Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

QUOTE(Chanelle @ 2009 03 04, 08:12)
Fantastiski puodai!  thumbup.gif
Viska gaminu kaip su paprastais puodais tik troskiniai daug geresni gaunasi, metu visas darzoves kokius turiu, mesytes truputi. labai skanu!
Tik vienintelis minusas, kad as ju pakelti beveik negaliu, o kai plaunu tai net rankos nutirpsta  doh.gif  Ar as cia vieninele tokia "slabake"?  biggrin.gif

Mano ir senieji puodai yra sunkus,tai as pripratus.
Kadangi pas mus jau seniai tylu prasysiu,kad labai faina juose gaminti farsa su pomidoru padazu ir svogunais-makaronams , kanelionei ar kitiems patiekalams.
Ikaitinu keptuve ipilu aliejaus ir dedu farsa ,kol pakeis spalva.Dangti kiekvienu kartu pamaisius uzdengiu.Po to suberiu svogunus ir kepa ten viskas apie 5 min.Po to pilu pomidoru padaza priekonius vandenuko ir belieka stebeti tik temometra.Kai pakyla iki taskeliu isjungiu ir ten viskas gaminasi.Pasibaigus vyrimo procesui jei skyscio per daug tai dar paverdu atidarius dangti.
ir niam niam.
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif pas mano mama vakar buvo zepter puodu vakarelis biggrin.gif tai mama nusipirko du puodus ir keptuve smile.gif tai kazkaip ta moteris ka ten rode primirsom, tai siandi puoliau intike ieskot receptuku ir kaip ten elgtis su tais puodais su tuo kaitrumu ir t.t. Tai is visos sitos temos padariau tokia patarimu ir receptuku knygute thumbup.gif Aciuks uz patarimus ax.gif

P.S. pasidarem va pirma patiekala ka tik Barscius :]] ale jau skanuciai gavos...niam niam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(inetulka @ 2009 03 28, 18:32)

P.S. pasidarem va pirma patiekala ka tik Barscius :]] ale jau skanuciai gavos...niam niam  bigsmile.gif

nu jau, barsčiai ir be Zepterio geri išeina, turiu jau kokiu 5 metus juos, ale nelimpa man jie nors ką doh.gif keptuvę ir užjuodinus buvau, laimei inadplovėj atsinaujino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2009 03 28, 17:55)
nu jau, barsčiai ir be Zepterio geri išeina, turiu jau kokiu 5 metus juos, ale nelimpa man jie nors ką  doh.gif keptuvę ir užjuodinus buvau, laimei inadplovėj atsinaujino  ax.gif

Nesakyk viskas kitaip gaunasi ,man tai patink,o svarbiausia ,tai kad is pirmo kart ikirtau as juos ,nes siam forume viska issinagrinejau pries pirkdama lotuliukas.gif
Ir receptu daug prisitraukiau mirksiukas.gif .
Atsakyti
Turiu zepter tris puodus ir keptuve, vyras tai nervinasi, niekaip kiausinio neissikepa, prisvyla vis. ikaitinam smarkiai, nezinau kas negerai, pirksim kita dar keptuve, nes vyras tuoj kantrybe praras. lotuliukas.gif Zinau, kad reikia moket su ja naudotis, zuvis, mesa, tai gerai kepasi, ir siaip kazkaip as jais naudojuosi, kaip ir paprsatais puodais, tik faina, kad ilgai siluma islaiko. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaSan @ 2009 04 01, 19:12)
Turiu zepter tris puodus ir keptuve, vyras tai nervinasi, niekaip kiausinio neissikepa, prisvyla vis. ikaitinam smarkiai, nezinau kas negerai, pirksim kita dar keptuve,  nes vyras tuoj kantrybe praras.  lotuliukas.gif Zinau, kad reikia moket su ja naudotis, zuvis, mesa, tai gerai kepasi, ir siaip kazkaip as jais naudojuosi, kaip ir paprsatais puodais, tik faina, kad ilgai siluma islaiko.  rolleyes.gif

