Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

Nu visaip bandziau,ir be aliejaus ir su aliejumi ir i salta ir i pakaitinta 4u.gif

Ar imanoma ja iskepti neisirusia?

O kaip jus kepate.

As dabar biski bandau mesyte parukinti ,ilgai kaupiausi ir bandau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bolesiukas @ 2009 04 29, 20:47)
Nu visaip bandziau,ir be aliejaus ir su aliejumi ir i salta ir i pakaitinta 4u.gif

Ar imanoma ja iskepti neisirusia?

O kaip jus kepate.

As dabar biski bandau mesyte parukinti ,ilgai kaupiausi ir bandau bigsmile.gif

As dazniausiai zuvi troskinu.Dedu ivairiu darzoviu ir ant virsaus zuvi.O jei noriu issikepti, tai tradiciskai volioju i miltus, i kiausini.I kaitinu keptuve, pilu alieju-pakaiti ir kepu zuvi smile.gif
Dar labai priklauso ir nuo zuvies rusies.Pvz lasisa ir be riebalu kepant nesuyra
Atsakyti
QUOTE(bolesiukas @ 2009 04 29, 18:47)
Nu visaip bandziau,ir be aliejaus ir su aliejumi ir i salta ir i pakaitinta 4u.gif

Ar imanoma ja iskepti neisirusia?

O kaip jus kepate.

As dabar biski bandau mesyte parukinti ,ilgai kaupiausi ir bandau bigsmile.gif

tai pasidalink kaip isejo ta mesyte parukyti ,jei patiko parasyk tiksliai kaip darei .Man tik pasakojo nesu ,bet nebandzius.Butu idomu jei pasidalintum patirtimi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magira: 05 gegužės 2009 - 19:59
Oi na ir prisiskaiciau visokiu skanumynu cia pas jus....As ZEPTER puodus turiu jau kokius 4metus, naudoju juos esu tikrai patenkinta, ir maistas sveikesnis,lengvesnis, ir greiciau pasigamina...... Na bet sutinku,kad reikia tikrai nemazai laiko ,kol ismoksi su jais elgtis.... bigsmile.gif ..buvo ir mums visko, ir pridegusius ragavom, ir nedakepusius...... biggrin.gif

O gal kuri noretu tokios keptuves uz puse kainos butu apie 650lt TF 015-26-Z Zepter oficialiame puslapiuke yra jos reali kainele....O gal kuri noretu mainyti i puoda vidutini..... g.gif ax.gif

Atsakyti
labai noreciau mainytis puodu rinkini i lyginimo sistema blush2.gif bet nezinau ar galejau pasiskelbti siame forume doh.gif
Atsakyti
wub.gif Labai prašau pagalbos
Kaip iškepti paprasta kiaušinį Zepter keptuvei???? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2009 06 26, 19:44)
wub.gif Labai prašau pagalbos
Kaip iškepti paprasta kiaušinį Zepter keptuvei???? doh.gif

Siandien pusryciams kepiau smile.gif Kepiau du, bet gavosi keturi, nes buvo dvitryniai lotuliukas.gif Kiausinius kepu keliais budais.Tarkim-ipilu slakeli aliejaus, pakaitinu, imusu kiausinius, uzdengiu ir po min isjungiu. Jeigu paliksit ilgiau kiausiniai bus kieti.
Atsakyti
QUOTE(renius @ 2009 05 29, 22:42)
O gal kuri noretu tokios keptuves uz puse kainos butu apie 650lt TF 015-26-Z  Zepter oficialiame puslapiuke yra jos reali kainele....O gal kuri noretu mainyti i puoda vidutini.....  g.gif  ax.gif

Kiekvieną kartą, kai pamatau tokias kosmines kainas, mane ištinka stuporas rolleyes.gif
Nėra pasauly nei vieno puodo ir nei vienos keptuvės, vertų tiek cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 06 26, 19:54)
Kiekvieną kartą, kai pamatau tokias kosmines kainas, mane ištinka stuporas rolleyes.gif
Nėra pasauly nei vieno puodo ir nei vienos keptuvės, vertų tiek cool.gif

čia jūsų nuomonė tik jinai nieko nepakeitė visam pasauliui
Atsakyti
QUOTE(ssanta @ 2009 06 27, 13:10)
čia jūsų nuomonė tik jinai nieko nepakeitė visam pasauliui

Taip, tai mano nuomonė - neturiu tikslo pakeisti pasaulio smile.gif
Atsakyti
As irgi gavau dovanu Zepter puodus ir peilius. Kol kas labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atenyte: 29 birželio 2009 - 17:46
Sveikos gaspadinytės. Gavau dovanų MixSy, mielai pasikeisčiau į keptuvę jei netyčia kuriai nors būtų priimtinas mano pasiūlymas. Su nuolaida supratau, kad buvo mokėta 680 lt. Turiu blenderį ir mikserį, tai jau visko per daug.
Atsakyti