Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

QUOTE(fuksė @ 2009 08 28, 14:07)
Aciu, supratau... o kaip verdama sriuba, vistiek juk reikia vandens...beje, kazka dar girdejau, kad berods ir druskos nereikia?  g.gif

Jai megsti be druskos tai ir nedėk as mėsa sūdau o darzoves ne.Jai verdi daržovių.burokelių sriubą tai vandens nepilu iš karto tik kai viskas išverda poto ipilu ir darkartą uzvirinu
Papildyta:
QUOTE(joreta @ 2009 08 28, 19:41)
aš paprieštaraučiau... bet būsiu užmėtyta pomidorais. kažkada labai norėjau tų puodų ir nusipirkau, tačiau, kad jie tiek verti tikrai dar nepatikėjau (stažas 5 m). Labiausiai esu patenkinta peiliais, bet gal už toookią kainą ir kiti neprasti  doh.gif
Aš misliju, kad tai eilinė prabangos prekė... tik, kad pas mus ją perša visiems...
Papildyta:

ir dar, laikas tai nesitaupo, jei daryt viską pagal instrukcijas, tipo maža liepsna ir pan., tai mes vakarienę naktį valgytume  doh.gif

Aš noriu paklausti kas nusprendžia kam skirti prabangos prekę o kam aliuminį puodą.Zepterije tik porceleną aš skaitau prabangos preke,juk viskas priklauso nuo taves kiek myli save ir kiek sau gali leisti. Juk visi dabar tik ir kalba apie sveiką mitybą bet nepabrėžia maisto gaminimo technologijos juk tai sverbiausia.Imkime bulve(neskusta) jos musu maiste turi būti tik kaip ją pateiksime virtą vanentyje kai paskui viską išpilsim ar be vandens ir joke čia prabanga isigyti tam virimui puodą.
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 08 28, 22:10)
Jai megsti be druskos tai ir nedėk as mėsa sūdau o darzoves ne.Jai verdi daržovių.burokelių sriubą tai vandens nepilu iš karto tik kai viskas išverda poto ipilu ir darkartą uzvirinu
Papildyta:

Aš noriu paklausti kas nusprendžia kam skirti prabangos prekę o kam aliuminį puodą.Zepterije tik porceleną aš skaitau prabangos preke,juk viskas priklauso nuo taves kiek myli save ir kiek sau gali leisti. Juk visi dabar tik ir kalba apie sveiką mitybą bet nepabrėžia maisto gaminimo technologijos juk tai sverbiausia.Imkime bulve(neskusta) jos musu maiste  turi būti tik kaip ją pateiksime virtą vanentyje kai paskui viską išpilsim ar be vandens ir joke čia prabanga isigyti tam virimui puodą.

as sutinku su tavim.Reikia man tik pasiskaitinet jusu daugiau,kad geriau gaminciau.Man kazkaip bulves vis prisvyla,nes nespeju as ju pamirkyt.Man sake kad krakmolas svyla,o jei pamirkai vis pakeisdama vandeni tai ir nesvils.Ar jus ka nors apie tai girdejot.mano elektrine virykle gal cia suo pakastas.
Atsakyti
QUOTE(Magira @ 2009 08 28, 22:17)
as sutinku su tavim.Reikia man tik pasiskaitinet jusu daugiau,kad geriau gaminciau.Man kazkaip bulves vis prisvyla,nes nespeju as ju pamirkyt.Man sake kad krakmolas svyla,o jei pamirkai vis pakeisdama vandeni tai ir nesvils.Ar jus ka nors apie tai girdejot.mano elektrine virykle gal cia suo pakastas.

Man ir prisvyla, nors ir dujine virikle unsure.gif

P.S. Zepter puodas manes nesuzavejo schmoll.gif naudoju ji kaip paprasta puoda.
Atsakyti
QUOTE(Magira @ 2009 08 28, 23:17)
as sutinku su tavim.Reikia man tik pasiskaitinet jusu daugiau,kad geriau gaminciau.Man kazkaip bulves vis prisvyla,nes nespeju as ju pamirkyt.Man sake kad krakmolas svyla,o jei pamirkai vis pakeisdama vandeni tai ir nesvils.Ar jus ka nors apie tai girdejot.mano elektrine virykle gal cia suo pakastas.

viskas gerai su virykle,plauni bulves ir dedi į šaltą neikaitintą puodą užkaiti ant silpnos kaitros ir verdi na jei neiseina tai ipilkit kelis saukstus vanens nebijokit bandyti,na jai dar neiseis tai dar kartą eikit į pristątymą ir bandykit kol išeis.
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 08 28, 22:10)