As manau kad negalima ju uzkiatinti ,nes prisvils.pas mane elektrine plytele tai as verdu ant virykles kur yra 3 karstumo padalos kaitinu tik iki 2 padalos (tuscia) puoda.
tikrinu ar ikaito su laseliu vandens ir po to gaminu maista.Bet kiausinienei nereikia uzkaitinti .As radau siame forume bent 4 budus kaip issikepti kiausiniene,bet pati nebandziau dar.Gaila kad naudoji kaip paprastus.
As kol kas tik viena turiu tai parsivesiu 2 likusius ir man padarys ta puodu vakara,tai tos konsultantes issiklausinesiu viska,nes panaudojus 2menesius turiu nemazai klausimu.O si foruma issinagrinejau tai man padejo ikirst tu puodu imantruma. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaSan @ 2009 04 01, 21:12)
Turiu zepter tris puodus ir keptuve, vyras tai nervinasi, niekaip kiausinio neissikepa, prisvyla vis. ikaitinam smarkiai, nezinau kas negerai, pirksim kita dar keptuve,  nes vyras tuoj kantrybe praras.  lotuliukas.gif Zinau, kad reikia moket su ja naudotis, zuvis, mesa, tai gerai kepasi, ir siaip kazkaip as jais naudojuosi, kaip ir paprsatais puodais, tik faina, kad ilgai siluma islaiko.  rolleyes.gif

Na jeigu kiausini norit issikept su aliejum, tai jokiu problemu.Galima kaip ir paprastoj keptuvej smile.gif Ipilat aliejaus, truputi pakaitinat, musat kiausini.Siek tiek pakepa ir uzdengiu, kad ir trynys siek tiek apkeptu.Tik jei norisi skysto reikia ne per ilgai laikyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Magira @ 2009 03 28, 20:29)
Nesakyk viskas kitaip gaunasi ,man tai patink,o svarbiausia ,tai kad is pirmo kart ikirtau as juos ,nes siam forume viska issinagrinejau pries pirkdama lotuliukas.gif
Ir receptu daug prisitraukiau mirksiukas.gif .

nu skirtumo barščių nepajutau, o mėsa žuvis be riebalų kepa, tai kitaip. Blynų tų, džiovintų zepterinių, tai nieks pas mus nenori, nors jie man niekad neprisvyla doh.gif
Atsakyti
Merginos gal kas turit parduoti zepter sluoste langams valyti? jei tap tai pasiulymus i AZ temos neseku smile.gif dekui smile.gif
Atsakyti
Sveikos,pirmiausia diedliausias dekui uz surasytus recepus,kantrybe instruktuojant neismanancius.Forumo pagalba ismokau su savo Bauer susidraugauti. 4u.gif

Naudojuosi keptuve,buvo visko ir blynu nukeliavusiu siukslaidezen,ir mesos sugadintos g.gif

A va dabar antra karta bandau kugeli issikepti,pirmas prisvilo,ziuresim ,kaip antras mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar gal;ite kas pakonsultuoti kaip zuvi kepate.Man nesigauna doh.gif


O kugelis pavyko.supyliau tesla i salta,uzdengus pakaitinau ant labai silpnos ugnies iki zalio.isjungiau.po 10 min dar karta ant ugnies 5 min.Ir isjungus palikau.tik pastebejau,kad ciut ciut praveses lengviau issiima,su vis plutele nuo apacios bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bolesiukas @ 2009 04 29, 20:01)
Ar gal;ite kas pakonsultuoti kaip zuvi kepate.Man nesigauna doh.gif
O kugelis pavyko.supyliau tesla i salta,uzdengus pakaitinau ant labai silpnos ugnies iki zalio.isjungiau.po 10 min dar karta ant ugnies 5 min.Ir isjungus palikau.tik pastebejau,kad ciut ciut praveses lengviau issiima,su vis plutele nuo apacios bigsmile.gif

Saunuole thumbup.gif Sakau kad turi gautis smile.gif
O kaip jus ta zuvi kepat? g.gif
Atsakyti