Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

QUOTE(joreta @ 2009 08 30, 21:30)
suprantamai labai  4u.gif bet iki vakaro. tai atšąla  rolleyes.gif patikrinta  mirksiukas.gif tai aš ir naudojuos kaip paprastais, tik nesuprantu kame ekonomija, mano senoj keptuvėj irgi tas pats buvo (ketaus berods turėjau, įkaitini ant max, o toliau jau mažiau temperatūrai palaikyt bereikia  mirksiukas.gif )


Iki vakaro taip, atšąla smile.gif Dėl ketaus keptuvės gali būti, ketus irgi ilgai šilumą laiko, bet kai aš lyginu šituos puodus su savo seniau turėtais, tai ir druskos, prieskonių mažiau reikia, ir senuose pvz sriubą virdavau ant 6 (jei mažindavau bent iki 2, ji ne virdavo, bet tik šilta stovėdavo), o šituose ant 1 verda ohoho kaip smile.gif Na, aš lygindama su savo senais skirtumus akivaizdžius pastebiu, bet kas pvz turi kokybiškus bet ne zepter, tai nemanau, kad ras didelius skirtumus biggrin.gif
Berta4 labai teisingai paaiškino dėl dangčio, aš vyrui ir vaikui nuolat rėkiu, kad nekelotų dangčio, kai gaminu, nes jiem vis rūpi patikrint, kaip gaminasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 08 31, 11:53)
I Na, aš lygindama su savo senais skirtumus akivaizdžius pastebiu, bet kas pvz turi kokybiškus bet ne zepter, tai nemanau, kad ras didelius skirtumus  biggrin.gif
Berta4 labai teisingai paaiškino dėl dangčio, aš vyrui ir vaikui nuolat rėkiu, kad nekelotų dangčio, kai gaminu, nes jiem vis rūpi patikrint, kaip gaminasi  biggrin.gif

ką aš ir noriu pasakyt drinks_cheers.gif aliuminio puodų niekad nenaudojau, o nuo mano turėtų normalių nerūdijančio plieno puodų, tikrai ne per labiausiai skiriasi schmoll.gif Ir dar, va, kad taškos, tai nekenčiu labiausiai, po kiekvieno sriubos virimo, reik dujinę šveist cool.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2009 08 31, 10:56)
Ir dar, va, kad taškos, tai nekenčiu labiausiai, po kiekvieno sriubos virimo, reik dujinę šveist  cool.gif


Tas man irgi nepatinka schmoll.gif Kad ir uždengtas dangtis, o ugnis minimali, prisitaško vis tiek doh.gif
Atsakyti
turbut per pilna puoda pripilat vandens, del to ir taskosi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2009 08 31, 17:39)
turbut per pilna puoda pripilat vandens, del to ir taskosi wink.gif

drinks_cheers.gif ta pati norejau sakyt.Nebutina pripilt pilna puoda.Viskas pasigamina su trupuciu vandens, o dapilt visada galima smile.gif
P.S Jeigu kazkas nori isigyti indus, tai siuo metu yra puikus du pasiulymai thumbup.gif
141lt per men arba 4.7lt per diena, tai nera daug. O jei norite dar mazesniu islaidu, tai komplekteli galite isigyti investuodami 107lt per menesi arba 3.57lt per diena! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2009 08 31, 16:39)
turbut per pilna puoda pripilat vandens, del to ir taskosi wink.gif


schmoll.gif Pilu iki nurodytų žymeklių puodo viduje. Taškosi.
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 08 31, 18:55)
schmoll.gif  Pilu iki nurodytų žymeklių puodo viduje. Taškosi.

Produktų galit dėt iki žymelių, bet vandens pilkit tik truputi.Tikrai tada nesitaško. Taip gaminu ir nereikia dujinės šveist po kiekvieno gaminimo ir puodai lieka švarūs tik vidų išplaunu.
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2009 08 31, 18:18)
Produktų galit dėt iki  žymelių, bet vandens pilkit tik truputi.Tikrai tada nesitaško. Taip gaminu ir nereikia dujinės šveist po kiekvieno gaminimo ir puodai lieka švarūs tik vidų išplaunu.


Tada aišku nesitaško, bet normaliai verdant sriubą.... Nors man su mano virykle virt ant 1 per daug, o mažiau nėra, kitą viryklę reiks pirkt su 0,5 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 08 31, 20:41)
Tada aišku nesitaško, bet normaliai verdant sriubą.... Nors man su mano virykle virt ant 1 per daug, o mažiau nėra, kitą viryklę reiks pirkt su 0,5  biggrin.gif

Na tai ir sakau is pradziu ipilkit nedaug vandens, o kai viskas isverda ipilat vandens tiek kiek jum reikia.
Atsakyti
Niekaip nesuprantu kam tą vandenį virint verdant sriubą aš tai viską išverdu ir tik tada dapilu vandenį ir dar karta užverdu . Dar labai skanu trintos sriubos išverdi dapili vandens su mixsi suplaki užverdi labai skanu. Turint šiuos puodus keiskit virimo technologiją.
Papildyta:
Kam idomu kaip galima pagaminti pietus per 30 min. parasykit arba galiu pademonstruoti.Vakar buvau pas klijentę kuri puodus turi jau daug metų tai ji mane nustebino kiek galima skanaus ir greitai pagaminti.
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2009 08 31, 20:06)
Na tai ir sakau is pradziu ipilkit nedaug vandens, o kai viskas isverda ipilat  vandens tiek kiek jum reikia.


Gal aš ir neteisi, bet laikausi nuo seno patikrinto patarimo, kad verdant sriubą vandens dapilinėt negalima, neskanu tada biggrin.gif

QUOTE(berta4 @ 2009 08 31, 22:58)
Niekaip nesuprantu kam tą vandenį virint verdant sriubą aš tai viską išverdu ir tik tada dapilu vandenį ir dar karta užverdu . Dar labai skanu trintos sriubos išverdi dapili vandens su mixsi suplaki užverdi  labai skanu. Turint šiuos puodus keiskit virimo technologiją.
Papildyta:
Kam idomu kaip galima pagaminti pietus per 30 min. parasykit arba galiu pademonstruoti.Vakar buvau pas klijentę kuri puodus turi jau daug metų tai ji mane nustebino kiek galima skanaus ir greitai pagaminti.


Kepimo technologiją pakeičiau, virimo - neišeina doh.gif
O gal galit pabandyt parašyt kaip tuos pietus per 30 min padaryt ax.gif 4u.gif
Atsakyti


Kaina ispusta be galo ir be krasto---turiu gerus vokiskus puodus--niekuom n
esiskiria .
Atsakyti