Aš noriu paklausti kas nusprendžia kam skirti prabangos prekę o kam aliuminį puodą.

kam pulti į kraštutinumus g.gif yra puikių, ir gerokai pigesnių kitų firmų nerūdijančio plieno puodų, todėl ir sakau, Zeptar užsilaužę kainą už vardą cool.gif O jei moki už vardą, vadinasi prabanga jau ax.gif

QUOTE(Miledi.N @ 2009 08 28, 22:23)
P.S. Zepter puodas manes nesuzavejo  schmoll.gif  naudoju ji kaip paprasta puoda.


drinks_cheers.gif ir dar nėra laiko žaisti, kai visą dieną dirbęs dar turi kelias valandas tą puodą saugot, todėl ir pas mane jie puikiausiai tarnauja kaip paprasti.
P. S. blynus be riebalų iškepu (sudžiovinu), bet, kad niekam šeimoj tokie nepatinka doh.gif
Atsakyti
[quote=joreta,2009 08 29, 12:30]
kam pulti į kraštutinumus g.gif yra puikių, ir gerokai pigesnių kitų firmų nerūdijančio plieno puodų, todėl ir sakau, Zeptar užsilaužę kainą už vardą cool.gif O jei moki už vardą, vadinasi prabanga jau ax.gif



Naudoju Zepter indus jau 11 metu. Nesigailiu nei vieno lito, isleisto jiems thumbup.gif . Tai naudingas pirkinys. Megstu komforta, taupau savo laika, gyvenu tikrai ne prabangiai. Naudoju tik siuos indus, nes kitokiu nebeturiu.Tokiu indu komplektus turi mano 80-mete mama ir mano dukra. Myliu save ir vertinu kaip seimininke.
Zepter nepardavineju.
Esu konservatyvi, i krastutinumus manes nenuvarysi ax.gif .
Nesu tokia turtinga, kad galeciau pirkti prastus daiktus, pritariu po sakiui- skupas moka du kartus....
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2009 08 29, 10:30)
kam pulti į kraštutinumus  g.gif yra puikių, ir gerokai pigesnių kitų firmų nerūdijančio
drinks_cheers.gif ir dar nėra laiko žaisti, kai visą dieną dirbęs  dar turi kelias valandas tą puodą saugot, todėl ir pas mane jie puikiausiai tarnauja kaip paprasti.
P. S. blynus be riebalų iškepu (sudžiovinu), bet, kad niekam šeimoj tokie nepatinka  doh.gif


Tai kad su jais nereikia žaisti, palikai ant mažiausios ugnies maistą gamintis ir pamiršai, tikrai nereikia saugot, gal puodus pardavusi konsultantė neišmokino, kaip reikia juose gaminti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 08 30, 13:22)
Tai kad su jais nereikia žaisti, palikai ant mažiausios ugnies maistą gamintis ir pamiršai, tikrai nereikia saugot, gal puodus pardavusi konsultantė neišmokino, kaip reikia juose gaminti?  g.gif

tipo išeidama į darbą sudedu, o vakare valgau? lotuliukas.gif o jei 18 val. grįžusi sudėsiu, tai vakarienė naktį g.gif
P.S. tai per kiek laiko įkaista Jūsiškiai zepteriai? maniškiams kokio pusvalandžio reik, jei kept noriu ( čia ant mažiausios - tipo taupant)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joreta: 30 rugpjūčio 2009 - 18:27
QUOTE(joreta @ 2009 08 30, 18:25)
tipo išeidama į darbą sudedu, o vakare valgau?  lotuliukas.gif o jei 18 val. grįžusi sudėsiu, tai vakarienė naktį  g.gif
P.S. tai per kiek laiko įkaista Jūsiškiai zepteriai? maniškiams kokio pusvalandžio reik, jei kept noriu ( čia ant mažiausios - tipo taupant)


