Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

Sveikos mamytes, ir as zepter puodais naudojuos jau kokius pora metu, esu laaaabai patenkinta thumbup.gif . Sia vasara nusprendziau issivirti uogieniu. Viriau braskiu, gaminosi lengvai , tik nezinau kaip laikys g.gif . Dabar vysniu metas. Gal kas zinot kaip isvirt vysniu uogiene tokiam katile ax.gif .Dekoju isanksto.
Atsakyti
QUOTE(s-p @ 2009 07 11, 16:38)
Sveikos mamytes, ir as zepter puodais naudojuos jau kokius pora metu, esu laaaabai patenkinta thumbup.gif . Sia vasara nusprendziau issivirti uogieniu. Viriau braskiu, gaminosi lengvai , tik nezinau kaip laikys g.gif . Dabar vysniu metas. Gal kas zinot kaip isvirt vysniu uogiene tokiam katile  ax.gif .Dekoju isanksto.

tai taip pat kaip braskes tik nepervirk smile.gif gal tik maziau cukraus det reik
Atsakyti
as tai megstu plova jame virti,super skaniai ir greitai gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(s-p @ 2009 07 11, 16:38)
Sveikos mamytes, ir as zepter puodais naudojuos jau kokius pora metu, esu laaaabai patenkinta thumbup.gif . Sia vasara nusprendziau issivirti uogieniu. Viriau braskiu, gaminosi lengvai , tik nezinau kaip laikys g.gif . Dabar vysniu metas. Gal kas zinot kaip isvirt vysniu uogiene tokiam katile  ax.gif .Dekoju isanksto.



Sudedu vysnias be kauliuku, cukru, tirstikli ir viska ismaisau. Palengva uzverda, nugraibau putas, paverda apie 5min., tada ispilstau i sterilizuotus stiklainelius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 07 18, 04:17)
as tai megstu plova jame virti,super skaniai ir greitai gaunasi thumbup.gif

prasau placiau wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(remka @ 2004 09 21, 14:19)
Pyraga  kepu,tai toki paprastuka ir greita thumbup.gif
........3-4 kiausiniai,4 saukstai miltu,4 saukstai cukraus,vanilino,ir saukstelis kepimo milteliu,kartais dedu aguonu,issiplaku su mikseriu.............istepu *Zepter* keptuve aliejumi ,taip labai nedaug,supilu ta mase,o ant virsaus pripjaustau obuoliu,konservuotu persiku,razinu,dziovintu abrikosu,kartais viena puse teslos sumaisau su kakava-na cia visaip galima,tie obuoliai persikai nuseda  ir ant letos ugnies uzdengta pastatau "kepti" biggrin.gif ...

pabandziau ir as pagal si receptuka essen.gif , tik vaisiai tai buna ka tuo metu turiu , ta idedu: vynuoges persikai. niam niam ... su ledais. labai visiems patinka, greitas neriebus, nepersaldus desertas thumbup.gif
dabar dar kita receptuka reikes isbandyti, su varskes idaru.
Atsakyti
Turiu Zepter puoda, naudotas, manes nesuzavejo. Jei kas noretu pirkti rasykit i AZ 4u.gif
Atsakyti
sveiki. 4u.gif
gal kas gali pasakyti kuo tas zepteris ypatingas ir kuo skiriasi nuo kitų firmų panasių puodų? skaiciau, kad yra Bauer kazkoks, mano tevai nupirko kazkokius šveicariškus Royality Line. principas atrodo panasus, g.gif bet ar verta pirkti butent Zepter, o ne pigesnius?

ką pasiūlysite?
Atsakyti
QUOTE(helen @ 2009 08 05, 16:46)
sveiki.  4u.gif
gal kas gali pasakyti kuo tas zepteris ypatingas ir kuo skiriasi nuo kitų firmų panasių puodų? skaiciau, kad yra Bauer kazkoks, mano tevai nupirko kazkokius šveicariškus Royality Line. principas atrodo panasus,  g.gif bet ar verta pirkti butent Zepter, o ne pigesnius?

ką pasiūlysite?

Cia tik nuo taves priklauso.As nusipirkau ir dziaugiuosi,Naudoju vos ne kas dien,kitom jie nepatiko ,nes lauke kazkokio stebuklo.Tai juk tik puodai as ko tikejausi ta ir gavau.Jeigu nelabai sukiesi po virtuve tai tie puodai geresne seiminke nepadarys.
Pavyzdziui man patinka gamint bulviu patiekalus ir padazus ivairius keptuveje ,nes dar kitu puodu neparsiveziau.O toje keptuveje-puode daug ka galima pagamint.
Nezinau ar as tau padejau.
Atsakyti
QUOTE(Iracka @ 2004 09 21, 17:03)
Noreciau paklausti ar pries supilant tesla i keptuve ja reikia ikaitint ar nebutina?  g.gif
O jei ta piraga kept ne keptuves tipo puode, o as turiu tik puodo tipo, ta prasme auksta puoda, tai gal tada tas piragas bus nelabai iskepes? turbut tada reiktu nedaug teslos pilt i puoda?  g.gif  g.gif  g.gif nezinau ar supratai ka turiu omeny  rolleyes.gif

Kepam karstai verdam saltai
Atsakyti
QUOTE(helen @ 2009 08 05, 16:46)
sveiki.  4u.gif
gal kas gali pasakyti kuo tas zepteris ypatingas ir kuo skiriasi nuo kitų firmų panasių puodų? skaiciau, kad yra Bauer kazkoks, mano tevai nupirko kazkokius šveicariškus Royality Line. principas atrodo panasus,  g.gif bet ar verta pirkti butent Zepter, o ne pigesnius?

ką pasiūlysite?

aš manau, kad neverta. Tiesiog skirtingi prekių ženklai, skirtingai kainuoja. O ir nėra jie amžini, kaip reklamuoja (čia iš patirties)
Atsakyti
Gal kas turit receptu su mixsy? Ka galima daryt su uogom, vaisiais, pienu, kefyru? Buciau dekinga ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perkunija: 07 rugpjūčio 2009 - 10:57