Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimas su Zepter

Oi Leduke tavo uosviene thumbup.gif
Atsakyti
Barsciai:
Sudedi i Zepter puoda supjaustytus svogunus, morkas, burokeli, bulves ir is zalio farso paruostas mazas galkutes (galima ir be ju). Viska kaitini ant mazos ugnies kol ikais (PAKILS IKI ZALIO IR IMS VERZTIS GARAI), tada isjungti ir laukti 20 min. Kitame puode pasigaminti buliona (is kubeliu arba kaulu) ir supilti i puoda, uzdengus dar 10 minuciu palaikyti.
Cia mums papasakojo zepter pardaveja. Mes gaminame, toks "stiprus" gaunasi.
Privalumai: nebuna per mazai skystimo (nes pasigamini kiek nori ir nebenugaruoja); burokeliai buna raudoni o ne "nuvire".
Atsakyti
Rituke, Kaip sekasi gaminti tuose puoduose?
http://www.bauer.lt/receptai.htm
Čia yra receptai iš Bauer puslapio, manau tiktų ir Zepteriams.
Atsakyti
QUOTE(leduke @ 2004 11 15, 19:13)
sos!prasau pagalbos doh.gif uosviene padovanojo zepter keptuve ir va nezinau ka joje gaminti,gal galit imesti kokiu nuorodu ar siaip papasakoti apie miasto gaminima jame!Aciu

Užspausk zepter agentę, turėtų duoti receptų. Nepamainomas dalykas, gali net chačiapurius kepti, plačiau ateity, jeigu nieko negausi, kreipkis - pamačysiu.
Atsakyti
O ar kepat "kugeli". Gal ipjauscius truputi lasinuku gerai iseitu. As irgi naujoke Zepter indu pasaulyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidaaa: 11 vasario 2005 - 11:27
[quote=Vaidaaa,2005 02 11, 11:26]
O ar kepat "kugeli". Gal ipjauscius truputi lasinuku gerai iseitu. As irgi naujoke Zepter indu pasaulyje.
[/quote
Bandžiau kepti - fiasko. Teko marmalą suversti į kitą indą ir baigti kepti orkaitėje.
Atsakyti
Nu va ir stebuklingi puodai verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Turiu ir aš zepter puodus , keptuve taip dar ir neišmokau naudotis, bandžau kepti blynus, pritraukia ir viskas,kiaušinis taippat greitai prisvyla, tai viska kepu paprastoje keptuvėje, o puodai tai labai patinka...
Atsakyti
rukyta mesyte niam niam niam...ar zuvyte....del kepimo, per daug mergaites ikaitinate keptuve,as neikaitinu stipriai, tala aliejuko keli lasiukai, tada blynukus lieju, tada uzdengiu ir kepu,net apversti nereikia....na, zinoma, skonis kitoks nei paprastoje keptuveje biggrin.gif
Atsakyti
As truputi ne i tema, bet is tos pacios operos 4u.gif
Ar nebutu kazkas panasaus verdant paprastame puode produktus susukti i folija ir virti vandenyje? rolleyes.gif Kazkur girdejau blush2.gif Nu taip lyg issaugomos produkto gerosios savybes, nes Zepter ner cry.gif
Atsakyti
niu aš turiu ne zepter puodus, šiek tiek paprastesnius ir pigesnius. bet esu labai jais patenkinta thumbup.gif dabar net isidrrąsinau virti bulves be vandens ir gaunasi kuo puikiausiai. mėsytę irgi kepu be riebalų ir kol kas nebuvo nepasisekimų. bet va įvairius blynus kepu paprastoje keptuvėje, kažkaip vis neužtenka kantrybės palaikyti žemą tempertūrą- juk norisi kuo greičiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš turiu tik Zepter keptuvę, bet mano 3 asmenų šeimynai kaip ir užtenka. Gaminu joje tik antrus patiekalus jau su garnyru, o kartais net ir su desertu !!! biggrin.gif
Dažniausiai perku lašišą nepjaustytą /nes kur kas pigiau/, pjaustau didžkepsniais, citrina pašlakstau keptuvę, dedu didžkepsnius, ir riekelėmis "užkloju" citrina. Ant viršaus morkos, brokoliai - labai skanu..........
Dar darau "gyvą" karpį su morkom ir kt. daržovėm ......... - niam niam skanumėlis...........
Vištienos file kubeliais, morkos, žirneliai, brokoliai...........
Jei yra vietos - tai idedu kiaušinį nuplautą arba obuolį........ Obuolys su grietinėle kaip desertas gaunasi.......
Dar skaniai košė gaunasi - pvz. kvietinių grudų su cukinija........ super

Esu dariusi ir jautiena, ir kiauliena su daržovėmis - man labai greita, skanu ir sveika......... Gaminu beveik be prieskoniu, daug krapu, petražolių ir dabar yra pirkti prieskonių be druskos - tai juos naudoju irgi.......
Tai va tiek. Skanaus visoms biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 14 balandžio 2005 - 14:59