Na ryškiai jūsų neišmokino biggrin.gif Įkaitint keptuvę reikia ant didžiausio, pvz pas mane viryklė 6 padėčių (na, nežinau, kaip paaiškint, toj rankenėlėj, kur nustatyt kaitrą, 6 padėtys), tai aš kaitinu ant 5, įkaista per kokias 3 min, tada nukėlusi nuo kaitvietės sudedu mėsą, kotletus, vištieną, ką tik noriu, ir prispaudžiu šakute, uždengiu, laukiu kokias 2 min, kol viduje nustoja čirškėti, apverčiu, tada dedu ant viršaus daržoves, galima padažo, sūrio, ką mėgstat, ir dedu ant viryklės ant 1 ir uždengiu. Jei mėsa viena, kokie kepsniai, jie iškepa labai greit, per kokias 3 -5 min, vištieną su bulvėm kepu kokią valandą (ant vieneto), iškepa taip, kad net kaulai minkšti būna, sriuba ant to 1 verda taip, kaip senuose ant 6 (man norisi, kad dar mažiau kunkuliuotų, bet deja mažiau 1 viryklės nustatyt negaliu). Keptuvėj taip pat plokštainius kept įvarius galima, užkepėles, bet ką. Na va, kol ryte į darbą susiruošiu, keptuvėj iškepa pietūs, išeidama išjungiu ir palieku, per pietus šildyt nereikia, karšti dar būna. Tas pats su puodais, užverdat maistą (ar puodą įkaitinat) ant didžiausio, o jau verdat ant mažiausio. Tikiuosi suprantamai paaiškinau, jei ne, bandysiu išaiškint 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 08 30, 22:16)
Na ryškiai jūsų neišmokino  biggrin.gif Įkaitint keptuvę reikia ant didžiausio, pvz pas mane viryklė 6 padėčių (na, nežinau, kaip paaiškint, toj rankenėlėj, kur nustatyt kaitrą, 6 padėtys), tai aš kaitinu ant 5, įkaista per kokias 3 min, tada nukėlusi nuo kaitvietės sudedu mėsą, kotletus, vištieną, ką tik noriu, ir prispaudžiu šakute, uždengiu, laukiu kokias 2 min, kol viduje nustoja čirškėti, apverčiu, tada dedu ant viršaus daržoves, galima padažo, sūrio, ką mėgstat, ir dedu ant viryklės ant 1 ir uždengiu. Jei mėsa viena, kokie kepsniai, jie iškepa labai greit, per kokias 3 -5 min, vištieną su bulvėm kepu kokią valandą (ant vieneto), iškepa taip, kad net kaulai minkšti būna, sriuba ant to 1 verda taip, kaip senuose ant 6 (man norisi, kad dar mažiau kunkuliuotų, bet deja mažiau 1 viryklės nustatyt negaliu). Keptuvėj taip pat plokštainius kept įvarius galima, užkepėles, bet ką. Na va, kol ryte į darbą susiruošiu, keptuvėj iškepa pietūs, išeidama išjungiu ir palieku, per pietus šildyt nereikia, karšti dar būna. Tas pats su puodais, užverdat maistą (ar puodą įkaitinat) ant didžiausio, o jau verdat ant mažiausio. Tikiuosi suprantamai paaiškinau, jei ne, bandysiu išaiškint  4u.gif

suprantamai labai 4u.gif bet iki vakaro. tai atšąla rolleyes.gif patikrinta mirksiukas.gif tai aš ir naudojuos kaip paprastais, tik nesuprantu kame ekonomija, mano senoj keptuvėj irgi tas pats buvo (ketaus berods turėjau, įkaitini ant max, o toliau jau mažiau temperatūrai palaikyt bereikia mirksiukas.gif )
Atsakyti
Sveiki, turiu ir aš zepter produkcijos ir pritariu visiems teigiamiems pasisakymams apie juos. Vienintelis minusas aišku kaina, bet jei yra galimybė nusipirkti pigiau, ar gauti dovanų tongue.gif tai to minuso ir nelieka, o turi ilgaamžį kokybišką daigtą cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audra05: 30 rugpjūčio 2009 - 21:59
QUOTE(joreta @ 2009 08 30, 20:25)
tipo išeidama į darbą sudedu, o vakare valgau?  lotuliukas.gif o jei 18 val. grįžusi sudėsiu, tai vakarienė naktį  g.gif
P.S. tai per kiek laiko įkaista Jūsiškiai zepteriai? maniškiams kokio pusvalandžio reik, jei kept noriu ( čia ant mažiausios - tipo taupant)

MAX po 30 minučių jūs valgysite tik dar yra vienas dalykas jai jums taip viskas ilgai verda tai gal jūs kelnojat dažnai puodo dangtį ir išleidžiat ten susikaupusią energiją tai todėl jums ir neišverda,o šito daryti nedalima reikėtu keisti maisto ruošimo būda, iš pat pradžių ir man vis norėjosi pažiurėti kaip ten verda ar išvirė.Mes pripratusios užsikaitei puodą ir viską dedi tai to tai to....Į Zepterio puodą turi sudėti viską iš karto ir nekilnoti dangčio taida viskas išverda greitai ir stovėti per nąktį nereikės.
Atsakyti