Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

As pilu kefyra dedu banana ir betkokiu uogu su cukrumi kad ir trintu braskiu ir viska suplaku skonis nerealu gaunasi kaip jogurtas,be koncervantu.Visur dedu banana nes jis priduoda tirstumo.Skanaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta4: 08 rugpjūčio 2009 - 00:39
Naujos Zepter prekės tosteris ir elektrinis arbatinukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta4: 08 rugpjūčio 2009 - 13:07
QUOTE(berta4 @ 2009 08 08, 15:00)
Naujos Zepter prekės tosteris ir elektrinis arbatinukas.

Atsakyti
Arbatinukas super fainas,..... thumbup.gif
Papildyta:
Kadangi maciau,kad buvo kurioms nepatiko Zepter, tai visai uz man priimtina kaina nupirkciau zepter puoda, o gal net 2..nes man truksta ,nors turiu 3 ir plius keptuve yra....Siaip galiu mainyti nauja keptuve i puoda ,gali buti ir devetas puodas...atsinaujinsim uz 60Lt,padaro kaip naujus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(renius @ 2009 08 17, 16:07)
Arbatinukas super fainas,.....  thumbup.gif
Papildyta:
Kadangi maciau,kad buvo kurioms nepatiko Zepter, tai visai uz man priimtina kaina nupirkciau zepter puoda, o gal net 2..nes man truksta ,nors turiu 3 ir plius keptuve yra....Siaip galiu mainyti nauja keptuve i puoda ,gali buti ir devetas puodas...atsinaujinsim uz 60Lt,padaro kaip naujus  thumbup.gif

O kokia tau priimtina kaina?
Atsakyti
4u.gif Kepiau ir aš varškės apkepą - labai skanus išėjo ir neprisvilo. Tik noriu paklausti, ar jums nors kiek jis pakilo? Man vos vos. O norėtųsi tokio storesnio, puresnio. Gal kokios sodos įdėt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kera @ 2009 08 19, 13:20)
4u.gif Kepiau ir aš varškės apkepą - labai skanus išėjo ir neprisvilo. Tik noriu paklausti, ar jums nors kiek jis pakilo? Man vos vos. O norėtųsi tokio storesnio, puresnio. Gal kokios sodos įdėt? g.gif

Aš tai keptuvėje kepu tai man to kilimo užtenka ,sodos dedu.
Atsakyti
QUOTE(Kera @ 2009 08 19, 12:20)
4u.gif Kepiau ir aš varškės apkepą - labai skanus išėjo ir neprisvilo. Tik noriu paklausti, ar jums nors kiek jis pakilo? Man vos vos. O norėtųsi tokio storesnio, puresnio. Gal kokios sodos įdėt? g.gif

As sodos nededu, bet isplaku atskirai baltymus.Tikrai purus ir skanus gaunasi thumbup.gif Jau esu kelis kartus recepta rasiusi, bet galiu pakartoti ax.gif
Du pakeliai varskes, 3 kiausiniai, 4-5 saukstai manu, cukraus, druskos pagal skoni, vanilinio cukraus truputi.Keptuve istepam sviestu ir sudedam mase (i salta keptuve). 3-4min pakepam ant kaitrios ugnies ir apie 10-13min ant pacios silpniausios. Dar kelias min galima palaikyti isjungus. Tai priklauso nuo apkepo kiekio.
I maza 1.5l keptuve pats tas.O jei daugiau apkepo norisi atitinkamai visko daugiau.
O koteletukai kepami be aliejaus gaunasi thumbup.gif Nemoku nuotraukos ikelt, parodyciau blush2.gif I ikaitinta keptuve (kai vandens lasai laksto po keptuve) dedam kotletus, apkepam viena puse po to kita....
Jeigu kazkas neiseina gaminti ar nemokat galeciau padeti, galima organizuot vakaruska smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mes isigijom puodus panasius i Zepter tik kitos Millerhaus firmos puodus. Dar nebandziau juose gaminti, baisu pradeti. Gal kas turite ka nors panasaus? Ar galiu naudoti Zepter receptus?
Atsakyti
QUOTE(adatiene @ 2009 08 25, 20:51)
Sveikos, mes isigijom puodus panasius i Zepter tik kitos Millerhaus firmos puodus. Dar nebandziau juose gaminti, baisu pradeti. Gal kas turite ka nors panasaus? Ar galiu naudoti Zepter receptus?


Be abejo gali mirksiukas.gif Technologija, manau, tikrai ta pati, viskas turėtų pavykti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jucy @ 2009 08 25, 23:07)
Be abejo gali  mirksiukas.gif  Technologija, manau, tikrai ta pati, viskas turėtų pavykti  mirksiukas.gif



aciu uz atsakyma. O gal ka girdejai apie tuos puodu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adatiene: 26 rugpjūčio 2009 - 08:17
Sveiki smile.gif ,

Idomu,kas tuos puodus isvalo,kaip atnaujina ax.gif ?Man jau reiketu tokios proceduros!

RENIAU,prasau issitares,atskleisti visa tiesa:kas,kaip?Ar uz viena puoda 60 ima?
Buciau dekinga!
Atsakyti