Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

QUOTE(adatiene @ 2009 09 12, 22:23)
Šiandien užsižiopsojai  blush2.gif ir prideginau daržves lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Užsižiopsojau ir laiku neišjungiau lotuliukas.gif  tai ant dugno mano skanėstas virto angliuku blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif Daug reikėjo šveisti, atrodo,kad išsivalė. Tik va klausymas ar puodui nepakenkiau g.gif ???? Labai jau gaila.

Na o kas tam puodui galejo atsitikt?Cia gi ne teflonas. Svarbu, kad issivale smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adatiene @ 2009 09 12, 23:23)
Šiandien užsižiopsojai  blush2.gif ir prideginau daržves lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Užsižiopsojau ir laiku neišjungiau lotuliukas.gif  tai ant dugno mano skanėstas virto angliuku blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif Daug reikėjo šveisti, atrodo,kad išsivalė. Tik va klausymas ar puodui nepakenkiau g.gif ???? Labai jau gaila.

puodui tikrai nieko nepakenkiai tik nereikejo skubeti su sveitimu reikia ipilti vandens ir palaikyti viskas butu grazei atsoke ir jokio trynimo.
Atsakyti
Man su Zepter puodais virti ryziai, patys skaniausi ir labai birus thumbup.gif
I puoda ipilu truputi alyvuogiu aliejaus, pakepinu ryzius, uzpilu vandeniu, uzvirinu iki zalio vidurio ir isjungiu, po kokiu 20 min ryziai jau gatavi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 08 28, 21:30)
viskas gerai su virykle,plauni bulves ir dedi į šaltą neikaitintą puodą užkaiti ant silpnos kaitros ir verdi na jei neiseina tai ipilkit kelis saukstus vanens nebijokit bandyti,na jai dar neiseis tai dar kartą eikit į pristątymą ir bandykit kol išeis.



Bet man taip verdant bulvės verda laaabai ilgai, apačioj būna išvirusios, o viršuj dar žalios, todėl verdu vandeny.
Atsakyti
QUOTE(Neringa30 @ 2009 09 13, 21:37)
Bet man taip verdant bulvės verda laaabai ilgai, apačioj būna išvirusios, o viršuj dar žalios, todėl verdu vandeny.

Bandyk smulkiau supjaustyti bulves
Atsakyti
QUOTE(Neringa30 @ 2009 09 13, 19:37)
Bet man taip verdant bulvės verda laaabai ilgai, apačioj būna išvirusios, o viršuj dar žalios, todėl verdu vandeny.


QUOTE(berta4 @ 2009 09 13, 20:43)
Bandyk smulkiau supjaustyti bulves


Aš iš viso bulvių nepjaustau, verdu visada be vandens, bet man jos puikiai išverda, ir per kokių 15-20 min. Neringa30, gal dangtį atidenginėji?
Atsakyti
As bulves verdu garpuodyje ir nesuku galvos ax.gif
Atsakyti
Trūksta fantazijos lotuliukas.gif , pasidalinkite receptukais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(adatiene @ 2009 09 17, 12:12)
Trūksta fantazijos lotuliukas.gif , pasidalinkite  receptukais ax.gif

O ka noretum gaminti?
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 09 17, 17:04)
O ka noretum gaminti?

varskes apkepa as bijau pradet kept nors per pristatyma atrode taip paprasta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2009 09 17, 18:15)
varskes apkepa as bijau pradet kept nors per pristatyma atrode taip paprasta  biggrin.gif

Sveika pasidalink varskes apkepo receptu.Labai noreciau kada pasigamint.
Dekui.
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 09 17, 19:04)
O ka noretum gaminti?


Na gal ką nors su mėsyte, ar žuvimi.
Atsakyti