Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

QUOTE(vilsva @ 2009 08 26, 15:43)
Sveiki smile.gif ,

Idomu,kas tuos puodus isvalo,kaip atnaujina ax.gif ?Man jau reiketu tokios proceduros!

RENIAU,prasau issitares,atskleisti visa tiesa:kas,kaip?Ar uz viena puoda 60 ima?
Buciau dekinga!

Mano puodai puikiai išsivalo su citrinos rūgštimi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2009 08 06, 08:54)
aš manau, kad neverta. Tiesiog skirtingi prekių ženklai, skirtingai kainuoja. O ir nėra jie amžini, kaip reklamuoja (čia iš patirties)


o kokios vid. puodu kainos, girdejau, kad brangus, bet kiek brangus, neturiu zalio supratimo.....
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 27, 16:59)
o kokios vid. puodu kainos, girdejau, kad brangus, bet kiek brangus, neturiu zalio supratimo.....

Nuo 450 lt iki .......
Papildyta:
QUOTE(vilsva @ 2009 08 26, 16:43)
Sveiki smile.gif ,

Idomu,kas tuos puodus isvalo,kaip atnaujina ax.gif ?Man jau reiketu tokios proceduros!

RENIAU,prasau issitares,atskleisti visa tiesa:kas,kaip?Ar uz viena puoda 60 ima?
Buciau dekinga!

Puodai labai gerai išsivalo su pastą kurią galima įsigyti pas konsultantus ir nereikės jokio atnaujinimo,tik tai darykit kelis kartus iš eilės.
Atsakyti
mano prisvilusius zepterius indaplovė puikiai atplauna mirksiukas.gif
Atsakyti

Sveiki,

isbandziau DIROS puodu valymo recepta ax.gif !Tikrai visai neblogai thumbup.gif !

aciuks.gif aciuks.gif DIRAI!

Mano puodams jau virs 10 metuku bus!Su pasta prastesnis efektas,gal pasenus g.gif .
Pradejau nuo keptuves,dar karta apatinius krastelius pasveisiu ir tikrai bus kaip nauja!
Atsakyti
QUOTE(vilsva @ 2009 08 27, 19:08)
Sveiki,

isbandziau DIROS puodu valymo recepta  ax.gif !Tikrai visai neblogai thumbup.gif !

aciuks.gif  aciuks.gif DIRAI!

Mano puodams jau virs 10 metuku bus!Su pasta prastesnis efektas,gal pasenus g.gif .
Pradejau nuo keptuves,dar karta apatinius krastelius pasveisiu ir tikrai bus kaip nauja!

Prašom. Mano puodai irgi tik nuo jos blizga, o pasta - tai nieko gero 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 08 27, 16:10)
Nuo 450 lt iki  .......
Papildyta:

Puodai labai gerai išsivalo su pastą kurią galima įsigyti pas konsultantus ir nereikės jokio atnaujinimo,tik tai darykit kelis kartus iš eilės.



Cia vieno puodo kaina nuo 450 lt.? g.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 28, 09:12)
Cia vieno puodo kaina nuo 450 lt.? g.gif

Na taip ir kaina atitinka kokybę.
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 08 28, 09:02)
Na taip ir kaina atitinka kokybę.


Supratau, o kas ta kokybe, kaip Jus ja suvokiate?
Dabar galvoju, kiek laiko tureciau praleisti prie tokio puodo, kad jis atsipirktu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 28, 10:10)
Supratau, o kas ta kokybe, kaip Jus ja suvokiate?
Dabar galvoju, kiek laiko tureciau praleisti prie tokio puodo, kad jis atsipirktu... g.gif

Laiko reikia tik tiek kol sudedi produktus į puodą ir užverda po to išjungi ir veiki ką nori.Tauposi dujos ar elektra,laikas.Visos maistinės medžiagos lieka maiste o ne vandenyje.Jabai gerai išlaiko šilumą,maistas greitai neatvėsta.Visa tam turi ytakos metalas iš kurio tas puodas ir yra pagamintas,geras plienas turi kainą.
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 08 28, 09:20)
Laiko reikia tik tiek kol sudedi produktus į puodą ir užverda po to išjungi ir veiki ką nori.Tauposi dujos ar elektra,laikas.Visos maistinės medžiagos lieka maiste o ne vandenyje.Jabai gerai išlaiko šilumą,maistas greitai neatvėsta.Visa tam turi ytakos metalas iš kurio tas puodas ir yra pagamintas,geras plienas turi kainą.


Aciu, supratau... o kaip verdama sriuba, vistiek juk reikia vandens...beje, kazka dar girdejau, kad berods ir druskos nereikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(berta4 @ 2009 08 28, 09:02)
Na taip ir kaina atitinka kokybę.

aš paprieštaraučiau... bet būsiu užmėtyta pomidorais. kažkada labai norėjau tų puodų ir nusipirkau, tačiau, kad jie tiek verti tikrai dar nepatikėjau (stažas 5 m). Labiausiai esu patenkinta peiliais, bet gal už toookią kainą ir kiti neprasti doh.gif
Aš misliju, kad tai eilinė prabangos prekė... tik, kad pas mus ją perša visiems...
Papildyta:
QUOTE(berta4 @ 2009 08 28, 09:20)
Laiko reikia tik tiek kol sudedi produktus į puodą ir užverda po to išjungi ir veiki ką nori.Tauposi dujos ar elektra,laikas.Visos maistinės medžiagos lieka maiste o ne vandenyje.Jabai gerai išlaiko šilumą,maistas greitai neatvėsta.Visa tam turi ytakos metalas iš kurio tas puodas ir yra pagamintas,geras plienas turi kainą.

ir dar, laikas tai nesitaupo, jei daryt viską pagal instrukcijas, tipo maža liepsna ir pan., tai mes vakarienę naktį valgytume doh.gif
Atsakyti