar apie situos man berg.. maistas tai svyla tikrai doh.gif jau ir nusideveja tokie jie man jau neocien biggrin.gif is pradziu ir bandem isjunginet kad davirtu, nu bet man ten kazkas nesigaudavo, tai naujojau as juos paparastai tai gal uztai ir suvariau taip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(adatiene @ 2009 09 28, 15:31)
Dar turiu klausimėlį  ax.gif , ar verdate mėsą ir sriubas iš nuvirto sultinio g.gif . Ką gaminate iš virtos mėsytės?

as verdu, ir mesa ir sultinys sueina i sriuba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2009 09 28, 18:18)
nemaciau tikrai anoj temoj  g.gif nezinau matai ar tas mano ber.... originalas bet mes juos jau pirke beveik pries 10 metu tai dangciu rankenos kelios suluzo, termometrai jau neberodo  schmoll.gif ir as tiek informacijos neturejau  apie juos kiek dabar apie situos man berg.. maistas tai svyla tikrai  doh.gif jau ir nusideveja tokie jie man jau neocien  biggrin.gif is pradziu ir bandem isjunginet kad davirtu, nu bet man ten kazkas nesigaudavo, tai naujojau as juos paparastai tai gal uztai ir suvariau taip  blush2.gif

tą patį galiu apie Zepterį pasakot, jei tik puodais rūpinies virdamas , tai ir atrodo jie thumbup.gif O jei tik atsipalaiduoji, tampa kaip mano blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2009 09 28, 20:33)
tą patį galiu apie Zepterį pasakot, jei tik puodais rūpinies virdamas , tai ir atrodo jie  thumbup.gif O jei tik atsipalaiduoji, tampa kaip mano  blush2.gif

galbut biggrin.gif
Atsakyti
Nors ir turiu zepterius jau 10 metų, bet dabar geriau pirkčiau pigesnius. Maniškiai zepteriai netinka indukcinei viryklei. Būtų pigesni, tai negaila, atidavei kam nors, o jei jau visai susinešioję, tai išmetei ir širdies neskauda. O dabar nei parduoti už keli šimtus, dar kaži ar pirktų kas, nei naujų nusipirksi.
Atsakyti
QUOTE(Neringa30 @ 2009 09 29, 11:04)
Nors ir turiu zepterius jau 10 metų, bet dabar geriau pirkčiau pigesnius. Maniškiai zepteriai netinka indukcinei viryklei. Būtų pigesni, tai negaila, atidavei kam nors, o jei jau visai susinešioję, tai išmetei ir širdies neskauda. O dabar nei parduoti už keli šimtus, dar kaži ar pirktų kas, nei naujų nusipirksi.


Pas mane stiklo keraminis kaitlentes pabirsius. Nezinau kuo jis skiriasi nuo indukcines,bet maniskiai puodai puikiai verda ant sio pavrsiaus.
Beje,puodus galima atnaujinti. Yra speciali pasta,arba galima atiduoti i firma atpoliruoti. Ir vel bus kaip nauji.
Atsakyti
QUOTE(Undzinka @ 2009 09 29, 12:45)
Pas mane stiklo keraminis kaitlentes pabirsius. Nezinau kuo jis skiriasi nuo indukcines,bet maniskiai puodai puikiai verda ant sio pavrsiaus.
Beje,puodus galima atnaujinti. Yra speciali pasta,arba galima atiduoti i firma atpoliruoti. Ir vel bus kaip nauji.


Seni zepter puodai, gaminti prieš 10 metų, iš tiesų nepritaikyti indukcinėm, stiklo keramikinėm ir t.t. viryklėm. Tik dujinėm ir paprastom elektrinėm. Kažkada kai saviškius pirmuosius pirkau, tai man laaabai jau akcentavo, kad jie visom naujom viryklėm pritaikyti, skirtingai nei senieji.
Atsakyti