Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

QUOTE(dalia59 @ 2009 09 01, 16:08)
Kaina ispusta be galo ir be krasto---turiu gerus vokiskus puodus--niekuom n
esiskiria .

Juk mes nei viena nepasakėm kad kiti puodai blogi tik mokinamės gaminti so Zepterio puodais ir aiškinamės jų privalumais.
Papildyta:
QUOTE(Jucy @ 2009 09 01, 11:03)
Gal aš ir neteisi, bet laikausi nuo seno patikrinto patarimo, kad verdant sriubą vandens dapilinėt negalima, neskanu tada  biggrin.gif
Kepimo technologiją pakeičiau, virimo - neišeina  doh.gif
O gal galit pabandyt parašyt kaip tuos pietus per 30 min padaryt  ax.gif  4u.gif

Kam įdomu pakvieskite į svečius ir viską Jums parodysiu,viskas realiai yra padaroma.
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 09 01, 15:56)
Juk mes nei viena nepasakėm kad kiti puodai blogi tik mokinamės gaminti so Zepterio puodais ir aiškinamės jų privalumais.
Papildyta:

Kam įdomu pakvieskite į svečius ir viską Jums parodysiu,viskas realiai yra padaroma.

oho blink.gif Klaipėda netoli, mažu reiks vadint, bo per 30 min tikrai aš nieko neišverdu.
P.S. troškiniai superiniai gaunas wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2009 09 01, 19:50)
oho  blink.gif Klaipėda netoli, mažu reiks vadint, bo per 30 min tikrai aš nieko neišverdu.
P.S. troškiniai superiniai gaunas  wub.gif  wub.gif

Tikrai malonu būtu pabendrauti ir pažiurėti kaip ta Plungė laikosi?
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 09 01, 10:03)
O gal galit pabandyt parašyt kaip tuos pietus per 30 min padaryt  ax.gif  4u.gif

Aš irgi norėčiau aprašymo, kaip pagaminti pietus per tokį trumpą laiką 4u.gif

Manau info bus naudinga visoms gaminančioms su Zepter 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miledi.N @ 2009 09 01, 20:52)
Aš irgi norėčiau aprašymo, kaip pagaminti pietus per tokį trumpą laiką  4u.gif

Manau info bus naudinga visoms gaminančioms su Zepter  4u.gif

Bet ar negeriau viską pamatyti ir paragauti,na bandysiu kai laiko turėsiu viską išsamiai papasakoti,tik noriu paklausti ką rodė jūsų konsultantės,aš su savo klientais bendrauju ištisai ka tik sužinau tą tuojpat perduodu arba jos mane pamokina.
Atsakyti
as per 30min, gal ir trumpiau, pagaminu zuvi su darzovem. cia jau buvo kazkada senai rasyta. as dedu i keptuve riekelem pjaustytas bulves arba saldytu darzoviu misinuka, tada dedu zuvi supjaustyta, apibarstu zuvies prieskoniais,dedu riekelem supjaustyta svoguna, tepu majonezo ir uzberiu surio. kai rodykle pakyla daugiau nei iki vidurio, galima isjungti ir uz 10min valgyti wink.gif man taip laaabai skanu essen.gif
Atsakyti
Gal kas gaminote kokį patiekalą su makaronai g.gif . norėčiau pabandyti, ką nors naujo ax.gif , galvoju gal kokį troškinuką makaronai su malta mėsa ar dar kaip nors.
Pasidalinkit patirtimi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(adatiene @ 2009 09 11, 10:46)
Gal kas gaminote kokį patiekalą su makaronai g.gif . norėčiau pabandyti, ką nors naujo ax.gif , galvoju gal kokį troškinuką makaronai su  malta mėsa ar dar kaip nors.
Pasidalinkit patirtimi ax.gif

As vakar gaminau ax.gif Pakepinau farsa, svogunus, pievagrybius.Tada idejau prieskoniu, tomato.Apviriau makaronus ir sudejau i keptuve su farsiuku.Apmaisiau ir uzdejau surio thumbup.gif Nu taip skanu abiem su vyru buvo smile.gif essen.gif
Atsakyti
Super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ačiū. Būtinai pabandysiu.
O makaronus tik truputi apviriai g.gif ?
Atsakyti

QUOTE(joreta @ 2009 08 29, 12:30)
kam pulti į kraštutinumus  g.gif yra puikių, ir gerokai pigesnių kitų firmų nerūdijančio plieno puodų, todėl ir sakau, Zeptar užsilaužę kainą už vardą  cool.gif O jei moki už vardą, vadinasi prabanga jau  ax.gif

Naudoju Zepter indus jau 11 metu. Nesigailiu nei vieno lito, isleisto jiems thumbup.gif . Tai naudingas pirkinys. Megstu komforta, taupau savo laika, gyvenu tikrai ne prabangiai. Naudoju tik siuos indus, nes kitokiu nebeturiu.Tokiu indu komplektus turi mano 80-mete mama ir mano dukra. Myliu save ir vertinu kaip seimininke.
Zepter nepardavineju.
Esu konservatyvi, i krastutinumus manes nenuvarysi ax.gif .
Nesu tokia turtinga, kad galeciau pirkti prastus daiktus, pritariu po sakiui- skupas moka du kartus....


thumbup.gif auksiniai zodziai,
as siais puodais labai patenkinta esu,nors jose gaminu paprastai kaip ir kitose (kaskaip neismokau ir pritingiu) tik mano mama gamyna kai kada pagal taisykles,ypac plovas super gaunasi,nereikia ir orkaites visai thumbup.gif
as tik uz sios puodus,nes jie grazus ,brabangus,o svarbiausia kad ilgai tarnaujantys
naudojam virs 10metu ir super atrodo (nes priziuriu)
o anksciau mama puodus keistavo kas 2-3metus,nes jie prarasdavo savo isvaizda,tai danktis suduzo,tai rankenos atsoko(vokiskuose,o apie ju keptuves is komplekto is vis patyliu),tai dazai atsokdavo (emaliuotose)o tada jau ju naudoti negalima.Tai iseina daugiau pinigu jos keisti ir nera jau tokie grazus kaip noretusi schmoll.gif .As tik uz jos

QUOTE(dalia59 @ 2009 09 01, 14:08)
Kaina ispusta be galo ir be krasto---turiu gerus vokiskus puodus--niekuom n
esiskiria .


Kaina gal ispusta,galetu buti pigesne,bet jie verti,nesuliginti su vokiskais (pas mus jie atitarnavo tik 4metus,ir ismeciau jos)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 12 rugsėjo 2009 - 18:39
QUOTE(adatiene @ 2009 09 11, 14:43)
Super  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Ačiū. Būtinai pabandysiu.
O makaronus tik truputi apviriai  g.gif ?

Man patinka nepervire makaronai smile.gif
Atsakyti
Šiandien užsižiopsojai blush2.gif ir prideginau daržves lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Užsižiopsojau ir laiku neišjungiau lotuliukas.gif tai ant dugno mano skanėstas virto angliuku blush2.gif blush2.gif blush2.gif Daug reikėjo šveisti, atrodo,kad išsivalė. Tik va klausymas ar puodui nepakenkiau g.gif ???? Labai jau gaila.
Atsakyti